|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:46:57   
Marijena
Imama 4 mesečnga dojenčka, je zdrav, vse ok z njim.
Za prvomajske praznike ma mož kolektivni dopust in to celih 10 dni. Kolegi so naju povabli za 1 teden na njihov vikend na morje kot vsako leto!! Pogoj je normalno, da pridema brez dojenčka, ker smo to stara družba, ki večina še nima otrok, ostali pa pridejo vedno sami.

Zdej pa kje je problem. Taščo in mojo mamo sma prosla, če bi lahko pazle vsaka par dni otroka, celo moja mama bi ga mela 4 dni, tašča pa samo 3. In itak! Moja mama ne dela problemov, je rekla da ga vahta z veseljem, star je dovolj, navajen je starih staršev, bolan ni.

Tašča pa vik in krik, da sem slaba mama, da je premajhen. ma to me itak ne briga kaj si misli, ker se je nič ne tiče, moti me edino, da noče pazit niti en dan, moja mama pa tudi ne more 7 dni, ker je en dan vmes povabljena na en rojstni dan.

Dedkov nimamo več!

Zdej pa ne vem, sem razmišljala da bi ga dala eni kolegici, ma tudi sama 2 letnega otroka, samo ne vem, kr enim ljudem otroka ne bi dajala!!!

In zato sem ful jezna na taščo, ker zaradi nje boma na koncu mogla ostat doma, mislim pa da se vs estrinjate, da se z otrokom življenje ne konča in je samo spočita in srečna mama, dobra mama.

Itak smo pa v dobi telefonov, interneta, samo dopovedat moji tašči.

Sej tudi ona bo kdaj rabla uslugo in je od mene ne bo dobila, to pa zdej prisežem tule!

Mož si pa itak nič ne upa rečt, ampak šel bi pa žurat, o to pa, da bi pa mamici kej rekel, pa seveda ne. Da se ne užali.

No, sej niti ne vem, če mama kakšno vprašanje, sem skrila nick in dala novega, samo mnenje me pa res zanima, kako naj tašči dopovem, da je babica in da ni nič narobe, če kdaj pomaga popazit otroka, sej pomoč je vzajemna. ko pa ona rabi, pa tudi dobi pomoč. Mož kosi travo itd...

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:50:43   
ssevin
jaz ti moram samo nekaj povedat kaj si mislim, da si en g od gnoja, sori. To je moje mnenje.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:54:42   
FLASK_A
Pa pojdita za 4 dniuser posted image A to pa ne pride v upoštev? Otrok je vajin, ne razumem, kako ga lahko proti volji kogarkoli nekomu vsiljujeta. Čeprav je otrokova babica, ima pravico reč ne. Ful ne razumem- sama nikoli nikogar ne silim čuvati mojih otrok, to mi je pa res čisto mimo. Pa si še vseeno veliko privoščim in ga dam v varstvo babici, ampak včasih je res potrebno poiskati kompromis (vedno pa res nimajo časa ali potrebujejo čas tudi zase).

Pa saj ne misliš resno- ali boš res nezadovoljna mama, če greš na 4dnevni dopust namesto 7dnevnega??

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:54:44   
Marijena
jaz ti moram samo nekaj povedat kaj si mislim, da si en g od gnoja, sori. To je moje mnenje.


zakaj pa to?? user posted image

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:54:53   
zmajaz
Jaz nisem nek komplikator, ampak komaj 4 mesece starega dojenčka pa nikoli ne bi pustila samega za cel teden - morda za 1 dan, pa še to vprašanje.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:55:42   
Marijena
Pa saj ne misliš resno- ali boš res nezadovoljna mama, če greš na 4dnevni dopust namesto 7dnevnega??


Lahko greva itak sam ne vem kje je fora se za 4 dni vozit na hrvaško. pa vsi ostali bojo tam en teden. user posted image

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:56:20   
Anonimen
Pogoj je normalno, da pridema brez dojenčka,


user posted image frende, k mi tak pogoj postavljajo, jst sam pošlem nekam...

sej ni nič narobe, če greš nekam sam, brez otroka, če si to SAM želiš pa ti je kul....sam noben mi pa ne bo postavljal pogojev, da če hočem it nekam za en teden, bom šla brez otrokauser posted image WTF....

IN JST UPAM DA SE ****, DA TOLE NI NEKA RESNA TEMA, AMPAK PROVOKACIJE, KER SE VE KAKO SE REAGIRA TLE...

no, men je nepredstavljivo, da lohk ena mama tko razmišla....če pa že, pa najboljš da res pustiš otroka nekjeuser posted image za zmeri...

(odgovor članu Marijena)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:57:00   
Isabellabina
Hmmmm,a kar za cel teden bi dojenčka prepustila drugim!!!!!?????
Ja maš pa jajca,jaz mojega otroka za eno uro komaj komu prepustim ,kaj šele za cel teden...pa sem srečna in spočita mamica 5 otrok...jaz ti podpore ne dajem...oprosti.....

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:57:09   
galea
Tudi jaz bi ti odgovorila enako kot moja predhodnica. A še ne veš, da se določene stvari res spremenijo, ko dobiš otroka. čage in žurke po moje odpadejo. Sploh ne vem kakšna mati si, da bi lahko otroka nekomu drugemu pustila celih 7 dni. otrok je vendar tvoj in ti si dolžna prvo poskrbeti zanj, šele potem pomisliti kaj pa bi bilo tebi fajn.
Še nekrat pomisli kaj delaš!

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:58:43   
katra55
Jaz 4 mesečnega otroka sigurno nebi pustila niti za en dan, kaj šele en teden.


(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:58:44   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz nisem nek komplikator, ampak komaj 4 mesece starega dojenčka pa nikoli ne bi pustila samega za cel teden - morda za 1 dan, pa še to vprašanje.


To je drugo, kaj bi me storile- ona pač hoče it za 7 dni na dopust. In je jezna, ker je neizvedljivo. Jaz sicer tudi ne bi 4mesečnika doma pustila, ampak če ona želi, pa najuser posted image Nas se to ne tiče. Ne štekam pa, kako lahko dobesedno izsiljuješ počitnice in si jezen na drugo osebo, ker ne želi pazit tvojega otrokauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 10:58:49   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
mislim pa da se vs estrinjate, da se z otrokom življenje ne konča in je samo spočita in srečna mama, dobra mama.


Res je - z otrokom se življenje ne konča, se pa definitvno spremeni in zahteva tudi določena odrekanje in prilagajanje, sploh dokler je otroček še majhen.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:00:03   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

jaz ti moram samo nekaj povedat kaj si mislim, da si en g od gnoja, sori. To je moje mnenje.


zakaj pa to?? user posted image




Še vprašaš zakaj???? Lej, greš v družbo, kjer tvoj otrok ni zaželjen al ga ti ne želiš zraven?? Ne vem kaj je bolj žalostno. In kaj zdaj če nihče nima otrok??? Ko jih đebe mater. Ma ni šans da grem na dopust brez otroka, ki mu morje lahko samo koristi konec koncev.
In ti v vsej situaciji vidiš problem v tašči??? Ma ti si bolna malo. Hvala bogu za pametno taščo. jaz bi ti na njenem mestu rekla še par več besed kot ti je ona sama verjetno.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:00:27   
Marijena
vem da se življenje ne spremeni in tudi ne hodima več žurat in se met fajn, to je enkrat samkrat! to je pač vsako letni ritual al kak naj rečem, tu se zberemo in zažuramo. sej bi pazila da ne bi pila preveč valda, se zavedam da sem mama!!

ste me pa ful presenetle, sej ok mogoče tašča res ni dolžna pazit, sam ne vem jaz pričakujem tudi pomoč od babice, ne da ji je težko met vsaj en sam samcat dan vnukeca. a vaše nič ne pazijo??

to pa da za en teden pustim otroka. ma to je 7 dni. to ni en mesec. sej večkrat prespi pri tašči in mami, največ dva dni, pa ni blo nikol nobenga problema.

dojim ga ne, goste hrane ne je, lepo flaška... spi celo noč... nobenega dela ni z njim, res! user posted image

(odgovor članu galea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:00:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
Imama 4 mesečnga dojenčka, je zdrav, vse ok z njim.
Za prvomajske praznike ma mož kolektivni dopust in to celih 10 dni. Kolegi so naju povabli za 1 teden na njihov vikend na morje kot vsako leto!! Pogoj je normalno, da pridema brez dojenčka, ker smo to stara družba, ki večina še nima otrok, ostali pa pridejo vedno sami.

Hja, draga moja, zdaj ste pač v paketu, 3 za 2 user posted image Tega se morata zavedati tako vidva kot vajini prijatelji, kolegi.
Kaj pa, če bi sklenila kompromis (če že res morata iti) in bi tvoja mami (če je pripravljena) pazila dojenčka dan, dva, vidva bi se pa tudi malce sprostila?


(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:01:04   
Volga
Jaz pa mislim, oz. sem prepričana, da se nekdo spet dela norca iz nas. In to ni prav, daraga Marijana  ali karkoli pač že si. Če nimaš kaj početi, naloži otroka v voziček in pojdita na sprehod. Take budalaštine pa pohaj s svojimi "prijateljicami". A zakaj? Ker sicer mislim enako kot ssevin.

(odgovor članu galea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:01:20   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Pa saj ne misliš resno- ali boš res nezadovoljna mama, če greš na 4dnevni dopust namesto 7dnevnega??


Lahko greva itak sam ne vem kje je fora se za 4 dni vozit na hrvaško. pa vsi ostali bojo tam en teden. user posted image



pa vseh ostalih ne čaka doma 4-mesečna štručka.......

ni je zabave, sploh pa ne tedenske, dabi šla stran od svoje štručke


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:01:51   
katra55
A si pomislila, da se tašča boji nase prevzeti tako veliko odgovornost?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:01:54   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
Pogoj je normalno, da pridema brez dojenčka,


Ma itak, normalno. A una stara vešča ga pa noče merkat, praviš?

Ma šit no, a pa se zaveda, kaj bo s tem naredila? Ker samo spočita mama je lahko dobra mama. In ti boš zdaj zaradi nje slaba mama. Ma čarovnica, no, nimam besed.
A pa kar da je še premajhen, pravi? Pa že 4 mesece je starina stara? Ma ni za govort, res ne.
A zdaj pa misli, da se ti bo zaradienega otroka življenje ustavilo ali kaj? Pa vsi drugi bodo tam 10 dni žurali? Ja pa kaj stara misli, da je? Da bo ona tebi peprečila, da boš ti uživala ali kaj?
Jaz bi jo kar tožila.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:02:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

To je drugo, kaj bi me storile- ona pač hoče it za 7 dni na dopust. In je jezna, ker je neizvedljivo. Jaz sicer tudi ne bi 4mesečnika doma pustila, ampak če ona želi, pa najuser posted image Nas se to ne tiče. Ne štekam pa, kako lahko dobesedno izsiljuješ počitnice in si jezen na drugo osebo, ker ne želi pazit tvojega otrokauser posted image



se strinjam.

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:04:13   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena



dojim ga ne, goste hrane ne je, lepo flaška... spi celo noč... nobenega dela ni z njim, res! user posted image



Ah ja....potem ga lahko vzameš tudi s seboj.....

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:04:47   
Marijena
jaz se ne delam nič norca, sploh pa ste me tak napadle kot bi rekla da ne vem, bom pustila 1 mesec otroka pri enih tujcih, pa ne vem al jst ne kompliciram al kaj.

jaz mam rada svojega otroka! zelo!

pa tudi gre z mano povsod, to je pač bla enkratna priložnost.

to da rečejo brez otrok, ni grdo, taka družba je pač. ne moreš z otroci delat kar delamo, če jih ni poleg,to je mnda jasno.

sme pač videla eno lepo priložnost, da si mal oddahnem od otroka, vse veste da vsaka mama to rabi!

če ne bo pač mož šel sam, pa bom jst doma!

ampak to pa ne spremeni kaj si mislim o tašči, o ne, to pa ne!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:05:19   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

vem da se življenje ne spremeni in tudi ne hodima več žurat in se met fajn, to je enkrat samkrat! to je pač vsako letni ritual al kak naj rečem, tu se zberemo in zažuramo. sej bi pazila da ne bi pila preveč valda, se zavedam da sem mama!!

ste me pa ful presenetle, sej ok mogoče tašča res ni dolžna pazit, sam ne vem jaz pričakujem tudi pomoč od babice, ne da ji je težko met vsaj en sam samcat dan vnukeca. a vaše nič ne pazijo??

to pa da za en teden pustim otroka. ma to je 7 dni. to ni en mesec. sej večkrat prespi pri tašči in mami, največ dva dni, pa ni blo nikol nobenga problema.

dojim ga ne, goste hrane ne je, lepo flaška... spi celo noč... nobenega dela ni z njim, res! user posted image



moja tašča je zlata...ampak prvič je kčerkica prespala pri njej ko je bila stara eno leto...in nič prej....prej sta se po par uric počuvale, da jo nisva vlekla s seboj v šoping centre,.......
tko da te sploh ne štekam.....

in, če ni nobenega dela z njim, ga lahko vzameš s seboj...sej itak ni nobenega dela z njimuser posted image , res



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:05:46   
svita
Sigurno se ti malo hecašuser posted image

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 11:05:48   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
Lahko greva itak sam ne vem kje je fora se za 4 dni vozit na hrvaško.


Zdej mi je pa kar zavrelo- kako, kje je forauser posted image user posted image user posted image Če nisi pripravljena na kompromise v svojem življenju vse od trenutka rojstva tvojega otroka res ne štekam kako ga lahko imaš user posted image Pa sej si ja vedla, da boš morala tudi zanj skrbet, al si ga mislila vedno, ko bi si ti kaj "sprdnila" nekomu vsilituser posted image

Evo, simpl- če ni fore se vozit na hrvaško za tri dni- pol pa ne it!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
pa vsi ostali bojo tam en teden.


Tak stavek sem jaz nazadnje izustila v OŠ, ko sem mamo fehtarila, do kdaj lahko ostanem na rojstnem dnevu... Toliko o odraslosti...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?