|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:35:32   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Jaooo Ronja, jaooo kako si simpatična.


IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Đes bona.


user posted image  Midva s ...Che bi morala se na spolnosti "spucat", ti pa lahko smetiš temo?
Brigaj se zase...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:38:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In potem seveda tisti njen zmagoslavni nasmešek: "Jaz sem mela 3 otroke, pa nobenega nisem ponoči dojila." Sem se strinjala z njo, da kakor jih navadiš, mislila sem si pa: " Zato pa nobenega od teh treh otrok še nikoli nisem videla, da bi vas prišel obiskat"user posted image




kaj ima pa to veze? Daj no, Ronja....user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:40:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In potem seveda tisti njen zmagoslavni nasmešek: "Jaz sem mela 3 otroke, pa nobenega nisem ponoči dojila." Sem se strinjala z njo, da kakor jih navadiš, mislila sem si pa: " Zato pa nobenega od teh treh otrok še nikoli nisem videla, da bi vas prišel obiskat"user posted image




kaj ima pa to veze? Daj no, Ronja....user posted image


Kaj,te ne zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ??

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:41:34   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz nisem nek komplikator, ampak komaj 4 mesece starega dojenčka pa nikoli ne bi pustila samega za cel teden - morda za 1 dan, pa še to vprašanje.

isto, ma še pri letu bi ga težko pustila...

_____________________________



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:42:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In potem seveda tisti njen zmagoslavni nasmešek: "Jaz sem mela 3 otroke, pa nobenega nisem ponoči dojila." Sem se strinjala z njo, da kakor jih navadiš, mislila sem si pa: " Zato pa nobenega od teh treh otrok še nikoli nisem videla, da bi vas prišel obiskat"user posted image




kaj ima pa to veze? Daj no, Ronja....user posted image


Kaj,te ne zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ??


Seveda me zanima, zato sprašujem. Ponoči ju ni dojila in zato je zdaj ne obiskujeta user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:42:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Marijena



jaz vem da mam otroka rada in to šteje. nisem slaba mama, če bi si mal spočila.




Se sprašujem enako kot Volga, - od ČESA bi si pa spočila, če ni dela s tvojim otrokom?????!!!!
Sem ti napisala 5 strani, pa me je ruknilo ven!!!!! Še bolje, ker bi me z RR zbrisali, toliko sem ti napisala (grdega!)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene tud ven meče ko hočem kaj grdega napisat. Pol se pa pomirim in napišem v kratkem in civiliziranem načinu...mogoče ima tud to svoj namenuser posted image .

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:43:36   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Jaooo Ronja, jaooo kako si simpatična.


IZVIRNO SPOROČILO: ssevin
Đes bona.


user posted image  Midva s ...Che bi morala se na spolnosti "spucat", ti pa lahko smetiš temo?
Brigaj se zase...



koja si mi ti jedna p(t)ičica user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:43:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In potem seveda tisti njen zmagoslavni nasmešek: "Jaz sem mela 3 otroke, pa nobenega nisem ponoči dojila." Sem se strinjala z njo, da kakor jih navadiš, mislila sem si pa: " Zato pa nobenega od teh treh otrok še nikoli nisem videla, da bi vas prišel obiskat"user posted image




kaj ima pa to veze? Daj no, Ronja....user posted image


Kaj,te ne zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ??


Seveda me zanima, zato sprašujem. Ponoči ju ni dojila in zato je zdaj ne obiskujeta user posted image user posted image


so si zapomniliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:44:16   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In potem seveda tisti njen zmagoslavni nasmešek: "Jaz sem mela 3 otroke, pa nobenega nisem ponoči dojila." Sem se strinjala z njo, da kakor jih navadiš, mislila sem si pa: " Zato pa nobenega od teh treh otrok še nikoli nisem videla, da bi vas prišel obiskat"user posted image




kaj ima pa to veze? Daj no, Ronja....user posted image


Kaj,te ne zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ??



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:45:42   
ronja
Hotela sem rečt, da se to, koliko daš ti otrokom, kasneje vrne v tem, koliko te imajo radi, koliko ti zaupajo... Če se ne razumete, te ne bodo prišli obiskat. Če ti je bilo vseeno, če se jočejo in je edino pravo to, da jih ne boš razvadil, potem bremzaš svojo ljubezen, ker v resnici dvomim, da je kakšni mami res vseeno, da njen otrok joče... In potem se na koncu nimata tako rada, kot bi se lahko imela. To je bila karikatura, ne dobesedno vzet vsegauser posted image .
Otroka lahko navadiš na to, da je ves dan v posranih plenicah, pa ne bo muksnil, da prespi celo noč pri 1 mesecu, ma, skoraj vse, otroci so prilagodljivi, vse, samo da preživijo, ne tratijo energije, če vidijo, da ni haska. Tudi lahko gresta starša za 1 teden stran, pa zato otrok ne bo umrl, niti ni nujno, da se bo drl. Ampak to ne pomeni, da jim nobena od teh stvari ne bo škodila.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:47:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hotela sem rečt, da se to, koliko daš ti otrokom, kasneje vrne v tem, koliko te imajo radi, koliko ti zaupajo... Če se ne razumete, te ne bodo prišli obiskat. Če ti je bilo vseeno, če se jočejo in je edino pravo to, da jih ne boš razvadil, potem bremzaš svojo ljubezen, ker v resnici dvomim, da je kakšni mami res vseeno, da njen otrok joče... In potem se na koncu nimata tako rada, kot bi se lahko imela. To je bila karikatura, ne dobesedno vzet vsegauser posted image .
Otroka lahko navadiš na to, da je ves dan v posranih plenicah, pa ne bo muksnil, da prespi celo noč pri 1 mesecu, ma, skoraj vse, otroci so prilagodljivi, vse, samo da preživijo, ne tratijo energije, če vidijo, da ni haska. Tudi lahko gresta starša za 1 teden stran, pa zato otrok ne bo umrl, niti ni nujno, da se bo drl. Ampak to ne pomeni, da jim nobena od teh stvari ne bo škodila.



Hočeš reči: kar daješ to dobiš. Pa to jaz govorim že vse življenje in to na vseh področjih. Jaaaaaaa, to pa ja.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:47:49   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Blueberry

Se mi zdi bw temo odpret in spraševat tu gor.user posted image To bi morala sama pri sebi vedet, saj si dovolj stara in veš kaj je za tvojega otroka dobro.. Vsekakor pa se ne strinjam s tem, da bi tako malega otroka pustila tako dolgo brez mamice (tebe).user posted image Konec koncev se boš pa tako sama odločla..


Jah to se vsi sprasujemo a ne? sem ze tri stani nazaj sprasevala kolk je stara, ker meni se zdi, da ni dovolj, da bi znala prevzet odgovornost. Koncno pa, otroka mas lahko tud, ko nanj nisi pripravljen, torej ja, pol sprasujes to, kar sprasuje tale decva tukaj.

IZVIRNO SPOROČILO: Kranjčanka

Zakaj ga ne mores s sabo vzet, zakaj pa bi jih to motilo....user posted image Saj nisi edina k mas druzino, normalno je da gre otrok s starsi na dopust.



Jah ni normalno, ce so to eni 16-18 letniki, ki bi konc sole mal proslavil npr. Samo razmisljam, ne recem, da mam prav..

IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Od cesa bi se pa rada spocila?!



Od tega, da je mama, to je ze po defoltu tezko, a ne ves tega nouser posted image  Joj kolk si cudnauser posted image . To, da se mu flikne eno flaso, pa da se ga sem in tja previje je pa ja ze cel dosezek. Vmes pa morda deklica se v solo hodi, al pa studira...joj pol pa sploh ne vem, kako zmore. Itak je pa pavza sam za en teden no, to ga ze ne bo pobral, on bo pri tasci, ona na morju; volk sit, koza cela.

(odgovor članu Blueberry)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:47:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

jaz ti moram samo nekaj povedat kaj si mislim, da si en g od gnoja, sori. To je moje mnenje.


niti ne bom brala vsega sranja....ampak se bom sano ssevin pridružila pri mnenju in dodajam:

lahko te je v rit sram, si pravi hudič babji....da o tem, kaj si mislim o tebi kot materi, ne pišem javnouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:50:00   
Marijena
Pa to ni res no.

Ve še kr debatirate, čeprav sem že eno uro nazaj napisala, da ne grem!

mi je žal, da sem sploh šla brat naprej, še bolj žal da sem odprla temo.

stara koliko sem? 23 let, ampak leta nimajo nobene veze, tudi mlade mamice znamo skrbet za otroke.

glejte, še enkrat. očitno sem se premaglila, ne rabim grdih besed, otrok bo doma pri meni, mož pa naj naredi kot želi. itak je dosti star, da se sam odloča, jaz pač ne bom namesto njega.

dejmo zaklučit tole, ker je že preteklost.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:50:16   
ronja
so si zapomnili

ja, v bistvu - ne točno nedojenja ponoči - ampak cel odnos, to so si pa zapomnili. To, če se mami pač ne da en majčkeno svojega življenja prilagodit (ne hodit na večdnevne žurke ali pa ne vstajat ponoči, ker se ji pač ne da), zato, da bi bilo dojenčku malo lažje. Otrok čuti, da mu ni ok, ne bo zdaj tebe krivil zato, ampak ti pa ne zaupa enako, če poskrbiš zanj ali pa če ne poskrbiš zanj - torej ti tudi bolj zaupa, če boljše poskrbiš zanj in manj, če slabše, ni tako? Če delaš celo živeljnje po tem principu: "jaz že ne bom ponoči vstajala zanje", potem ti pač ne zaupajo, da jim boš pomagala vedno - logično, ker jim ponoči ne bošuser posted image .
težko odnos zbanaliziraš na eno stvar, ampak mozaik koščkov ti pa da celo sliko... Samo zaradi enega kamenčka ne bo nikoli slika grda, ampak navadno so kamenčki ene barve skupuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
20.4.2009 12:50:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:52:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
dojim ga ne, goste hrane ne je, lepo flaška... spi celo noč... nobenega dela ni z njim, res! user posted image


Samo do sem sem prebrala, ker mi je že slabouser posted image  .

A s 4 mesečnim dojenčkom ni dela??? Eto zdaj sem pa prepričana da se ta oseba malo zaj... in še nima nobenih izkušenj z otroci, kaj šele da bi imela svojega.

Draga Marijena, če pa slučajno res imaš otroka pa te naj razsvetlim da je otrok tvoj oz. vajin in ne od vajinih staršev! Če kdo popazi otroka za pol urce si mu lahko hvaležna, nimaš pa kaj bit jezna če ga nočejo met, sploh pa cel teden?!?

Ma jaz že komaj čakam da se to moje težko pričakovano dete rodi, da bom lahko z njim, da bom skrbela zanj, ga opazovala kako raste, se razvija, ga tolažila ko bo jokal in se smejala z njim ko bo srečen, pa na kraj pameti mi ne pride da bi ga komu dala niti za en dan, niti za par urc, kaj šele za cel teden?!?

Eto prav ob takšnih debatah sem žalostna kakšne gnilobe lahko imajo otroke, drugi pa se trudijo in trudijo pa nič, res žalostnouser posted image

(odgovor članu Marijena)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:52:13   
Marijena
o maj gad zdej sem vidla, ena je omenjala swingarje

prosim vas no. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:53:24   
Nur
Tvoja tašča ima prav.

Meni še na misel ne bi prišlo da bi 4mesečnega dojenčka dala za teden dni babici v varstvo. Vikend morda, cel teden pa prav gotovo ne!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:53:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Pa to ni res no.

Ve še kr debatirate, čeprav sem že eno uro nazaj napisala, da ne grem!




Daj iskreno od srca napiši zakaj ne boš šla? Ker se bojiš, da te bodo v okolici spljuvali!? Ali zato, ker si si zamislila 7 dni brez otroka?

Kaj pa bo če bo oče šel? Brez otroka bi šla problema, si pa zamišljam kako te bo žrlo glede moža - tisti nemir v tebi. Veš tako jaz čutim ko ni otroka ob meni. Me trga ko ga ne morem slišati 24 ur.


(odgovor članu Marijena)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:53:36   
Marijena
A s 4 mesečnim dojenčkom ni dela??? Eto zdaj sem pa prepričana da se ta oseba malo zaj... in še nima nobenih izkušenj z otroci, kaj šele da bi imela svojega.


ja seveda je nekaj dela, mislila sem pač za taščo, da ne bo imela nobenega dela, ker je pač priden.

jaz pa sem cel dan z njim in sem utrujena, ker skrbim zanj in ga previjam, hranim, oblačim, grem na sprehod itd... ma mislim da je vsem to jasno, samo ker sem pač jaz to napisala, bo spet izpadlo čudno.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:53:38   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

o maj gad zdej sem vidla, ena je omenjala swingarje

prosim vas no. user posted image



ja, vse sorte se danes dogaja po svetu. zakaj pa ne bi bilo možno?

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:53:55   
HuAnita
Tole dekle se zafrkava, sto posto!
Tako nezrel človek ne more imeti otroka, majke mi. Tak človek gre delat splav!!! Kje se bo pa nažirala alkota po ves teden, visoko noseča - če preračunam, si bila lani ob tem času, ko ste en teden s 'prijatelji' žurali 7 dni, 8m noseča???!!!!
Bože mili, potem si pa jaz mislim, da sem slaba mama, ker mi še ni uspelo otrok peljati na cepljenje proti klopom!!!!!!!

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:55:10   
ronja
marijena, saj ti nič nočemo: lepo, da si se odločila v dobro svojega dojenčka. kar sem si sama želela s svojim postom je v bistvu samo to, da bi videla, da to, kar počneš, ni tvoja žrtev, ampak samo naložba v prihodnje, ki se ti bo obrestovala. mogoče tvoj mali ne bo tako težaven v puberteti, če bo zaupal mami, recimo. Mogoče te bo večkrat obiskal kot mojo sosedouser posted image . mogoče se ti bo v tem tednu tako lepo nasmejal, da bo že to dovolj.

Vsekakor pa boš to skrb, ki mu jo boš dala tudi zdaj, ko bi si želela nekaj drugega, dobila povrnjeno! Brez skrbi, verjetno z obrestmi!

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 12:56:08   
Marijena
Tole dekle se zafrkava, sto posto!
Tako nezrel človek ne more imeti otroka, majke mi. Tak človek gre delat splav!!! Kje se bo pa nažirala alkota po ves teden, visoko noseča - če preračunam, si bila lani ob tem času, ko ste en teden s 'prijatelji' žurali 7 dni, 8m noseča???!!!!


to si ti rekla! nezrel človek?

ker sem mislila enkrat enkrat enkrat v enem letu it nekam žurat, brez da bi se ga ulivala, pač poveselit s prijatelji???

zato sem nezrela?

zato nimam rada otroka?

zdej mam pa dobvolj tega!



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?