|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:21:23   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

A s 4 mesečnim dojenčkom ni dela??? Eto zdaj sem pa prepričana da se ta oseba malo zaj... in še nima nobenih izkušenj z otroci, kaj šele da bi imela svojega.


ja seveda je nekaj dela, mislila sem pač za taščo, da ne bo imela nobenega dela, ker je pač priden.

jaz pa sem cel dan z njim in sem utrujena, ker skrbim zanj in ga previjam, hranim, oblačim, grem na sprehod itd... ma mislim da je vsem to jasno, samo ker sem pač jaz to napisala, bo spet izpadlo čudno.



čaki malo, a tašča pa ne bi bila cel dan z njim, če bi ji ga za nekaj dni pustila? pa ne bi ga previjala, pa hranila, pa oblačila, pa na sprehod peljala?

user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:23:15   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
če preračunam, si bila lani ob tem času, ko ste en teden s 'prijatelji' žurali 7 dni, 8m noseča???!!!!

kako si pa to zračunala? decembra/januarja naj bi rodila, to pomeni da je v tem času šele zanosila in ne bila 8 m noseča user posted image  

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:32:52   
water lily
Reva.....


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:34:49   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Imama 4 mesečnga dojenčka, je zdrav, vse ok z njim.
Za prvomajske praznike ma mož kolektivni dopust in to celih 10 dni. Kolegi so naju povabli za 1 teden na njihov vikend na morje kot vsako leto!! Pogoj je normalno, da pridema brez dojenčka, ker smo to stara družba, ki večina še nima otrok, ostali pa pridejo vedno sami.

Zdej pa kje je problem. Taščo in mojo mamo sma prosla, če bi lahko pazle vsaka par dni otroka, celo moja mama bi ga mela 4 dni, tašča pa samo 3. In itak! Moja mama ne dela problemov, je rekla da ga vahta z veseljem, star je dovolj, navajen je starih staršev, bolan ni.

Tašča pa vik in krik, da sem slaba mama, da je premajhen. ma to me itak ne briga kaj si misli, ker se je nič ne tiče, moti me edino, da noče pazit niti en dan, moja mama pa tudi ne more 7 dni, ker je en dan vmes povabljena na en rojstni dan.

Dedkov nimamo več!

Zdej pa ne vem, sem razmišljala da bi ga dala eni kolegici, ma tudi sama 2 letnega otroka, samo ne vem, kr enim ljudem otroka ne bi dajala!!!

In zato sem ful jezna na taščo, ker zaradi nje boma na koncu mogla ostat doma, mislim pa da se vs estrinjate, da se z otrokom življenje ne konča in je samo spočita in srečna mama, dobra mama.

Itak smo pa v dobi telefonov, interneta, samo dopovedat moji tašči.

Sej tudi ona bo kdaj rabla uslugo in je od mene ne bo dobila, to pa zdej prisežem tule!

Mož si pa itak nič ne upa rečt, ampak šel bi pa žurat, o to pa, da bi pa mamici kej rekel, pa seveda ne. Da se ne užali.

No, sej niti ne vem, če mama kakšno vprašanje, sem skrila nick in dala novega, samo mnenje me pa res zanima, kako naj tašči dopovem, da je babica in da ni nič narobe, če kdaj pomaga popazit otroka, sej pomoč je vzajemna. ko pa ona rabi, pa tudi dobi pomoč. Mož kosi travo itd...

Hvala!!!



Sploh nisem brala ostalih odgovorov. NAj ti povem, da si zame ti slaba mama, vsaj kar se tega tiče, da bi 4 mesečnega otroka pustila staršem ali prijateljici. Sem mama dveh otrok in kaj takega mi pri tako majhnem otroku ni nikoli padlo na pamet.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:43:54   
pupika
Jaz mojega otroka tako malega še za eno uro nisem dala nobenemu, ker sem vedla, da me je rabil. Naš mali bo letos star 3 leta, pa še ni nikjer prespal, ker vem, da je moj otrok  Pa itak, če bi jaz kam šla, ne bi imela nič od tega, ker bi bile moje misli pri otroku.

Ne razumem pa take osebe, ki se jezi na svojo taščo, ker se ji zdi, da tako mali otrok, pa ne more ostat brez staršev in ima čisto prav. Tudi jaz mislim, da je bila marijana jezna, ker ne more it žurat. Otrok sodi k vama, ali doma ali pa na dopustu. Če bi meni dali tak pogoj prijatelji, bi jaz v hipu odpovedala. Kajti ni ga lepšega kot pa čas preživeti z svojim otrokom, kajti vsako prosto minuto naj bi izkoristili za svoje otroke.Čas prehitro beži mimo nas.

Saj ne rečem, če ga pustiš za kako urico tako malega da greš v šopink ali če imaš kaj nujnega, ampak celi teden. Tašča ima čisto prav, če bi to enkrat sprejela, bi se to začelo kar ponavljat in potem taki starši to začnejo izkoriščat in se jim zdi že kar samoumevno, da so dolžni oni pazit otroka, saj je pa le njihov vnuk.

Tudi taki obstajajo.

Ko sem prebrala naslov, sem si mislila, da se je tašča pač spravla nate, ko sem pa prebrala, poa nisem mogla verjet besedam, da tudi taki starši obstajajo.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:47:59   
buhtlčk
Jasno sicer, da se v mnenju pridružujem večini. Ampak tale tema mi daje še eno drugo vprašanje - kaj pa mislite o tem, da so (sicer bolj naši starši in še prej) prvega otroka dostikrat kar pustili pri eni od babic za par mesecev ali let od malega, ker niso imeli prostora zanj, časa ali česa že? Ronja tvoji komentarji so mi tako všeč user posted image , kaj meniš o tem (in seveda še ostali). 

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:51:14   
Anonimen
sej sploh ne vem kje bi začela....
zarad tega da bi šla na morje bi pustila otroka k niti še en let ni star pustila starem staršem in to za cel teden in se potem pa še čudiš zakaj ti pravijo da si slaba mama?user posted image najhuje pa je da si po tem še razmišljala da bi ga dala pa kolegici,a pa se ti zavedaš da je to otrok ki te prvo leto nujno rabi?
pa draga dama ti bi ostala doma zarad otroka ne pa zaradi tašče ker verjetno imaš otroka zaradi sebe in svojega moža ne pa zaradi tašče?user posted image
drugače pa se strinjam da ko dobiš otroka se ti ne konča življenje ampak se ti šele začne,ker ni lepšega  kot to da vidiš kako otrok raste in njegov nasmeh in prve korake,in da bi vse to zamenjala za 1 teden na morju?Pa da primerjaš uslugo s tem da bi otroka dobesedno zapustila starim staršem sam zato da bi šla ti žurat pa pit pa ne vem kaj še?mislim dej bodimo realni ko si se odločila za otroka si vedela da to otrok ni hec in ni igrača ali žival ki ga lahko naprtiš komu drugemu,če se ti pa že tok lušta zabava pa pejta z možem v petek zvečer ven in pejta v soboto iskat otročka pa boš še zmeraj imela svoj žurerski life.
mal se zazri vase pa boš ugotovila zakaj te tlačimo v isti predal slabe mame,za vsako mamo (moje mnenje) bi moral biti otrok na prvem mestu in šele nato vse ostalo pri tebi se zdi pa je prvo zabava nato pa otrok saj bi ga z lahkoto pustila pri drugih kar nekatere mame k imajo že najstnike pa še zmeri potočijo kakšno solzo ko grejo otroci kam na kampiranje s šolo al pa kam.
sam ne vem zakaj si ful jezna na taščo?mislim da se tole neki skriva za tvojo jezo do tašče in da zdej nekak iščeš sam "izgovor" da bi lahk šla na morje vendar k veš da ma tašča prav ti si pa še vseen želiš it in si zdej jezna na vsakega.user posted image


(odgovor članu Natyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:53:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Jasno sicer, da se v mnenju pridružujem večini. Ampak tale tema mi daje še eno drugo vprašanje - kaj pa mislite o tem, da so (sicer bolj naši starši in še prej) prvega otroka dostikrat kar pustili pri eni od babic za par mesecev ali let od malega, ker niso imeli prostora zanj, časa ali česa že? Ronja tvoji komentarji so mi tako všeč user posted image , kaj meniš o tem (in seveda še ostali). 


to je pa čist neki druzga k se sploh primerjat ne da,pa poglejmo socialna stiska ali zabava hmmmje razlika ane?user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 13:56:11   
tweed
E, na tole pa lahko odgovorim, saj sem bil jaz (in moj brat) eden izmed tistih otrok, ki je do 5 leta živel pri babici, starša pa sta naju obiskovala za vikende...
Glede na to, kakšna sta bila moja "starša", sem jima na nek način hvaležen, da me je vzgojila stara mama... V primeru normalnih staršev pa je vsekakor pomembno za otroka, da živi z njima, tudi če imata samo 36 m2 stanovanje...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:00:11   
buhtlčk
Jasno sicer, da se v mnenju pridružujem večini. Ampak tale tema mi daje še eno drugo vprašanje - kaj pa mislite o tem, da so (sicer bolj naši starši in še prej) prvega otroka dostikrat kar pustili pri eni od babic za par mesecev ali let od malega, ker niso imeli prostora zanj, časa ali česa že? Ronja tvoji komentarji so mi tako všeč , kaj meniš o tem (in seveda še ostali). 

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:00:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

E, na tole pa lahko odgovorim, saj sem bil jaz (in moj brat) eden izmed tistih otrok, ki je do 5 leta živel pri babici, starša pa sta naju obiskovala za vikende...
Glede na to, kakšna sta bila moja "starša", sem jima na nek način hvaležen, da me je vzgojila stara mama... V primeru normalnih staršev pa je vsekakor pomembno za otroka, da živi z njima, tudi če imata samo 36 m2 stanovanje...


Uf, tweed, imava podobno zgodbo.

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:02:33   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: larilu
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk
Jasno sicer, da se v mnenju pridružujem večini. Ampak tale tema mi daje še eno drugo vprašanje - kaj pa mislite o tem, da so (sicer bolj naši starši in še prej) prvega otroka dostikrat kar pustili pri eni od babic za par mesecev ali let od malega, ker niso imeli prostora zanj, časa ali česa že? Ronja tvoji komentarji so mi tako všeč user posted image , kaj meniš o tem (in seveda še ostali). 

to je pa čist neki druzga k se sploh primerjat ne da,pa poglejmo socialna stiska ali zabava hmmmje razlika ane?user posted image  

zakaj pa ne odprete nove teme?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:03:19   
Pikicapokica6
 
O svojem 4. mesečnem dojenčku govoriš kot o kakšnem psu, za katerega ne veš, komu bi ga poturila, da bi lahko šla mirno na dopust, ker pač v tvoji destinaciji ni zaželjen (tako kot psi niso zaželjeni v hotelih). Sramota res! Sploh ne morem verjeti, da si ti to resno mislila. Zdaj praviš sicer, da boš ostala doma - zakaj? Ker smo mi tako napisali, ker nimaš varstva ali zaradi svoje vesti in dejstva, da je to tvoj otrok, ne pa odvečna prtljaga, s katero ne moreš na svoj dopust?! O boguser posted image  In edino prav od tvojega dregega, da se ni spravil na svojo mamo, in edino prav od tašče, da ti je povedala, kar ti gre....In odrasti že, še veliko mlajših mamic je tukaj na forumu, pa kaj takega še ni nobena napisala. Ti govoriš, koliko si utrujena in koliko skrbiš za svojega otroka, pa je star komaj 4 mesece. Kaj naj rečem - da nikar ne imet še kakšnega otroka, ali pa najemi varuško in pestunjo. Pa mogoče še dojiljo.

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:14:26   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6


O svojem 4. mesečnem dojenčku govoriš kot o kakšnem psu, za katerega ne veš, komu bi ga poturila, da bi lahko šla mirno na dopust, ker pač v tvoji destinaciji ni zaželjen (tako kot psi niso zaželjeni v hotelih). Sramota res! Sploh ne morem verjeti, da si ti to resno mislila. Zdaj praviš sicer, da boš ostala doma - zakaj? Ker smo mi tako napisali, ker nimaš varstva ali zaradi svoje vesti in dejstva, da je to tvoj otrok, ne pa odvečna prtljaga, s katero ne moreš na svoj dopust?! O boguser posted image  In edino prav od tvojega dregega, da se ni spravil na svojo mamo, in edino prav od tašče, da ti je povedala, kar ti gre....In odrasti že, še veliko mlajših mamic je tukaj na forumu, pa kaj takega še ni nobena napisala. Ti govoriš, koliko si utrujena in koliko skrbiš za svojega otroka, pa je star komaj 4 mesece. Kaj naj rečem - da nikar ne imet še kakšnega otroka, ali pa najemi varuško in pestunjo. Pa mogoče še dojiljo.


Pa psihiatra ali kdo bi ji že lahko pomagal?!

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:15:50   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena

Naj še on eno temo odpre, da še njega mal spihamo, dejuser posted image Drugače naj pa svojega tiča kar lepo v halačah drži, če misli normalno furat naprej svoj lajf, kot da v njem ni otroka.


tole pa morm komentirat. vara me pa ne, tak da če to drugi delajo, ne pomeni da tudi moj.

ne vem če gre, jaz sem pač rekla, da bo šel sam, sej se še nisva menla, ampak ja zihr bo hotel it, zdej pa je spet to anrobe očitno user posted image

user posted image user posted image user posted image Tole tudi nisi razumela ane?

Drugače se pa strinjam z večino... ODRASTI in PREVZEMI ODGOVORNOST... otrok je tvoj... tašča je edina pametna tukaj očitno..dela ti uslugo zato ne bodi jezna nanjo...

MATI si 24 h na dan, 365 dni v letu, za vedno in tukaj NI dopusta...

(odgovor članu Marijena)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:17:26   
vanilla
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Zdaj praviš sicer, da boš ostala doma - zakaj? Ker smo mi tako napisali, ker nimaš varstva ali zaradi svoje vesti in dejstva, da je to tvoj otrok, ne pa odvečna prtljaga, s katero ne moreš na svoj dopust?!



Ja, zdaj se je namulila in jo kar vidim kako stoji s prekrižanimi rokami in povešenim pogledom kot 2-letnik: "Tak, zdej bom pa doma ostala, zanalašč." Ja, ker smo me tako rekle, pa ker je tašča taka grda stara vešča, ki noče otroka EN TEDEN met 24 ur na dan in mu pripravljat stekleničk, ga previjat, pestovat, ponoči vstajat, ga tolažit....


IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Ti govoriš, koliko si utrujena in koliko skrbiš za svojega otroka, pa je star komaj 4 mesece.



Ja, kak je lahko utrujena, če pa pravi, da z dojenčkom ni nobenega dela, ker je priden.... Kaj bi šele bilo, če bi mali mel hude krče, bognedaj kakšne bolezni itd.... Potem bi morala pa kar za pol leta it nekam na dopust sama, al kaj?? Pa kaj šele bo, ko bo mali vedno več pozornosti zahteval, ko bodo zobki rasli, pa ko bo shodil, ko bo govoril prve besede, ko bo vse predale odpiral in ko ga bo mogla vsako sekundo gledat, da si ne bo kje buške naredo al pa kaj hujšega...
Ta ga bo v internat že v osnovni šoli poslala, saj bo itak utrujena od pomaganja pri domačih nalogah, šolskih projektih... Kaj šele, ko bo otrok najstnik!!


(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   [Brisano sporočilo]
20.4.2009 14:24:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:32:33   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Nisem čisto vsega brala. Edino kar mi je jasno je nadrkanost bab tukaj gor... skoraj vse pa nosijo svetniški sij.

Kaj pa, če gresta s tvojim dragim samo za 4 dni. Nekje vmes. Tašče ne boš obremenila, sama se boš spočila in tvoj dragi se bo nažural.





ja no, škoda, da nisi vsega brla, bi vedela, da samo za štiri dni pa ne gre. Se ne splača.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:33:54   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Marijena
Naj še on eno temo odpre, da še njega mal spihamo, dejuser posted image Drugače naj pa svojega tiča kar lepo v halačah drži, če misli normalno furat naprej svoj lajf, kot da v njem ni otroka.

tole pa morm komentirat. vara me pa ne, tak da če to drugi delajo, ne pomeni da tudi moj.
ne vem če gre, jaz sem pač rekla, da bo šel sam, sej se še nisva menla, ampak ja zihr bo hotel it, zdej pa je spet to anrobe očitno user posted image


Kdo je pa to rekeluser posted image Saj nisem rekla, da te vara- če imata otroka skupaj, ga skupaj tudi vzgajajta in se mu prilagajajta. Zakaj pa mora it vsaj en žurat? Pejta oba za manj časa, pa nobenega ne bo nič bolelo. Kot sem že prej rekla, v partnerstvu in življenju bosta morala še marsikaj izkusiti, ker sta zelo nezrela... Ni narobe, da on gre. Tebe bo žrlo, ker se boš počutila prikrajšano, saj boš morala kot mati ostat doma z otrokom. Samo v tem bo problem, ko on pride nazaj skrokan spat na kavčuser posted image



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:35:03   
kalbo
Nadrkanost ni čisto nič večja od nadrkanosti izvornega sporočila. Pa niti to, ali bi kdo pustil 4 mesečnika pri tašči al ne, sploh važno. Važen je odnos. A je ona seksala pa nardila otroka, al ga je tašča, samo to je vprašanje tukaj. Žalostno je, da se bejba pr 24 letih ne zaveda, da otrok je tukaj, njen 24 ur na dan, 365 dni v letu. Na žuranje bi mislila prej, preden ga je spočela.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:38:43   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

E, na tole pa lahko odgovorim, saj sem bil jaz (in moj brat) eden izmed tistih otrok, ki je do 5 leta živel pri babici, starša pa sta naju obiskovala za vikende...
Glede na to, kakšna sta bila moja "starša", sem jima na nek način hvaležen, da me je vzgojila stara mama... V primeru normalnih staršev pa je vsekakor pomembno za otroka, da živi z njima, tudi če imata samo 36 m2 stanovanje...


mojega očeta je tudi babica fliknila k tašči za par let, samo da je ona še pozabila kdaj pa kdaj na obisk pridt. Hvala bogu je moral otrok potem it v šolo, da se je spomnila nanj in ga prišla iskat......

To so žalostne zgodbe, zato bi gilh mi morali sedaj malo bolj "pametno" razmišljati.....

Sicer pa, ko je bila moja hčerka stara 5m sem jo tudi jaz dala za en dan k babici in dedku, da sva šla midva smučat. Ampak to je bilo za en dan, ne za 1 teden. Sedaj jo tudi za tri, štiri dni pustiva pri eni ali drugi babici, samo sedaj je stara skoraj že dve leti in še ni bila cel teden drugje. Otroku se je pač treba malo prilagoditi. Torej, ne za cel teden, ampak le za tri ali štiri dni. Če je kaj mame v tebi, boš otroka po treh dneh itak začela pogrešati.......

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   [Brisano sporočilo]
20.4.2009 14:41:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:44:42   
Freycha
Lukrecija ne, ni se ti treba odpovedati, se pa moraš prilagoditi. In ne mi rečt, da enačiš eno tedensko žuranje na morju s študijem.

Jaz sem se tudi ob malem otroku odločila še študirat, pa zdej kar kak dan manjkam, ampak je to nujno potrebno za boljše življenje vseh nas. Tale punca pa gleda izključno na svojo rit in se ji jebe za otroka in vse skupaj....

Najhuje mi pa je, ko jo kar vidim, da bo svojo frustracijo in jezo pomožnosti na otroku ven spravljala..... Kot da je otrok kriv, da se je rodil user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:45:30   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nadrkanost ni čisto nič večja od nadrkanosti izvornega sporočila. Pa niti to, ali bi kdo pustil 4 mesečnika pri tašči al ne, sploh važno. Važen je odnos. A je ona seksala pa nardila otroka, al ga je tašča, samo to je vprašanje tukaj. Žalostno je, da se bejba pr 24 letih ne zaveda, da otrok je tukaj, njen 24 ur na dan, 365 dni v letu. Na žuranje bi mislila prej, preden ga je spočela.


ok... nisem še vsega prebrala..... bom, bom, ampak tebe pa morm pokomentirat, kalbo

a, če imaš otroka pa to pomeni, da se ne smeš več premakniti iz družinskih okvirjev al kako? Ker moja zgodba je sicer malo drugačna... namreč oba z mojim sva se odločila, da poleg dveh otrok tudi študirava. In ker se nama včasih predavanja pokrivajo ponavadi prosiva taščo za varstvo. Ok, ni glih žuranje, ampak, ko sva se odločala za otroke je bil že najin čas rednega študija mimo. A to po tvojih načelih ne gre skupaj? user posted image  
Kr neki, no. In komu se godi krivica?


Lukra, ne zdaj mešat jabolka in hruške. Eno je štiri mesečni otrok, drugo dve in več let stari (ali več no, kaj pa vem, nimam izkušenj). In eno je, če študirate, ste službeno odsotni, nekaj, kar se pač mora, kot pa 7 dni pustiti otroka pri tašči zaradi zabave. Vidiš, tukaj je pa osnonva razlika,. Saj vem, da jo razumeš, samo malo moraš pod.rk.avat. Saj je prav tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Tašča mi gre na živce!
20.4.2009 14:46:25   
Freycha
Sej se vedno ne strinjam s Kalbom, samo tu mi je pa full všeč, da očitno ni eden od tistih čisto prevečkrat videnih tipičnih dedcev, ki mu dol visi za naraščaj....... ko se ne dajo motiti v svojem življenju zato, ker so dobili otroka user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?