|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 12:40:34   
valerija77
Pozdravljene

Zanima me katere tablete oz. čistila uporabljate za pomivalni stroj in kako ste zadovoljne z njimi.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 12:44:47   
baguSka
uf.. jst kr ene v hoferju kupm in jih mam ze full dolg casa.. sem pa supr zadovoljna z njimi! obcasno dodam se sol in mal mehcalca, ki ga pa tud v hoferju nabavm.. 

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 12:52:21   
Zala01
enako...hofer, pa tudi lidlove...super zadovoljniuser posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 13:01:43   
robinzon
Ponavadi hoferjeve, res se po tistih dragih tabletah od finisha posoda lepše sveti, a vseeno ne toliko, da bi dala 12 ojrov za 30 tablet. Preizkusila sem claro, dm, somat in verjetno še kakšne in še vsake so dobro pomile.

Zadnjič sem v leklerku kupila v akciji en gel od finiša in mi cela kuhinja smrdi po varekini, kadar pomivam z njim.

V evrospinu so imeli prejšni teden v akciji  njihov prašek, 1,25 kg je stalo caa 1,5€, drugače je 2 €. Če se ne motim, je na škatli označeno, da je za 40 pomivanj. Se mi zdi cenovno ugodno in tudi pomije dobro, pa še sam ga lahko doziraš. Ima zelo posrečeno narejeno, tako, da prašek enostavno direkt doziraš v predalček na pomivalcu.  Pred desetimi, petnajstimi leti so bila skoraj vsa pomivalna sredstva v prahu, potem pa so tablete prevladale. Tiste, ki dajete v pomivalec trdo tableto jo enkrat prepolovite in  boste ugotovile, da pomije ravno tako kot cela.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 13:02:53   
ledenaa
gel od calgonita mi je boljši od tablet

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 14:37:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.2.2010 14:40:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 17:37:45   
enea
Jaz uporabljam hoferjeve, alio, jih je 70 tablet in jih imam res za dolgo, ker peremo lahko vsak drugi ali tretji dan user posted image   v ponedeljek je v akciji tudi sredstvo za čiščenje pomivalca in je tudi cenovno ugodnejši (2 kom, 2,70€), kot pa calgonit( je verjetno že čez 5€- ne vem,ker sedaj kupujem samo v hoferju (ali mullerju), pa ravno tako dobro opere stroj, kot tisti ki so 3xdražji user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 17:40:01   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

ker perem na kratkem programu, se Calgonitove sploh niso stopile in sem dolgo uporabljala gel (Calgonit ali Somat). zdaj sm odkrila zelene DM-ove tabletke in so super!


to ti pa verjamem sem imela isti problem, samo da sem jaz šla v hoferuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 18:12:27   
noranate
definitivno gel, je pa calgonit , včasih tud finishuser posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 21:40:35   
valči
Že lep čas hoferjeve Alio.Zadovoljna.
Nisem pa vedela,da imajo sredstvo za čiščenje pomivalca,ker to sem pa vedno kupila Calgon.Bomo navbavili v Hoferju,če bomo našli.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 22:27:49   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: valči

Že lep čas hoferjeve Alio.Zadovoljna.
Nisem pa vedela,da imajo sredstvo za čiščenje pomivalca,ker to sem pa vedno kupila Calgon.Bomo navbavili v Hoferju,če bomo našli.



Saj ga nimajo v prosti prodaji, samo kadar so v kakšni akciji, predvsem za reklamouser posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 12.2.2010 22:28:18 >

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 22:33:29   
Jessy
Calgonit gel - ta moder. user posted image user posted image user posted image

Sem pred leti uporabljala tudi cenejše praške in tablete, pa sem se naveličala, da sem morala po pranju še skoraj vse lonce na roko poribat.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tablete za pomivalni stroj
12.2.2010 22:34:40   
MTFP
Mi imamo tudi Hofrove ali Lidlove. Občasno sol dodam. Čistim pa kar s kisom. Vsake toliko zlijem notri kis pa dam praznega prati (tako nam je serviser svetoval) pa se res obnese, no...

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tablete za pomivalni stroj
13.2.2010 14:04:51   
s.
Jaz bi kake ekološke tbl nabavla, če bi vedla zanje...

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tablete za pomivalni stroj
13.2.2010 22:58:04   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: s.

Jaz bi kake ekološke tbl nabavla, če bi vedla zanje...


Ekološko lahko zmešaš: citronsko kislino, sodo in boraks na dno stroja, pa dodaš sol tja kamor se sol da v stroj in kis tja, kamor se da tekočino za sjaj, pa opere čist fajn. Če boš hotela točen recept, ga bom poiskala. Edini problem je, da boraksa ne dobiš več v kaliji, niti v merkurju, ne v mavrici, v lekarni je pa blazno drag. Če katera ve, kje bi se ga dobilo, lepo prosim za informacijo. Tale mešanica čist ok opere. Sem večkrat sprobala. Zdaj mi je pa boraksa zmanjkalo.

Drugače jaz uporabljam razsut prašek. Tablet ne uporabljam že dolgo časa ne več. Mi ne potegnejo. Kemija na kvadrat, še hujše kot sicer.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
13.2.2010 23:00:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tablete za pomivalni stroj
13.2.2010 23:29:56   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Če katera ve, kje bi se ga dobilo, lepo prosim za informacijo.


boraks je res za vse zivo prat, ne samo za posodo... (iz babicine skrinje) ampak res - kje ga dobit?


Ja, res je, ker je razkužilo in topilo in kaj vem kaj še vse.... no, katera ve kje ga prodajajo?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tablete za pomivalni stroj
14.2.2010 7:33:01   
katra55
Uporabljam Calgonit gel.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tablete za pomivalni stroj
15.2.2010 13:57:54   
TopsiT
Uporabljam hoferjeve  tablete, ker pa imamo ta mali pomivalni stroj 45 cm širine uporabim le pol tablete. Opere super, tableta pa se stopi v 99%. Sol uporabljamo od DM in gle za lesk, kadar se spomnimo ga kupimo, prav tako v DM, kr njihovo firmo. Z vsem sem zadovoljna.

Lp


(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tablete za pomivalni stroj
15.2.2010 14:23:21   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: enea

IZVIRNO SPOROČILO: valči

Že lep čas hoferjeve Alio.Zadovoljna.
Nisem pa vedela,da imajo sredstvo za čiščenje pomivalca,ker to sem pa vedno kupila Calgon.Bomo navbavili v Hoferju,če bomo našli.



Saj ga nimajo v prosti prodaji, samo kadar so v kakšni akciji, predvsem za reklamouser posted image


V četrtek, 18.2., imajo v hoferju akcijo za pomivanje oz čiščenje pomivalca, sol in tekočino za lesk.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tablete za pomivalni stroj
2.3.2010 8:50:16   
dana
2 leti sem uporabljala Calgonit gel. Zdaj sem pa kupila (da sprobam) tablete. In se mi zdi, da krožniki in kozarci, ki imajo kake nalepke gor al poslikave, izgubljajo barvo, tako da ne vem če ne bom šla nazaj na gel.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tablete za pomivalni stroj
11.2.2011 17:25:58   
Stripy007
Sicer malce stara tema, ampak pred kratkim sem naletel na nemški test tablet za pomivalni stroj. Mogoče bo še koga zanimal. Dolgo časa smo uporabljali Calgonit Max in 1, ki je sicer pomil kar dobro, ampak so bile na posodi po pomivanju sledi kapelj od tablete. Vmes smo poskusili še neke eko tablete iz Mullerja, ki pa so pomile precej slabo.

V nemškem testu so najboljše Somat 9 (dokaj drage), takoj za njimi so pa Lidlove W5 All-in-1, ter DM-ove Multi-Power Revolution in Multi-Power 5. Zdaj uporabljamo DM-ove (40 tablet 3.95€) in smo zelo zadovoljni. Hoferjevih tablet na testu ni bilo, Calgonitove pa so dobile oceno zadovoljivo (11. mesto).

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tablete za pomivalni stroj
11.2.2011 17:33:11   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Pozdravljene

Zanima me katere tablete oz. čistila uporabljate za pomivalni stroj in kako ste zadovoljne z njimi.
Hvala


kupujem v Mullerju calgonit in sem ful zadovoljna user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tablete za pomivalni stroj
11.2.2011 19:32:47   
zvezdica_1
DM-ove Multi poer revolution tablete, nekje 4€ za 40 tablet... ne opazim razlike med finishovimi in temi... razen v denarniciuser posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?