|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tečaj za moške
10.2.2007 19:00:10   
Anonimen
TEČAJ ZA MOŠKE
 

Tečaj se bo izvajal le v primeru zadostnega števila udeležencev.
Popust se prizna vsem, ki se bojo odločili za vsa predavanja.

Pedagoški cilj tečaja je; informacijski tečaj, ki bo usposobil moškim tisti del možganov, za katerega sploh ne vejo, da obstaja.


Modul 1: obvezni tečaj


1.        Naučiti se živeti brez mame.                                                     (2000 ur)
2.        Moja ženska NI moja mama.                                                  
(350 ur)
3.        razumeti, da je nogomet samo šport.         (500 ur)
Modul 2: življenje v dvoje
 

1.        Imeti otroke brez ljubosumnosti.                                             (50 ur)
2.        Nehati govoriti bedarije, kadar ima moja žena obiske.             (500 ur)
3.        Premagati sindrom daljinca.                                                     (550 ur )
1.       Ne uriniram mimo školjke.                                                       (100 ur + praktični del)
2.       Razumeti, da čevlji ne morejo sami v omarico za čevlje.           (800 ur )
3.       Kako priti do koša za perilo, ne da bi se izgubil.                       (500 ur)
4.       Kako preživeti lažji prehlad brez dramatiziranja.                       (100 ur)
Modul 3: prosti čas
 
5.       Zlikati srajco v manj kot dveh urah.                                         (praktični del)
6.       Prebavljati brez riganja, medtem ko ona pere krožnike.           (praktični del)
Modul 4 : tečaj kuhinje
 
7.       stopnja (začetniki): gospodinjski aparati.                                (prikaz z diapozitivi)
ON....vklop
OFF....izklop        
2.       stopnja (napredni): moja prva Maggi juha, brez da zažgem lonec.       (praktični del)
POGLOBLJENE TEME
Glede na kompleksnost in težavnost tem, se lahko vpiše največ osem ( kandidatov.

TEMA 1:
likalnik; od pralnega stroja do omare...ta misteriozni proces (vodeni ogledi)
TEMA 2: nevarnost pri polnjenju posodice za led (demonstracija in diapozitivi)
TEMA 3: ti in elektrika: ekonomske prednosti pri klicanju mojstra za popravila
TEMA 4: zadnja znanstvena odkritja: kuhanje in odnašanje smeti NE povzroča impotence
TEMA 5: čeprav si poročen z njo, ji lahko še vedno kupiš rože (pogovor s psihiatrom)
TEMA 6: rolica toaletnega papirja: Ali raste papir v škatli za toaletni papir?
TEMA 7: kako spustiti pokrov školjke- korak za korakom (video konferenca s Harvarda)
TEMA 8: detergenti: doziranje, uporaba (praktični del se izvaja zunaj)
TEMA 9: osnovna razlika med košem za umazano perilo in tlemi (laboratorijski preizkus)
TEMA 10: moški kot sopotnik- ali je genetsko možno da ne opozarja, ko ona parkira?
TEMA 11: nadpovprečna komunikacija: mentalne vaje za razumevanje, da je nekaj v predalu, ne da bi vprašal...."v katerem predalu in v kateri omari
je predal"

TEMA 12: Ali skodelica kave lahko leti sama do lijaka? (praktični del vodi David Copperfield)
 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tečaj za moške
10.2.2007 19:31:52   
Primoza
Domnevam da učijo na tečaju le učiteljice (se pravi ženskega spola) in da pri preverjanju znanja ni prišepetovanja. Hudo, po mojem ne bo prav dosti prijav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tečaj za moške
10.2.2007 20:02:28   
Anonimen
A bi morala dati na partnerske odnose, a ne? Tam bi po moje kar ženske svoje moške prijavile, saj velikokrat jamrajo prav zaradi teh stvari, ki si jih mogoče moški lahko vendarle nauči. Znanost gre dalje in mi z njo. Človek nikoli ne ve.user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tečaj za moške
11.2.2007 10:54:33   
daddy
  Že videno in je dobra fora ( tudi varianta, ki obstaja za ženske ) .....  še en ( resen ) aspekt tegale: moški, ki bi tole rabil ( ja, pa jih ni tako malo ), je v resnici bolj ali manj "postranska škoda" neprimerne vzgoje ( v "dobrih starih časih" bi takemu z eno besedo rekli "razvajeni mamin sine" ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?