|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 8:23:10   
timoteja
Hojla!Upam, da se ne bom prehitro pohvalila.Če se katera spomne, sem v pon. dopoldan pisala glede skoraj neznosnih težav s spanjem.Še isti večer smo najprej poizkusili z še milejšo in nežnejšo varianto, pa je bilo še slabše.Nakar sva daši damici povedala, da sva zelo utrujena od dela in da morava iti počivat ter da imava tudi midva PRAVICO da greva ajat. In sva jo pustila malo v joku (BERI IZSILJEVANJU). Vse skupaj je trajalo manj kot 10 minut, nakar je obupala in zaspala. Tudi ko se je ponoči zbudila, in je napočil čas, da bi jo nesla v spalnico k nama, sem jo samo malo pocartala ter opdšla nazaj spat.Mala je godrnjala še ne eno minuto, in mirno zaspala nazaj.Tako je včeraj zvečer trajalo cele 2 minute, da je zaspala, brez prepirov, kreganja, tudi noč je bila zelo mirna.Res upam, da je naša težava minila, in sedaj vem, da je treba, tako, kot ste nekatere predlagale, kdaj otroku dati za vedeti, da mu nisi suženj. Upam, da bo tale zgodbica pomagala še komu s podobnimi težavami. In na koncu naj še povem, da sem zelo ponosna na svojo punčko, da nam je tako hitro ratalo urediti zadevo, prej pa sem včasih zvečer izgubila voljo do vsega
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 8:27:00   
Anonimen
čestitam! ko bi še pri nas tko hit uspelo user posted image

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 8:27:01   
Marogica
Timoteja, jaz pa sem ponosna nate, ker si si "upala" uporabiti "nehumano" metodo, ki jo otrok hitro prebrodi, naspani pa boste vsi. Res pohvalno

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 9:11:44   
timoteja
Ja, kot ste napisale, je za take stvari treba imeti "jajce" in se je potrebno najprej 100 % sam pri sebi odločiti, kaj želite in BITI ODLOČENI, DA BO TKAO IN NIČ DRUGAČE. Dokler tega ni, otroci vedo oz. čutijo, da "kolebate" in niste odločni in še vedno obstaja varianta, da bodo svoje dosegli, in ponavadi jim to tudi uspe. Ko je pa enkrat KONEC , je pa konec in to tako je, in to sem povedala tudi maliki, in se mi zdi, da je prav vse skapirala.In veste, s kakšnim veseljem in ponosom sem jo šla zjutraj pocartkat v njeno posteljico. Hudo luštno, ampak da je luštno, je treba včsaih prej tud kaj grdega in zoprnega dati skozi.Veliko poguma vsem, ki ste na poti k takšni odločitvi, če imate podobne težave, kot smo jih imeli mmi.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 9:16:06   
MarijaPo
bravo user posted image

se naprej veliko vzgojnih uspehov

P.S.
Fina knjiga, ki jo je nastudiral moj moz je: Parenting for dummies - podobna je tistim racunalniskim prirocnikom - word for dummies,... le da je ta o vzgoji

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 9:24:46   
*goldfish*
user posted image  kako vam vse to tako hitro uspeuser posted image

Jaz sem mojega tudi hotela navaditi, da bi sam zaspal. Ne pa vedno na ziziuser posted image  In sem ga pustila v posteljici, pa se je ubogi revček drl 30 min, kolcal je v jokuuser posted image In bi se še drl, če ne bi prišla takrat po njega. Pa naslednjič sem ga pustila, pa se je zgodba ponovila.
Če pa, ko ga položim v posteljko, nemudoma vstane in začne plezat iz nje, pol se pa bojim da bi ven padel.

Tak da pri nas to ne pali, je verjetno preveč trmastiuser posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 10:01:10   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: mana_t

user posted image  kako vam vse to tako hitro uspeuser posted image

Jaz sem mojega tudi hotela navaditi, da bi sam zaspal. Ne pa vedno na ziziuser posted image  In sem ga pustila v posteljici, pa se je ubogi revček drl 30 min, kolcal je v jokuuser posted image In bi se še drl, če ne bi prišla takrat po njega. Pa naslednjič sem ga pustila, pa se je zgodba ponovila.
Če pa, ko ga položim v posteljko, nemudoma vstane in začne plezat iz nje, pol se pa bojim da bi ven padel.

Tak da pri nas to ne pali, je verjetno preveč trmastiuser posted image


za vsakega otroka pride čas, strinjam se s timotejo in njenim načinom, ker je otrok dovolj dorasel. ampak vsak ima svoj čas in če ga prehitiš narediš veliko več škode, kot koristi.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu *goldfish*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 13:57:21   
rainbow
Mana, koliko je pa stara tvoja user posted image ? aja, seveda čestitam!!!!

Jaz bi mojo drugo pamžo tudi rada odvadila od zize ponoči oziroma zaenkrat zvečer pa ni šans; stara je skoraj 10 mesecev.



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Težave s spanjem so rešene
11.1.2006 14:07:12   
Katrin
Bravo! user posted image user posted image user posted image

Tudi mene zanima, koliko ste stari....

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Težave s spanjem so rešene
12.1.2006 0:42:28   
KODA
user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Težave s spanjem so rešene
12.1.2006 8:35:56   
timoteja
Če je katero zanimala starost naše deklice - 22 mesecev. Mogoče je šlo zato na hitro, ker mala VSE razume, če seveda hoče, če ne, pač zadevo presliši in je OK. Naj vam povem, da se sedaj tudi ponoči skoraj ne zbudi več, max. 2 krat, prej je bilo tudi to pogosteje. lede večernega "uspavanja" je bil včeraj zvečer 3 večer zapored brez joka, dam jo v posteljico, pokrijem, poboža, zapojem kako mirno pesmico, ji voščim lahko noč ter povem da grem počitvat ter odidem iz njene sobe - BREZ JOKA, TULJENJA IN HISTERIJE. Naslednji projekt: UPORABA KAHLE!!! Vam bom poročala o rezultatih.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?