|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mesečnico
4.8.2008 19:42:21   
Zamima
Imam težavico, ki sicer ni nič takega, ampak priznam, da to pri naši user posted image nisem navajena,... zadnji mesec in pol nekje imam velike težave pri uspavanju,... ko je bila še dojenček je zaspala brez problema, brez ujčkanja in nošenja,... sicer je imela kak taki večer, da je bilo potrebno ujčkanje in petje, ampak načeloma je lepo zaspala,...

nič ne rečem, še danes ko mi jo končno uspe uspavat spi sicer celo noč, ampak, sedaj se dogaja, da jo moram ujčkati, ker samo takrat zaspi user posted image , sem že probala vse možno, če mogoče še ne bi bila utrujena, ali pa da bi ji mogoče pasalo malo kasneje zaspati, ampak ne user posted image , ona bi bedela vso noč user posted image , če jo dam v posteljico in jo pustim samo se začne prav histerično dret user posted image , če mi v rokah ne zaspi takoj in jo skušam položiti v posteljico vrešči prav histerično,...

trenutno pomaga samo to, da jo ujčkam. Upam, da bomo tole kmalu poštimali, če je pa kdo imel enake težavice pri uspavanju pa mi naj kaj pametnega svetuje.


Drug problem pa je posteljica, kinderbett, postal je precej nevaren, tamalo sem zalotila, ko je dajala nogo preko user posted image , enkrat se je prijela na zunanjo stran ograjice in malo je manjkalo, da ne čofne preko user posted image .

Zdaj pa razmišljam,... sva namreč sami, pa sem razmišljala, če bi kupila namesto njene in moje postelje dvo ali trosed za raztegnit, ter da bi ona spala na notranji strani? Po drugi strani pa se bojim, da se bo navadila spati skupaj z mano, pa razmišljam kaj naj nardim, preden mi pade preko? user posted image Kaka ideja?





_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 20:05:46   
Naja30
Glede uspavanja ne vem, kaj naj ti svetujem. Ko bomo mi prešli na posteljo brez stranic, bom tudi jaz rabila nasvet, kako otroka zadržat v postelji. user posted image

Glede postelje - saj se dobi stranice, da otrok ne pade dol. Mi bomo to nabavili.

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 20:15:03   
tananejka
Živjo!

Naša Alina je stara 2. leti in 5 mesecev pa smo dali že par takih obdobij mimo, ko ni in ni hotela zaspati sama. Trenutno lepo zaspi, vendar ji moram pred odhodom iz sobe nekajkrat povedati da jo bom čuvalauser posted image

Posteljica: tudi naša daje noge čez in pleza ven. Pa tudi čofnila je že enkrat. Če te skrbi, da bi padla med plezanjem pa ji daj na tla tepih ali deko.
Zamenjali pa posteljice še nekaj časa ne bomo, ker smo to napako naredili pri starejših dvojčicah. Ima pa posteljico 140x70 in je še dovolj velika. Jaz na tvojem mesto ne bi spala z njo, sploh če je do zdaj spala sama.

Držim pesti, da bo tole obdobje "nagajanja" hitro minilouser posted image









< Sporočilo je popravil tananejka -- 4.8.2008 20:17:14 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 20:22:24   
Taši*
Za uspavanje nimam pojma, imamo tudi sami prevečkrat težave in nisem dost pametna okrog tega. Je pa naša tamala šla že pri 17 mesecih v svojo "taveliko" posteljo (Ikeina, ki ima mere 160x70 cm), namontirali smo še dvojno ograjico za zaščito, da se med spanjem ne zvali dol in ni popolnoma nobenih problemov že od začetka. Posteljica je dovolj nizka, da sama komot zleze z nje, ko se zbudi, ograjica pa jo varuje, da med spanjem in premetavanjem ne čofne dol.

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 20:37:34   
Zamima
Taši, mi lahko prosim poiščeš link, kje bi našla to posteljico?
Pa hvala za idejo user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 20:41:47   
tananejka
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Taši, mi lahko prosim poiščeš link, kje bi našla to posteljico?
Pa hvala za idejo user posted image user posted image



Tukaj so Ikeine posteljice: http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/departments/childrens_ikea/10422/

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 20:54:16   
Zamima
hvala tananejka user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 21:46:10   
živa
Ko se je meni pri letu in pol zvrnil na glavo čez posteljno ograjo, sem v Ikei kupila jogi in ga dala na ... kako se že reče tisti stvari, ki jo daš pod jogi v okvir postelje, ki ima letve? No, spal je super, včasih na tleh, ampak sem imela tepih in še deko čez, da ga v takih primerih ni zeblo.

Bi pa kupila posteljo, ampak ker adaptiramo bajto, bomo še počakali z otroško sobo/posteljo. Ker brez problema spi v posteljah brez ograje, star je dve leti in pol.

Lp,

živa

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 22:20:29   
Taši*
Naša tamala ima tole: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S39823978 Sej ne, da je to tolk važno...user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
4.8.2008 22:21:41   
Taši*
No, tole je pa to varovalo: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30099293 Imamo dva, kar enega na drugem namontiranega, da je dovolj visoko.

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
5.8.2008 10:46:43   
Zamima
Jaz sem razmišljala, da bi mojo posteljo dala ob njeno, pa stranico spustila dol user posted image , če bo padla bo padla na mehko - na mene user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
5.8.2008 10:49:26   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Taši*

Naša tamala ima tole: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S39823978 Sej ne, da je to tolk važno...user posted image


ali pa kaj takega, res poceni, pa še luštno je user posted image , ker se mi ne splača drage postelje kupovat, zato, ker ima za novo sobico še zapakirano normalno veliko posteljo user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Taši*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
5.8.2008 11:46:22   
tinatona
Ma ne kompliciraj. Sestavi ji njeno novo posteljo, pa daš varovalo gor in je. Jaz imam kar takšnega iz BC  in se super obnese.

LP

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
5.8.2008 11:53:01   
Anonimen
Uspavanje, ja. Naša je do dva meseca nazaj vedno lepo sama zaspala, zdaj pa traja po uro ali več, da jo uspavam. user posted image  Že počasi obupujem, sploh ne vem kaj je to. Parkrat mi jo je uspelo uspavati s flaško kakava, včasih s čajem, ampak je treba ujet čisto pravi trenutek, kdaj jo položiti v posteljico, da se ne zbudi. user posted image  Ker je pa ne upam pustit v ta veliki postelji, da ne bi dol padla, ko bi se zbudila. Da o joku, če grem samo za trenutek ven iz sobe, sploh ne govorim, pa nima veze ali pustim odoprta vrata, prižgano luč,...
Če boš dobila kak pameten nasvet, se priporočam tudi jaz. user posted image

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
5.8.2008 14:30:53   
Taši*
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: Taši*

Naša tamala ima tole: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/S39823978 Sej ne, da je to tolk važno...user posted image


ali pa kaj takega, res poceni, pa še luštno je user posted image , ker se mi ne splača drage postelje kupovat, zato, ker ima za novo sobico še zapakirano normalno veliko posteljo user posted image


Mi bomo čez dober mesec naše prodajali, ker dobita tamaladva pograd in ne bomo več rabili.user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
5.8.2008 14:49:21   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Jaz sem razmišljala, da bi mojo posteljo dala ob njeno, pa stranico spustila dol user posted image , če bo padla bo padla na mehko - na mene user posted image user posted image user posted image


Tako imamo mi in je čist fajn. user posted image  Vsi se zbudimo naspani. Večino noči je v svoji postelji, proti jutru se pa prekotali do mene in se še malo pocrklja.

_____________________________




(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
5.8.2008 21:06:11   
bucka01
No naša trmica se je tudi histerično drla ko ni hotela spat v posteljici,
pa sem jo pustila da se je zdrla in zaspala potem je bila drug dan zopet ista pesem ampak ko je ugotovila da ne bo z tem nič užugala je prenehala tretji dan je bil čisti mir dala sem ji njenega pujska in povedala da bo tudi pujsi pančkal in je bil čisti mir sam pustiti se jim ne smemo.user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Jaz sem razmišljala, da bi mojo posteljo dala ob njeno, pa stranico spustila dol user posted image , če bo padla bo padla na mehko - na mene user posted image user posted image user posted image


Tako imamo mi in je čist fajn. user posted image  Vsi se zbudimo naspani. Večino noči je v svoji postelji, proti jutru se pa prekotali do mene in se še malo pocrklja.


Tudi mi smo pri prvem tako naredili in bomo tudi sedaj ko bo čas.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Težave z uspavanjem in ležišče za 21-mese...
6.8.2008 8:58:43   
Zamima
ok, me tolaži, da ni samo pri nas skoz histerično dretje med 19.00 in 20.00 uro user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?