|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Te nadležne..........STRIJE
10.9.2007 20:04:10   
malička
Verjetno je bilo odprtih že kar nekaj tem o strijah pa jih ne najdem, zato me zanima kako se jih znebiti ali kao jih narediti vsaj manj vidne, imam jih po trebuhu in to grozne rdeče strije, vsi so mi rekli da bodo po kakem mescu od poroda pobledele in postale manj vidne, ampak od mojga poroda je minilo že skoraj sedem mesecev pa se še vedno zelo vidijo in mekarprecej motijo ima katera izkušnje s tem in ali priporoča katera kak recept ali kremo ki vsaj malo deluje, hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Te nadležne..........STRIJE
10.9.2007 20:10:58   
lukec
Strij se sicer ne da rešiti, je pa res da s časoma postanejo tanjše in svetlejše in zato manj vidne, vendar ne bi rekla da po enem mesecu. Včasih je lahko potrebno leto ali pa več ...

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Te nadležne..........STRIJE
10.9.2007 20:43:04   
Blejka26
tudi jaz imam problem z strijami in vem da za to ni rešitve.Se bo treba sprijazniti da jih imamo,drugega nam ne preostaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Te nadležne..........STRIJE
10.9.2007 21:49:26   
KT
Jaz sem v puberteti pridelala kar nekaj strij na stegnih in nekaj na trebuhu (imam načeloma izredno suho in neelastično kožo) user posted image , celo nosečnost in po porodu pa sem se mazala z "Bio-Oil" in .... nisem dobila niti ene strije user posted image . Na žalost je nam najbližja dežela, kjer prodajajo Bio-Oil Anglija, ampak če ima katera možnost dobiti ta proizvod ga res priporočam. Je pa izredno uporaben ne samo za strije ampak tudi za brazgotine, dehidrirano kožo in gube. Ker sem rodila s CR sem si tri tedne po porodu začela mazati brazgotino in je le-ta že veliko svetlejša in manjša - res vredno poskusiti.

Evo še link na njihovo spletno stran: http://www.bio-oil.info/en/home   

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Te nadležne..........STRIJE
10.9.2007 22:49:35   
Mlada mamica
No jaz pa jih imam na zadnjici!Na trebuhu niti ene!Obiskujem Kozmetični salon_(vakum)...2 seansi sem že imela!še eno bom morala imet,ampak sedaj imam pavzo,ker sem tak malo rjava in niso več vidne!Z vakumom sem zelo zadovoljna!Rezultati so res vidni!Moram pa povdarit,da na trebuhu zna bolj bolet!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu malička)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Te nadležne..........STRIJE
11.9.2007 7:38:30   
Blejka26
mlada mamica-koliko pa stane obisk pri kozmetičarki,ker bi se jih jaz tud rada mal znebila-ko rodim in ko neham dojit

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Te nadležne..........STRIJE
11.9.2007 20:44:15   
Mlada mamica
12,50 evrov stane en vakum!Jaz ga imam samo na zadnjici,...vakumiranje celega telesa pa je 20 evrov!V našem salonu je tak,drugače za drugje pa ne vem!Je pa v naših koncih eden redkih salonov,ki ima to napravo!

*jaz tud rada mal znebila-ko rodim in ko neham dojit*
-med nosečnostjo tut lahko dela vakum,samo ne na trebuhuuser posted image (če jih slučajno maš),...na zadnjici,pa pač moraš stat
en vakum traja 30-40 minut
-ko boš pa dojila pa ni preveč priporočljivo,zaradi mleka seveda
...drugače pa tak najbolje,da se pozanimate pri svojih kozmetičnih salonih!

Je pa super,da grete na vakum čim prej,ker dokler so strije še rdeče(mesnate) bolje je!(časovno seveda)

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Te nadležne..........STRIJE
11.9.2007 21:58:18   
Blejka26
se bom pozanimala.samo jaz imam 19.oktobra rok strije pa se še razmnožujejo.neki jih imam še od prve nosečnosti sedaj pa jih imam na novo in vem da bodo še nastale,kajti v prvi nosečnosti sem jih dobila največ 14dni pred porodom

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Te nadležne..........STRIJE
11.9.2007 22:16:29   
Mlada mamica
Aha...le pojdi čim prej!Pa pozanimaj se seveda za ceno ker je različno po mojem!Jaz sem šla pol leta po porodu in zgleda,da nisem prepozna!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Te nadležne..........STRIJE
11.9.2007 22:54:25   
simona76
Kolegica je prav tako hodila na vakumsko in lasersko odstranjevanje strij. Tudi ona je bila zelo zadovoljna in so ji strije odpravili. Cenovno je pa bilo okrog 150.000 sit (lansko leto).

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Te nadležne..........STRIJE
11.9.2007 23:02:45   
Mlada mamica
Tolko dnara glih nisem še vložla za strije!user posted image kak dolgo pa so delali to odpravo strij in seveda kje?Hvala za odgovor!

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Te nadležne..........STRIJE
15.9.2007 15:13:01   
simona76
NO, saj meni se tudi zdi drago, a jim denar ni glih problem. Jaz imam res srečo, da nisem fasala nobene strije (pri nobeni nosečnosti user posted image ), tako da se s tem ne rabim obremenjevat, ona mi je pa to povedala, saj je bila verjetno res vesela, da se jih je rešila. Mislim, da je hodila enih dvakarat do trikrat na teden, s tem da je imela lasersko odstranitev redkeje, ker je le-ta zelo draga. Kolikokrat točno pa ne vem. Obiskovala je en lepotno kozmetični salon, v okolici Slovenskih Konjic. Če te zanima točno kateri, ti tud lahko povem. Vse skupaj menda kakšna dva meseca.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Te nadležne..........STRIJE
16.9.2007 10:19:15   
Ronči
Mogoče sem čudna...ampak mene moje sploh niti najmanj ne motijo. Imam jih pod popkom ... jemljem jih pa kot spomin na nosečnost user posted image

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?