|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba 2-3 leta
6.10.2005 14:01:30   
Anonimen
Kje v Ljubljani vse telovadbo za 2-3 leta; čim več predlogov...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba 2-3 leta
6.10.2005 14:24:29   
Anonimen
Samo v vednost (dobronamerno): tukaj gre vsem na živce, če je kdo brez potrebe anonimen. Morda bo več uspeha, če se predstavite.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba 2-3 leta
6.10.2005 19:37:18   
Anonimen
Jaz sem pa mislila, da gre tu za pomoč in nasvete soljudem, ne gelede kdo so, iz kje prihajajo in kako jim je ime...sem se pač zmotila. Ime si lahko konec koncev tudi izmislim...a potem bo pa vse ok?...

Hvala za pomoč!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba 2-3 leta
7.10.2005 9:20:22   
karmy
no no ne se obtoževat...

v našem vrtcu majo organizirane vaje za 2-3 leta in tudi naprej v sklopu trenutno gibalna abeceda - šport plus... poglej mau po netu, sm se mi zdi da majo vsi vrtci take projekte za otroke...user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?