|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Testi
31.3.2014 14:54:40   
Passion
Oj punce user posted image

najdla sem eno spletno stran, kjer se mi zdijo ovulacijski testi in testi nosečnosti zelo poceni :) mogoče vas zanima :) sicer res ne vem, zakaj so tako poceni tile testi :)

http://www.plodnost.si/sl/

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Testi
1.4.2014 11:30:33   
darja_mark
Passion, kako je, si še med nami ki se trudimo?

Drugače sem pa jaz že tudi zadnjič zasledila tole stran pa mi je bilo tudi čudno zakaj so tako cenejši. Tako da bi tudi mani kak odgovor prav prišel :)

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Testi
1.4.2014 11:40:40   
Anonimen
Aha, počekirala stran in testi so še vedno isti kot leta 2011/2012, ko sem se jaz trudila zanositi(zdaj že imamo čudovito enoletnico).
Takrat se nisem odločila za njih, pa čeprav bi mi prihranili kar nekaj denarja.
Stran in testi so mi sumljivi- če bi bili res tako dobri, zakaj se več ne govori o tem?
In- ali se res lahko zaneseš na rezultat(ok, sej tud pri drugih testih je vprašanje, sam ti pa- kaj pa vem?)?
Ko ti zamuja menstruacija, pač reskiraš tistih par eurov več in si privoščiš konkretni test.
Za ovulacijske pa nevem- uporabila sam en zavoj in ni bilo rezultatov.:)
Nekaj sem se pa naučila- nikoli nisem tako bogata, da bi kupovala tako poceni.

(odgovor članu darja_mark)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Testi
1.4.2014 12:57:06   
Passion
Darja ja, kaj naj rečem, še vedno nič pri meni user posted image sicer ta mesec nisva veliko user posted image z dragim, ker sem bila jaz en teden odsotna, potem pa še on en teden. Kako je pri tebi? Danes je moj drugi dan user posted image . vem, da midve imava enak ciklus pa sem se vceraj spomnila nate user posted image

No anonimna in darja, včeraj sem naročila te ovulacijske teste, sem jih dobila že danes :) bom poskusila pa vam bom poročala :) drugače pa the ovulacijskih testov še nisem nikoli delala user posted image bomo videli kako bo user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Testi
1.4.2014 14:47:56   
darja_mark
Passion tudi midva se še kar matrava. M je sicer že mimo, sem jo dobila kar nekaj dni prehitro. Mal me bega to da sem vedno imela redno, točno na dan. Zdaj ko bi najraje videla da je ne bi bilo, pa pride vsak mesec prej. Sem tudi jaz že pomislila nate, ker se tam nisi nič javila. Sem nekako upala da ti je pa mogoče uspelo in si se preselila v drugo temo :). Mah, meni ni več nič jasno, sva pridna in user posted image na vsake 2 dni, mogoče je bilo 1x da so bili vmes 3je dnevi, pa kar nič od nič. Prejšnji mesec sem začela piti krvomočnico, mogoče bo kaj pomagalo.
Sem gledala tele teste za O, malo brala po forumih pa vidim da niti niso preveč zanesljivi? Nekatere so kar kritizirale, pa da moraš večkrat naredit da pokaže? Potem jih tudi hitro porabiš user posted image . Ma jaz sem jih mislila nabavit ker nimam nobenih znakov O, ne sluzi, ne belega toka, ne kakšnega 'šravfanja' po jajčnikih, tako da mi ostane edino da si preračunam kdaj imam O, ali pa tale test. Samo itak sva pridna na vsake 2 dni tako da mislim da tudi če bi vedela kdaj imam O ne bi bilo bistvene spremembe.
No, le poročaj kako ti gre, držim pesti user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Testi
1.4.2014 19:48:36   
Passion
No, mogoce bo ratalo poleti :) takrat je toplo, si bolj sproscen, gres na dopustuser posted image
Ce je tako pri tebi glede ovulacije potem bi jaz poskusila s kaksnim testom, glej konec koncev izgubis tistih 5 ali 10 eurov, ampak vsaj ves in vidis kdaj jo mas, pridobis pa lahko en velik lep plusek na koncu meseca user posted image
Jaz sem jih kupila, ker ne vem zakaj ampak vsak mesec se mi zgodi, da imam dva krat tako sluz kot da bi bila ovulacija, enkrat 15 v mesecu, drugic pa kaksne tri dni pozneje. Ceprav tudi midva redno user posted image na dva dni. :) nimam pa niti jaz nobenih drugih znakov za O, razen tega izcedka user posted image
Hm, tole glede user posted image , a si prej imela kontracepcijske tabletke? Pri meni je bilo tako, da sem jih jemala na zalost sest let, z njimi sem nehala maja lani in nekje do novembra se mi je pomikala user posted image . No od takrat je ustaljena user posted image
Drugace sem pa kar utrujena, me pomlad daje, danes sem kar zaspala popoldne user posted image ponavadi pa nikoli ne spim cez dan user posted image
Zares upam, da obe konec aprila zagledava user posted image :user posted image Imej v mislih, da 90 % parom uspe v enem letu user posted image zakaj ne bi še nam user posted image

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Testi
1.4.2014 20:08:57   
*tedy*
Teste so čist normalni in kot vsi drugi, nosečniški imajo občutljivost 10...., tako kot BC. skartak meni so vedno prav pokazali. Ovulacijski isto ( jest bolj te uporabljam) vedno mi pokažejo O , tako da meni delujejouser posted image . če malo po e bayu pogledate so tudi tam take cene testov, tako da je to čist ok, da niso tako dragi predvsem ovulacijski, ki jih vsaj jest, kar veliko porabim, da točno ugotovim kdaj je dan O. user posted image user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Testi
1.4.2014 21:02:46   
witch
Jaz sem delala samo ta test, ki mi je takoj pokazal pozitivno. In ni se zmotil user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Testi
2.4.2014 8:37:16   
darja_mark
Passion, ne, kontracepcijskih tablet nisem jemala, nikoli, do septembra sem imela Mireno, potem sem jo dala ven. Je rekla G da naj ne bi vplivala na možnost zanositve, je pa fino počakati ene 3 mesece. Tako da pač delamo in čakamo :)


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Testi
2.4.2014 19:47:43   
Katjusa
sem delala O teste že 2 ciklusa pa so skos negativni... zdej pa ne vem a klomifen ne deluje al pa testiuser posted image

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Testi
3.4.2014 7:22:24   
perla*
RAvno zaradi tega dvoma v takšne teste, raje plačam več in ne dvomim. Je pa res, da sem že en kup denarja zmetala zato. Ker vedno vzamem Clear Blue, ki ti lepo nariše smajlija user posted image , sicer pa prazen krogec O.
Zdej jih ne bom več delala, ker očitno O vedno imam (po 1 letu testiranja). In bova raje na vsake 2 dni user posted image
Pa bo kar bo user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?