|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
19.11.2005 12:41:14   
arielca
Počasi se spravljam pakirat stvari za porodnišnico, pa me zanima, če imate kakšen konkreten nasvet, kaj bi zares nujno potrebovala pa ni na RR seznamu (npr. kako je z vložki, sp. hlačkami za enkratno uporabo,...).

Vsak nasvet in izkušnja sta dobrodošla.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
19.11.2005 13:45:06   
Anonimen
Vložkov je bilo dosti, če jih slučajno zmanjka rečeš sestri pa ti jih prinese. Spodnjih hlačk pa dobiš 5- pa zraven rečejo da jih več ne moreš dobiti. Samo takrat, ko sem bila jaz gor, je moja cimra prosila za še kakšne, pa jih je malo s težavo  le prinesla.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
19.11.2005 19:08:37   
Arwen
Ja, vložkov, brisač in spalnih srajc je res dovolj, s spodnjimi hlačkami je pa kriza.user posted image Za vsak slučaj napakiraj s sabo nekaj svojih, čeprav meni tudi te niso koristile, ker sem bila tako šivana, da sem lahko uporabljala edino bolnišnične, ki so zelo elastične. Pa srečno! T.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
19.11.2005 21:23:51   
morskadeklica
Obvezno copate z debelim podplatom (kopalnice so vedno poplavljene).

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
19.11.2005 21:52:05   
urška
kolikor vem, se da une hlačke za enkratno uporabo kupijo v lekarni

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
21.11.2005 14:41:53   
andrejaz
Vložkov, spalnih srajc, brisač - kolikor si hotel
Spodnjih hlačk za enkratno uporabo pa niso imeli. Kupi si jih v Sanolaborju

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
21.11.2005 14:49:15   
Anonimen
no ne vem če je kej drgač k je blo pa pred 16 mesci k sem js tm rodila.
hlačk za enkratno uporabo takrat ni blo in sem si jih sama kupila v lekarni..take mrežaste..to je res zakon.
une njihove spalne srajce so boh pomagi, ponavad manjkajo knofi zato so mi prov pršle varnostne zaponke, drgač so mi joške vn padale :)
js sem sicer rodila polet in mi je blo v njihovih debelih spalnih srajcah ful vroče, tut kolegica je rekla da majo pozim ful zakurjen tko da ti predlagam če maš mogoče kako tanjšo spalno srajco da jo neseš s sabo če ti bo glih vroč
ja copati z debelim gumijastim podplatom so super, ker so kopalnice tko čudn narjene da je zmeri mokro po tleh.
pa kaki ekstra štunfi ti tut znajo prov pridt.
hmm..absolutno modrc za dojenje in blazinice. js bom zdej v drugo absolutno vzela tut pumpo za mleko. sicer jo pomoje tm lohk dobiš sam men se ne da skos neki morit. majo pa tut termoforje k jih lahko napolniš z vročo vodo pa daješ na prsi če ti ful trde ratajo - naval mleka kak tretji dan!
vzem kej za brat al pa križanke in pa radio. če boš sama v sobi in bo tvoje dete veliko spalo ti bo za umret dolgčas. saj men je blo!
hmm..kaj še...ja uložkov majo dost pa tut zdi se mi da so vir80 iz štacune drgačne k uni tm. saj men so se vir80 nalimal na šive uni iz porodnišnce pa nč!

no to je v bistvu to..pa naj ti hitro mine :)

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
22.11.2005 14:56:59   
soncek&luna
jaz sem rodila na jesenicah pred mesecem dni...
res vzemi s sabo se kaksne hlacke za enkratno uporabo.. tam jih dobis samo 4do 5 kom (vec ti jih ne dajo)... kupis jih v sanolaborju, mislim, da so 60 sit ene...
vlozkov bos imela dovolj, jih tudi same vsako jutro prinesejo, ce ti vmes zmanjka, dobis brez problema...
spalno srajco in brisace tudi lahko dobis kolikor hoces in kadar hoces... je vozicek stalno na hodniku... boljs pa je ce res s sabo vzames mogoce kaksno svojo spalno srajco...une tam so res grozn vroce...
vzemi se kak nastavek za bradavico, ce ti bo mali rano naredil (to zelo nerade dajo), pa dojenje forsirajo 100 na uro
pa eno flasko si prinesi s sabo.. tisto s sportnim cucljem, da bos lahko pila med dojenjem
pa ne pozabi na polnilc za gsm user posted image
pa copate z gumo na podplatih kot so ze napisale....
sestre so naceloma prijazne... razen ene par, za katere sem se sprasevala kaj sploh delajo v porodnisnici... edina cvetka, ki jo imajo vse pa je ta, da ti vsaka, ki pride v sobo in jo vprasas kaj, pove drugac... poskusi, bos videla... jaz sem bila na koncu ze cist zmesana
srecno in naj ti hitro mine

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
24.11.2005 15:45:44   
Nena85
Hoj Arielca,

lepo, da najdem še eno Tržičanko na forumu user posted image . Tudi jaz sem rodila na Jesenicah. Same pohvale!!!! Vložke (VIR 80) smo dobile zjutraj (če je zmanjalo, lahko prosiš za nov paket). Hlačke za 1x-no uporabo sem dobila že po porodu, nekaj pa jih je bilo še v sobi v predalu pod previjalno. WC so zravem sob, tuši pa med sobami (za 2 sobi skupaj). V sobah sta 2 postelji, vendar sem bila razen 1 dneva, v sobi sama - hvala bogu!

Kaj še ??? ne spomnim se več .. aja, zelo dobra hrana, pa dan po porodu dobiš še čestitko bolnišnice in posladek ... hahaha

Če maš še kakšno vprašanje, kar piši..   user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tiste, ji ste rodile na Jesenicah
7.12.2005 19:08:42   
Pupica
Vložkov kolikor si rabila, vendar so bile VIR70, jaz sem si kupila VIR80 tako da sem imela svoje(razlika je v polivinilu, ki preprečuje da bi kri prešla skozi vložek).
Copate!Haljo!
Hlačk niso imeli (pred 15 meseci), kupila sem jih v lekarni. Pogrešala sem termovsko, ker je bil tisti čaj za dojenje nagravžen za pit, če je bil mrzel. Topel pa je bil prav dober.
Ne vem, to so samo moje izkušnjeuser posted image

Lep porod!


(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?