|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Travian
7.4.2009 10:10:55   
metka_zone
Živjo!
Tukaj ste sami moški in verjetno veste kam ciljam z vprašanjem user posted image ...Ne bom težila, ampak zanima me, kdaj vas je minilo igrati to neumno igro, oz. kaj je bil vzrok za prenehanje...Doma imam enega travianca, pa bi rada, da ga malce mine tale zasvojenost, ker se mi že meša.Da ne omenim, da ko pride iz službe cel dan visi na temu travianu...
Razmišljala sem, da bi vklopila starševski nadzor, ampak bi ugotovil, virusa pa ne smem, ker tudi jaz uporabljam to škatlo za šolo in naju bo preveč stalo...
Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Travian
7.4.2009 10:20:49   
J.L.
metka sem ti poslala ZS. sem imela podobne probleme, mislim pa da nisem edina. user posted image

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Travian
7.4.2009 10:43:47   
emaa
Metka vsaj do konca serverja, razen če ga bo držalo še do naslednjega. Upaj, da ga bo prej minilo kot se naslednji server začne. Sicer igra ni slaba, sam da pa toliko časa zanjo zapraviš je pa tudi preveč. Ker se ga da igrat tudi s precej manj časa za PC, predlagaj mu sitterja, da še nekdo poleg njega igra, da bo imel kaj časa za družino, če je že tako navezan na igrico. 

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Travian
7.4.2009 10:58:28   
metka_zone
Konca serverja??!!!OMG! user posted image
Nekaj sem brala o nekem robotu v te igri, da bi igral namesto njega, ampak se mi zdi, da je larifari user posted image ...Kaj čem sedaj, čakat da se mašina vžge in na konec serverja...

Lp

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Travian
7.4.2009 11:29:12   
emaa
Metka, če res toliko igra je kriza, server pa traja ta normalen nekje 11 mesecev, ta hitri speed pa 4 mesece. Če je na speedu, boš hitro rešena, če pa ne, pa res ne vem kaj toliko časa gor na Travianu dela, ker tam pa res ni potrebe konstantno gor viset, 1x-2x na dan je dovolj.
Kako pa pol službo preživi ali tud tam skoz igra?
Robot v igri ne obstaja, saj pravim, da z nekom še igra, tose da , al pa da zadeve delat an timer, kar pomeni, da mora imet skoz spet pc prižgan. Se mi smiliš.

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Travian
7.4.2009 11:34:04   
metka_zone
Ja, na speedu 3 je...Saj v službi ga skozi igra,pa dva sodelavca sta mu sitterja, tko da so lepa naveza,drugače pa še nekaj iz službe jih igra...ma to so vsi povezani in ko ima eden delo mu pa drug vskoči...Upam, da bo kmalu konec...Ker samo o tem še govori,ga imava s taščo že polna ušesa...Kje pa bi zvedela, koliko bo še trajalo...eh, bo že...
LP

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Travian
7.4.2009 13:16:49   
Arwenko
Jaz sem zasvojen travianec ženskega spola...ni variante da te mine, razen če identificiraš in našuntaš kakšne nasprotnike, da ti moža skatapultirajo ali pa mu nardijo totalni croop kill (on bo vedel kaj mislim), čeprav zadnje ni garancija da neha...edino prvo je, ampak mora bit res temeljito :P

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Travian
7.4.2009 13:36:56   
metka_zone
Da ga skatalputirajo ni variante, ker imajo svojo alianso in skupaj igrajo za vse,oz. imajo poznana gesla in če se enemu bliža napad, ga drugi rešijo...brezveze.Na katerem strežniku pa si? Moj je speed 3 in iščem varianto, da bi ga totalno porušili,še boljše celo alianso user posted image ...druge variante ni...user posted image Koliko časa pa še traja speed 3?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Travian
7.4.2009 15:42:21   
AKP
Mislim, da se je komaj začel in se boš še kar načakala, da bo konec. 

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Travian
7.4.2009 15:45:31   
Kerensa*
Ah, pustite jim ta Travian. Moj ga tudi igra - vsako prosto minuto. Celo notebook je že nesel v službo - potem si pa predstavljajte taksista, ki igra Travian. user posted image  Jaz nisem zaradi tega nič na slabšem (si znam izboriti svoj čas), tako, da... To je tako nekako, kakor, da bi on vam poskušal vzeti Ringarajo. user posted image

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Travian
7.4.2009 16:07:20   
zoja10
haaa.....se morm prou smejatuser posted image
jaz mam enga takega tud doma.....user posted image  pa sm že obupala, celo v zasvinjani delovni obleki v sobo leti.....  bog mu pomagajuser posted image user posted image

razn če še me svojo alianso ustvarimo user posted image user posted image , hahaahh


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Travian
7.4.2009 16:21:55   
Arwenko
Hja, to je tako ne...ko enkrat not padeš in si v resni aliansi, pol šele gre zares. :)
Sem pa že jaz tudi ponoči vstajala pa čuvala bunkerje pa to, res pa je da imam enega izmed vodstvenih položajev v naši aliansi.

Igram pa S6.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Travian
7.4.2009 16:25:18   
benika
Igram pa S6.


A dej no, jaz sem se pa ravno danes vpisala na S7user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Travian
7.4.2009 16:32:31   
Arwenko
Ne, jaz igram od oktobra tale naš s6, pa sem razmišljala da bi tudi s7 pa raje nebom, mi še tale vzame preveč časa in se moj mož skoz pritožuje, da za njega nimam časa.

Malo zahec, malo zares pa naslednje:
Kdaj veš, da si zasvojen s Travianom?

- ko na zagovor iz matematike raje pošlješ sitterja...

- ko ti šef teži, da premalo delaš in si preveč na računalniku – in razmišljaš kako bi mu poslal napad z ovni katapulti in konjenico...

- ko kupuješ hišo in pomisliš, da če pošlješ velik čistilni napad in takoj zatem ene 5 ali 6 senatorjev – imaš lahko brez problema tudi celo vasico...

- ko si sredi vrta začneš postavljat žitnico...

- če ti števec na avtu meri hitrost v poljih na uro...

- ko sprašuješ trgovca na tržnici koliko surovin lahko prenaša...

- ko greš v mestno hišo (magistrat) in vprašaš če veliki festival že poteka...

- ko v časopisu prebiraš horoskop – in takoj za znakom od ovna pričakuješ znak od katapulta...

- ko vidiš okoli tvoje hiše preveč ljudi in kličeš sosede za okrepitve...

- ko te iz spanca prebudi budilka in namesto da bi se odpravil v šolo/službo, se pripraviš za razpošiljanje napadov...

- ko v knjigi pri zgodovini opaziš, da so praetoriani »baje« sodelovali pri napadanju sovražne vojske - prekineš profesorjevo predavanje - in vsem razložiš, da so praetoriani dobri samo v obrambi...

ko pripelješ na tržnico poln voz žita in ga poskušaš zamenjat za glino in železo...

- ko se pelješ mimo kakšnih velikih polj žita in razmišljaš »kakšen lep cropper... kdo ve koliko vojske bi lahko hranil v njem«...

- ko podvomiš da ti nekdo govori resnico in bi mu najraje poslal 100 skavtov, da ga preveriš...

- ko med poukom zgodovine slišiš da je Julij Cezar premagal Tevtone – se dvigneš na noge in vzklikneš: »Nikoli me ne bo premagal rimljan!«...

- ko se vsedeš na konja in imaš namesto vajeti v rokah rumeno palico z zvezdico na koncu, zato da lahko galopiraš 19 polj na uro...

- ko opaziš da imaš na vrtu precej prostora in se odločiš da nadgradiš svojo »rezidenco«

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Travian
7.4.2009 16:54:51   
kajajaka
A sem kaj velik zamudila, glede na to, da nimam pojma kaj je to in moj možek tudi ne?
V čem pa je fora, da to stalno igrajo?

Sej mogoče je smešno, ampak res nimam pojma kaj je to... user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Travian
7.4.2009 17:40:56   
zoja10
user posted image kajajaka...bolš zate... nč ne sprašuj....
pride pa mine...user posted image


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Travian
7.4.2009 19:26:22   
metka_zone
Kajajaka: srečnica ti....rajši ne sprašuj svojega dragega, da se še on ne bo vpisal v to igro, potem boš pa sem gor pisala in prosila za nasvete, kako se rešiti te igre user posted image ...Saj po eni strani je pa res, da sem jaz na RR, on pa na Travianu...Eh,ti dedci user posted image ...Po drugi strani je pa še dober tale Travian za naše družinske finance, ker prej je pa na stavah skozi čepel...denar imam pa rada user posted image .
Lp

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Travian
7.4.2009 20:32:06   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

A sem kaj velik zamudila, glede na to, da nimam pojma kaj je to in moj možek tudi ne?
V čem pa je fora, da to stalno igrajo?

Sej mogoče je smešno, ampak res nimam pojma kaj je to... user posted image
http://www.travian.si/anleitung.php

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Travian
7.4.2009 21:03:06   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Kajajaka: srečnica ti....rajši ne sprašuj svojega dragega, da se še on ne bo vpisal v to igro, potem boš pa sem gor pisala in prosila za nasvete, kako se rešiti te igre user posted image ...Saj po eni strani je pa res, da sem jaz na RR, on pa na Travianu...Eh,ti dedci user posted image ...Po drugi strani je pa še dober tale Travian za naše družinske finance, ker prej je pa na stavah skozi čepel...denar imam pa rada user posted image .
Lp


Ni straha metka-zone... on nima "zicledra", da bi sedel za rač. Ga ima v službi preveč. Ima pa drugo obsedenost - šport. Če nima treninga hokeja, gre pa rekreativno na košarko... user posted image
Ampak dokler mu še za zvečer dovolj energije ostane, se ne sekiram preveč user posted image user posted image

Ženskice srečno s temi vašimi "traviani". Vam nič ne zavidam!

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Travian
7.4.2009 21:46:52   
emaa
Ja no jaz sem dala dva serverja čez, pa se mi ne da več, enega ta počasnega in enega speeda. Saj je fajn igra, sam preveč časa vzame. 

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Travian
6.5.2009 20:42:16   
anika87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem se prav nasmejala ob prebiranju te teme.
Punce, če ste opazile, metka sprašuje očke za odgovor, dobila pa je le en kup komentarjev od babnic user posted image
Kaj nam to pove? Da tudi me visimo na računalnikih, ampak pač na RR.

Ko sem mojemu brala nekaj odgovorov (ki sedi tukaj zraven na svojem računalniku in igra call of duty - ki je baje zakonuser posted image , je bil pa tudi travianc nekaj mesecev, pa se je naveličal kar sam od sebe potem) mi je rekel, ko sem brala tiste, kako veš, kdaj si zasvojem s Travianom, da naj pogledam, če kje piše, kako veš, kdaj si zasvojen s forumi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Travian
28.6.2009 21:44:45   
totimato
Jaz sem zasvojen z eBayem user posted image

Mogoče bi moja bila srečna, če bi bil zasvojen s Travianom, bi se vsaj rešila seksa.

Drugače pa: kdaj mine? Ko pride mimo nekaj boljšega.


< Sporočilo je popravil totimato -- 28.6.2009 21:45:42 >

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Travian
14.12.2009 12:32:01   
tami79
Sorry

Lost in space ....



< Sporočilo je popravil tami79 -- 14.12.2009 12:33:35 >

(odgovor članu metka_zone)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Travian
15.12.2009 11:11:34   
tami79
.

< Sporočilo je popravil tami79 -- 15.12.2009 11:12:21 >

(odgovor članu tami79)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Travian
19.12.2009 12:39:21   
Najki
Deklice, ce se kaksne dva tedna ne logirajo gor, bojo hitro izgubili status in jim bojo ostali pokradli vse vasi. Sva z mojim dragim par mesecev podoben spil igrala, dokler nisem zanosila in moras bit skos gor, ker si stalno v vojni in ce ne pazis, te pozrejo. Vecji kot si, tezje je, tudi s sitterji. In je dejstvo, da ce folk ne spila par tednov, izgubi interes.

Tako da, vzemite si seksualni maraton, ko ne bo seksal, bo pac spal in ne bo imel casa za racunalnik. Potem ga bo pa ze minilo ha ha. Al pa ga za 2 tedna odpeljite na dopust brez neta.



(odgovor članu tami79)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?