|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trboveljski ginekologi
29.6.2006 20:43:56   
X 500
Rada bi vedela kakšne imate izkušnje s trboveljskimi ginekologi.
Sem v 15-em tednu in si moram izbrati novega ginekologa. Sej stari je čist fajn samo je predaleč (v NG).
Tko da če mi daste kakšen nasvet za lažjo odločitev... 

_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trboveljski ginekologi
30.6.2006 7:15:34   
Bubamaraa
V Trbovljah pohvalijo dr.Pogačnika....Sama imam pa v Zagorju dr.Mlinariča, in sem z njim zelo zadovoljna..... Najbolj ti pa odsvetujem dr.Fakinovo v Trbovljah.......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu X 500)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trboveljski ginekologi
30.6.2006 8:13:07   
KBM
Meni je tudi najbolj ok Dr.Pogačnik tudi moje kolegice ga imajo in za njega same pohvaleuser posted image user posted image ,drugače sem pa jaz zdaj na Bledu in nisem več pri Dr.Pogačniku tako da ga malo pogrešam,saj tu gor je kar ok samo ni isto kot on !

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trboveljski ginekologi
30.6.2006 10:57:44   
bebi
Dr. Miroslav Jurca je odličen ginekolog.

Srečno user posted image  

(odgovor članu X 500)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trboveljski ginekologi
30.6.2006 11:26:32   
kapesanta
Še en glas za Dr. Pogačnika - in Dr. Pogačnik vodi s 3:1 user posted image
Upam da se bojo punce kej razpisale, da boš dobila še ostala "nepristranska" mnenja....
Glede Dr. Jurce - super ginekolog - po mnenju mnogih celo najboljši, sam mi je glih zadnjič kolegica rekla, da ima vse zaseden, pa da se fuuuuuuul dolgo čaka na pregled - BEBI, a imaš ti kaj več informacij?

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
30.6.2006 13:01:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trboveljski ginekologi
30.6.2006 14:56:18   
bebi
kapesanta, ne vem kako je z zasedenostjo dr. Jurce v Trbovljah, jaz hodim k njemu v ZD Medvode in vem da v Medvodah še jemlje nove pacientke, čeprav je v čakalnici vedno strašanska gužva, rodila pa bom tudi v Trbovljah.

LP user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trboveljski ginekologi
30.6.2006 19:55:10   
Alisa
Jaz dokler sem bila v Trbovljah sem imela dr. Fakinovo, vendar ti jo ne priporočam, sploh so pa grozne sestre pri njej.

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trboveljski ginekologi
1.7.2006 11:43:55   
sončnica22
Jaz imam tudi dr.Jurco in sem zelo zelo zadovoljna! Lahko ti povem, da sem imela stik tudi z dr. Pogačnikom in vse pohvale tudi njemu! Če se odločiš za enega od njih ne boš zgrešila! Oba sta zelo prijazna in zelo strokovna

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trboveljski ginekologi
4.7.2006 7:54:32   
X 500
Ja punce hvala vsem za odgovoreuser posted image . Se bom jaz kar pri dr. Pogačniku naročila.
Tko da... še ena user posted image  več v ordinaciji.

Lp
X

_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006

(odgovor članu sončnica22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trboveljski ginekologi
6.7.2006 16:07:55   
Polly
Mene je dr. Pogačnik šival po porodu in je res faca - smo se tako presmejali user posted image .
Do takrat sem bila pacientka pri Dr. Čuku, pa sem zaradi tehtnih razlogov raje šla k dr. Mlinariču. On je pa CAAR user posted image user posted image user posted image . Kapo dol user posted image .


_____________________________

Kako je življenje lepo!

http://regi.si/srce/

(odgovor članu X 500)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trboveljski ginekologi
6.7.2006 16:40:40   
Anonimen
Priporočam dr. Pogačnika ali dr. Lomškovo! user posted image

(odgovor članu Polly)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Trboveljski ginekologi
24.7.2006 15:24:07   
_andreja_
dr. Lomškova je mlada in nevem preveč mila za moj okus, se mi zdi da ni ravno za user posted image  ampak bolj za prve obiske pri ginekologih

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trboveljski ginekologi
1.8.2006 8:29:36   
X 500
Da vam povem. Sem bla že dvakrat pri dr. Pogačniku in sem zelo zadovolna. Tko da HVALA PUNCE. Sem vesela da sem se odločla tko.
Lp
X

_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Trboveljski ginekologi
5.8.2006 8:55:54   
Nikita***
Dr. Pogačnik je resda prijazen, strokovno pa totalno na nuli. Žal mi je na večih ultrazvokih spregledal hudo razvojno napako pri moji punčki (agenezija ledvic). Raje umrem na pločniku, kot da še kdajkoli v življenju prestopim prag trboveljske bolnišnice (oziroma ginekologije). Odsotnost plodovnice že od 19 tedna nosečnosti naprej (čisti anhidramnij = posledica odsotnosti ledvic pri punči) pa je vedno tolmačil kot slabo vidljivost.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu X 500)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trboveljski ginekologi
10.8.2006 7:56:07   
RAČKAPK
sama nisem imela problemov z zdravniki in nasploh z osebjem v bolnišnici.
Jery, tebe pa popolnoma razumem.


(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trboveljski ginekologi
11.8.2006 21:35:59   
mucica1
Jaz tudi glasujem dr. Pogačnika. Jery zelo mi je žal, da imaš za sabo tako grozno izkušnjo, meni in mojemu fantku pa je dr. Pogačnik rašil življenji. Če njega ne bi bilo, tudi naju ne bi bilo več.

< Sporočilo je popravil mucica1 -- 11.8.2006 21:36:26 >

(odgovor članu RAČKAPK)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trboveljski ginekologi
16.6.2007 15:35:58   
Tanayya29
dr.Jurca je odličen..
jst tut hodim k njemu,vendar v Medvodah..user posted image
pozdravček

(odgovor članu mucica1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trboveljski ginekologi
23.6.2007 21:34:22   
lunca2
Jaz imam sicer ginekologinjo v Hrastniku. Med porodom pa sem imela dr.Pogačnika in je zelo dober proodničar. Meni je bil v veliko oporo me je tolažil in na koncu zelo lepo zašil, tako da šivov skoraj nič ne čutim.user posted image Bila pa sem zelo raztrgana.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Trboveljski ginekologi
25.6.2007 10:12:07   
makla2
No, jaz mam pa dr. Fakinovo in lahko rečem samo to, da se je tekom zadnjih treh let ZELO popravla. Sej v bistvu, ko nisi noseč in rabiš samo tablete ni nekih tem za pogovor. Če so težave, pa morš vstrajat pri svojem in velik govort, pa je tud Fakinova OK.

No, men je vodila obe nosečnosti in jo lahko zelo pohvalim, šival po porodu, pa me je obakrat dr Pogačnik (je super in zelo lepo zašijeuser posted image , tud sicer sva midva vedno našla skupen jezik)

dr Lomškova je verjetno na porodniški, mi je pa delala 3D UZ (sem bla pri njej kr v Trbovljah, po dogovoru s Fakinovo, ker naša pupa ni nikol hotla pokazat obraza) in je res mila, ampak tud zelo strokovna. Se je tud zelo izboljšala od začetkov, ki so bli obupniuser posted image .

Drugač pa tudi v real life srečamo ljudi s katerimi enostavno ne mormo funkcionirat tako kot bi radi, pa to ne pomen, da so slabi oni ali mi - enostavno pač ne gre.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Trboveljski ginekologi
9.7.2007 13:29:39   
Souly
se strinjam z vsemi glede dr. Jurce, sem že na eni drugi strani napisala, da je to najboljši ginekolog pod soncem,..jaz sem imela tumor na jajcevodu in lahko iskreno pohvalim njegovo strokovnost, zavzetost, toplino,...res vse,... so bile z mano v sobi nosečke, ki jih ima on in so ga tudi one izredno pohvalile,...jaz hodim k njemu v Medvode in sva z mojim trenutno v fazi ko delava user posted image  in bom sigurno šla tudi rodit (če bo vse po sreči) v Trbovlje,....

ga priporočam zelo, zelo,....

pozdravček

(odgovor članu makla2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Trboveljski ginekologi
18.7.2007 10:01:22   
piščanc
meni je bila pa zakon dr. lomšek. tako nežna in strokovna. sedaj pa je na porodniškem.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Souly)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Trboveljski ginekologi
19.10.2007 22:01:08   
daurmago
Men se zdi najboljši porodničar dr. Čuk, dr. Jurca pa pravijo, da je frfrast in se mu vedno mudi (drugač je vredu). Jaz imam sicer dr. Fakinovo, s katero sem zelo zadovoljna.user posted image user posted image user posted image Dr. Pogačnik, pa pravijo da je dober operater in ne porodničar.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?