|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tuja dojka
22.5.2008 22:21:53   
Anonimen
Mogoce malo cuden naslov....res me zanima kdo je zdaj cuden....jaz ali ta druga oseba....

Sprasujem mamice,ki dojijo oz so dojile....A ste  kdaj dale malcka,da je pri kateri drugi zenski poskusil zizati??

Najin skrat ima zdaj 13mesecev in je pravi zizomen...

Pa rece ta oseba vceraj: A vama nekaj povem? Pa tako,da ji je majico dol potegnil pa poskusil zizat ( jaz ko si samo predstavljam to sliko mi je cudno,predvsem tudi zaradi sorodstva).Midva pa,da mu tega ne sme pustit.Ona pa,da saj mu ni ona dala,da si je kao sam vzel. To zadnje vzamem kot larifari,ker tudi ce kar na lepem pri meni hoce zizat pa,ce sama ne dam v ponudbo ni nic s tega...Sicer sva povedala,da naj tega ne pocne ampak zdaj ej vprasanje kako bova upostevana.Ona pa,da to je bil hec.Aja pa zdaj to sploh ni bilo prvic.Bilo je vsaj drugic.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:24:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LeINA



Sprasujem mamice,ki dojijo oz so dojile....A ste  kdaj dale malcka,da je pri kateri drugi zenski poskusil zizati??




Ne, nikoli. Niti ne mislim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:25:54   
Anonimen
Aja, vidva sta starša in ta oseba vaju mora upoštevati!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:26:01   
max81
Sprasujem mamice,ki dojijo oz so dojile....A ste kdaj dale malcka,da je pri kateri drugi zenski poskusil zizati??


ne in niti pomislila nisem nikoli na to...mi je pa kr malo ogabnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:26:10   
Blejka26
niti jaz ne..ne bi pustila da se doji drugje niti jaz sama ne bi dojila drugega otroka,pa naj gre za sorodstvo ali ne..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:30:13   
Anonimen
Saj zdaj me matra to,ce bova upostevanauser posted image Ker tudi,ce se pride do tega nama ne bo vec povedala glede na najino reakcijo.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:32:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Saj zdaj me matra to,ce bova upostevanauser posted image Ker tudi,ce se pride do tega nama ne bo vec povedala glede na najino reakcijo.


Ma čaki, ma kaj ta ženska bi rada, da vajin otrok pri njej ziza? Zakaj??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:40:09   
Anonimen
Pojma nimam kaj misli...Rekla je,da je to bil hec.Meni se to ne zdi hec...Namenoma pa nisem napisala za koga se tukaj gre,ker potem bi na koncu padli ocitki,da ce bi slo za koga drugega pa ne bi tako reagirala in cutila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:40:31   
Naja30
Nikoli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:41:10   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Saj zdaj me matra to,ce bova upostevanauser posted image Ker tudi,ce se pride do tega nama ne bo vec povedala glede na najino reakcijo.


kaj vaju ni zraven, ko je otrok pri njej??


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:43:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Pojma nimam kaj misli...Rekla je,da je to bil hec.Meni se to ne zdi hec...Namenoma pa nisem napisala za koga se tukaj gre,ker potem bi na koncu padli ocitki,da ce bi slo za koga drugega pa ne bi tako reagirala in cutila.


Meni se to ne zdi hec! Pogovori se s to osebo. A pa je ta oseba večkrat sama z vajinim sinom? A sinček "vsaki" ženski majco dol povleče, al samo njej?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:50:11   
Sibil_
Po moje je to varuška od otroka in po možnosti tašča od Leine, ne?Sem prav povezala?

To je čudno in jaz bi iskala drugo varuško...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:53:29   
Anonimen
Jaz sem tudi povezala, da bi ta oseba mogoče bla tašča.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:55:29   
Anonimen
Skoraj vsak dan.Ampak vecinoma nista sama.

Da bi tako vlekel majico dol oz jo dvigoval kot meni,ga se nisem videla,da bi delal to katerikoli drugi.Edino,ko je kdaj imela malo bolj odprto amjico pa je mali pokukal v dekolte.V takem polozaju,ko drzs malega tako,da ti sloni na boku,z rokico pa se te drzi spredaj za majico.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 22:58:02   
Anonimen
Ni varuska je pa tasca ja...Je pa do zdaj bilo tako,da je sin skoraj vsak dan,ce smo bili doma, sel za uro - uro pa pol k njima.Tako,da vecinoma nista sama je dedek zraven in necakinja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 23:00:24   
Raho
Otroka takoj vstran od tašče. To je dobesedno bolanouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 23:00:32   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: LeINA


Sprasujem mamice,ki dojijo oz so dojile....A ste  kdaj dale malcka,da je pri kateri drugi zenski poskusil zizati??


ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pop****** bi, če bi se mu kera pustila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
njega lahko sa js dojim!!!!!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 23:02:28   
Anonimen
Res je bolano. Ne vem kaj si tašča misli. user posted image  A je to še kdo videl? Kaj točno pa pravi mož ob vsem tem?

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 23:17:36   
mary_lou
z eno besedo nagravzno

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 23:29:54   
urška
tole je tko absurdno da sploh ne morem verjet da je res. tvoj sin se je priklopil na svojo babico?! sej ne vem kdo ni pri pravi v tej hiši....

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tuja dojka
22.5.2008 23:36:03   
soncek28
Ma dej ji jasno in glasno povej,da tega enostavno NE DOVOLIŠ,in nočeš da se več ponovi.Če ne bi upoštevala,pa otroka ne bi pustila tja!!!Ona je tista ki bi morala otroku rečit NE,otrok je otrok,itak da moja tudi pogleda v dekolte....pa radovednost....sam,da pa ziza kje drugje,posebej še pri babici,ta je pa bolana!!!!!!

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 0:22:40   
gagy85
user posted image  zihr nobenga otroka mojga vec brez nadzora ne bi bilo pr njej.. kr rec ji naj ponud dediju user posted image

_____________________________

http://gagy.moj-album.com/

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 7:01:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: urška

sej ne vem kdo ni pri pravi v tej hiši....


ja, tudi jaz ne user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 7:16:32   
Tanja555
Ej, tudi meni se zdi to GROZNO!!!!! Tega absolutno ne smeš dovolit!!!! Tašča je očitno malo bolana v glaviuser posted image . Že ko to berem, me je prizadelouser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 7:42:58   
Maxica
Ojoj, halooooo?!

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Tanja555)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?