|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umetno mleko - zastrupljanje otroka
5.6.2007 9:12:40   
honey
Včeraj je imela kolegica sistematski pregled pri 1 letu in cepljenje. Pediater, ki ga je imela od začetka, je šel drugam, tako da ga je nadomestila neka zdravnica, ki je že v pokoju, samo je "vskočila" dokler ZD ne dobi drugega pediatra. No in ker kolegica ni imela mleka, da bi dojila, je pri 1 mesecu začela z Apatamilom. Normalno, ker je bil otrok lačen in se ni redil, so ugotovili, da mu očitno primanjkuje hrane in je po nasvetu takratnega pediatra začela z Aptamilom. No, včeraj pa ji ta zdravnica reče, da je zastrupljala otroka, ker mu je dajala Aptamil in da še ni videla otroka, ki bi umrl od lakote user posted image  A si lahko to predstavljate? Ne vem sicer, kaj bi po njenem mnenju moral jesti 1 mesec star otrok, če mama nima mleka - mogoče že kar mleko direktno izpod krave user posted image . Mislim, ta je pa res malo počena, če mene vprašate. Menda je imela že nekaj takih čudnih izjav: recimo njeni kolegici je rekla, da njena punčka sploh nima "glave za punčko" ampak da ima preveč fantovsko glavo user posted image  Kakšna je pa razlika, lepo vas prosim? Ja, take bolne izjave ima. No, v glavnem rekla je, da se otrok lepo razvija, da je primerno težak in velik, da je živahen, ja, samo da z Aptamilom ga je pa zastrupljala user posted image . Dol padeš. No, samo toliko sem rekla, da moram napisat to izjavo stoletja, za tiste mamice, ki pač nismo take srečnice, da bi imele dovolj mleka za nahranit otroka, da boste vedele, da z Aptamilom (ali pa s katerimkoli umetnim mlekom) zastrupljate(mo) otroke. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umetno mleko - zastrupljanje otroka
5.6.2007 9:18:46   
lemavrica
Pa sej ne moreš verjet kake bolnike dajo na zdravniška mesta. To je spet očitno ena ki za vsako ceno forsira dojenje in nič drugega. Včasih me je dejansko groza kako bo ko bom rodila in če slučajno ne bom imela dosti mleka.
Pa itak je nejbrž že bolj pri tastarih ta zdravnica, kar se vidi iz njenih "strokovnih" izjav.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umetno mleko - zastrupljanje otroka
5.6.2007 9:23:13   
Anonimen
Mislim...hvalabogu,da je že v penziji!
To je še prou tista stara šola-materino mleko,izključno materino mleko
za pozimi pa kovter čez joške,da se ne bo ohladilo;da ne bo otrok zbolel!!!user posted image user posted image user posted image
Sama dojim,sam če ni mleka kaj mu boš pa dal?user posted image

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umetno mleko - zastrupljanje otroka
5.6.2007 10:03:08   
taška30
He, he, faca tastara, res, še dobro, da je že v penziji. user posted image
Pa glava za punčke pa za fantke.user posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umetno mleko - zastrupljanje otroka
5.6.2007 18:29:20   
bamby



Če je v penziji, naj raje tam tudi ostane. S takimi izjavami ni za zdajšnje časeuser posted image .



(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umetno mleko - zastrupljanje otroka
5.6.2007 19:50:12   
Bonnie_RR
Je pa res bolana, no! user posted image user posted image user posted image

Js sm tud potem 10m zastrupljala svojega otroka.user posted image user posted image user posted image Aja, naj povem še to, da so mi ga začeli zastrupljati že v porodnišnici. Mislim, svašta no... Nej gre ta baba rajš u penzijo, pa da mir!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umetno mleko - zastrupljanje otroka
5.6.2007 21:56:48   
NRMM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Na takole bi mogla jaz naletet,po mojem ne bi nikoli več pofušala nadomestka pediatra. A ja da z adaptiranim zastrupljaš otroka????No svašta.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umetno mleko - zastrupljanje otroka
6.6.2007 8:26:50   
Mateja82
 Še dober da je v penziji!!! Bi blo boljše za to dohtarco, če bi kar lepo doma ostala, počivala al pa šla na kašen izlet kot pa da take neumnosti okoli trosi.
Adijo pament user posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umetno mleko - zastrupljanje otroka
6.6.2007 21:53:14   
livia
No comment!
Pa saj to je za odstrel, ne za v penzijo.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?