|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
28.11.2004 13:20:46   
baby23
A mi lahko prosim katera pove kaj več o vgnezditveni krvavitvi? Kdaj se pojavi,zakaj in koliko dolgo traja??

Mogoče pa imam jaz le v.k. in pa ne M, kot sem sprva mislila.No, tut sanja se mi ne. Je pa malo prekmalu, da bi bila lahko M.
Hvala za vse vaše odgovore.
Lp

Baby23
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
28.11.2004 14:00:36   
cmokec
Pozdravček.

V moji knjigi piše takole.

Vgnezditev
Peti ali šesti dan po oploditvi se oplojeno jajčece v maternici ustali in začne se dogajanje, ki ga imenujemo vgnezditev. Jajčece se največkrat vgnezdi visoko v maternici. Vgnezditev lahko spremlja rahlo krvavenje, ki pa ne sme biti daljše od enega dneva.

Če je bila vgnezditev uspešna, boste konec naslednjega tedna že vedeli - izostala vam bo menstruacija..

Upam, da semti kaj pomagala, :rozica:

cmokec

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
28.11.2004 15:16:18   
pi
Cmokec kako je naslov te tvoje knjige ?

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
28.11.2004 15:50:04   
baby23
Cmokec najlepša ti hvala za teoretično razlago.:rozica:

Zanima pa me, če ima katera slučajno še praktično razlago iz svojih ali tujih izkušenj. Karkoli kar se tiče krvavenja in nosečnosti.

Lp

baby23

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
28.11.2004 17:10:35   
cmokec
Hijla,

knjigi je naslov Otrok pred rojstvom, Založba Mladinska knjiga, izdano 1989.

cmokec

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
28.11.2004 18:28:01   
Lunca1
Ojla!

Jaz sem jo imela, tako da ti lahko povem iz prve roke. Dobila sem jo približno takrat, ko sem pričakovala menstruacijo, tako da sem bila prepričana da ne bo nič. je pa v bistvu izgledala, kot da se mi začenja nekaj pacat, v bistvu še ne tista prava krvavitev. Potem pa o menstruaciji ne duha ne sluha. Čez tri dni sem naredila test in posledico bomo vidli enkrat v prihodnjem tednu ali dveh:).

Lp Lunca

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
28.11.2004 18:32:19   
baby23
LUnca: a si imela mogoče kakšne nosečniške znake?

Čestitke!! Želim ti čimbolj uspešen in lahek porod!!!:rozica::rozica:

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
28.11.2004 21:38:14   
Lunca1
V bistvu sem precej hodila na veliko potrebo, kar mi je bilo precej nenavadno, drugače pa ostalo šele kasnej: špikanje v jajčnikih, boleče prsi.

Lp Lunca

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
29.11.2004 8:48:36   
Teya
jaz sem imela vgnezditveno preden bi mogla dobit M, je pa res da imam daljše cikluse....trajala pa je le 1 dan ,oziroma, bila je le v eni "dozi" ...
srečno vsem!

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
29.11.2004 13:12:20   
pety78
Pa nujno vedno pride do nje?

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
29.11.2004 13:12:29   
pety78
Pa nujno vedno pride do nje?

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
29.11.2004 14:45:13   
sade
koliko sem se naučila iz RR ni nujno da pride do nje!! To je pa tudi vse kar ti lahko pomagam.
:kuza:

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
29.11.2004 15:16:12   
Gea1
Ja to izgleda kot rahlo krvava packa. Traja le en dan in pri meni se je pojavila dober teden pred M.

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
29.11.2004 15:21:05   
pupika
Kaj je možno,da se ti pojavi tudi en dan pred M. Ker sem imela jaz samo kapljico rjavega izcedka, M pa še ni in mi zamuja.

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
30.11.2004 10:34:45   
tinkamiška
Tejči56, veš tile tvoji znaki bi bili lahko kar vzpodbudni. Tista krvavitev je bila lahko vgnezditvena krvavitev, in občutljivost dojk je eden od :nosecka: znakov... Počakaj do datuma, ko naj bi dobila M, potem pe naredi test. Držim pesti, da je to to!!!!:rozica:

Tudi sama sem jemala klomifen, pa kakšne krvavitve nikoli nisem opazila, dojke pa so bile bolj občutljive.

Džim pesti za + ali:modri::roza:, pa javi kaj je pokazal test!!!

Oglasi se kaj, velja?

Tinka

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   VGNEZDITVENA KRVAVITEV????
30.11.2004 19:05:27   
tinkamiška
Tejči, klomifen sem jemala 4 cikluse, pa se pri meni na žalost ni dobro obnesel. Dva ciklusa nisem šla nič na UZ, potem pa sem zamnejala G in s tem tudi pridobila UZ preglede, kar je super zato, ker ti G točno pove kdaj nastopi O, poleg tega pa si ves čas pod kontrolo kaj se dogaja s tvojimi jajčniki, ker se lahko ob jemanju klomifena tudi zelo povečajo, kar je lahko precej nevarno. Kar se tiče izcedka, nisem opazila nobene razlike, vedno ga imem pred M, nikoli ni rumenkaste barve. Mislim, da bi vsaka, ki jemlje Klomifen morala imeti tudi UZ. To je samo moje mnenje.

Nekaterim pa Klomifen pomaga in ob njem tudi zanosijo.
Želim, da bo tudi pri tebi tako.:rozica:

Pa-pa, Tinka

(odgovor članu baby23)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?