|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaši dnevni obroki?
2.10.2005 11:04:10   
Anonimen
Zanima me... kaj, kdaj in koliko jeste...
Kaj imate za zajtrk, kaj za kosilo, kaj za večerjo, kaj za malice?
Ob katerih urah?
Kaj in kdaj malicate v službi?
Kaj jeste, če greste jest ven, recimo v restavracijo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaši dnevni obroki?
2.10.2005 11:20:15   
Anonimen
No, pa poglejmo.
Kadar sem v službi, zjutraj le spijem kapučino, pa v službi malicam sendvič z žemljo, mogoče zraven kak jogurt, pa kasneje še kakšno jabolko. Če pa sem doma pa nič ali čokolino ali kosmiče z mlekom.
Če ma moj zjutri službo, imava kosilo ob pol štirih, če ma popoldan si kosilo pogreje sam ali je pri moji mami. Jaz takrat ponavadi jem za kosilo jajca ali kak mlečni riž (se mi ne da kuhat samo zase). Sicer pa jeva za koslio različno, od zrezkov v omaki (zraveb riž, testenice, kruhove cmoke, svaljke), do rižot, jedi na žlico,.. Najraje pa mam lazanjo in nedeljsko kosli pri mami.
Z večerjo je pa tako. Kadar se kaj "zavleče" in jeva šele okrog pol petih, ponavadi ne večerjam, drugače pa user posted image , kruh in kaj gor, jogurt s sadjem, celo pol pizze in solato, različno.user posted image
Ja, vmes pa sladkarije, kakšna čokolada, keksi, pecivo, kadar kaj pečem, kar imamo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaši dnevni obroki?
2.10.2005 12:21:21   
Anonimen
Jem trikrat na dan(vem ni prav,ampak moj želodec ne prenese)
Zajtrka ne,združim zajtrk in malico-sendvič, kakšno sadje.
Kosilo majnše porcije.
Večerja pred 18h palačinke(2)
Tuno ali jajčka na več načinov,v glavnem kar se mi v tistem hipu zalušta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaši dnevni obroki?
2.10.2005 14:54:44   
lex
Brez zajtrka ne morem živet (je kriva moja oma za to), potem imam malico (v vrtcu ob 8.30, z Aleksom pa takrat ko jo ima on), potem sledi kosilo od 15.30 ko pride moj user posted image  domov in večerja ponavadi okrog 20.00
Aja za zajtrk mora biti obvezno kakav in kruh z margarino in medom, za malico sadje in kosilo kar pač skuham. Večerja je ponavadi iz jogurta in cornfleksa ali čokolino z kosmiči.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vaši dnevni obroki?
2.10.2005 14:57:50   
lenika
Zajtrk ob 6.30, malica ob 9.30, kosilo ob 14.00, večerja ob 18.00.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vaši dnevni obroki?
2.10.2005 17:56:02   
paris
Če sem dopoldan doma potem zajtrk okoli 7.30- kakšno pecivo, piškoti, sok, za kosilo ob 12h- kar skuham, v službi popoldan kakšen sendvič ali sadje ali sladkarije, za večerjo ko pridem domov okoli 20.30- odvisno koliko sem lačna- lahko samo jogurt ali pa tudi kaj konkretnega.
Če delam zjutraj potem v službi najprej kakšna malenkost- jogurt, sadje, piškoti, kasneje, če imam čas- kakšen sendvič, včasih burek.Ko pridem domov kosilo okoli2h- kar skuham. Popoldan včasih nič, včasih pa celo popoldan nekaj grickam!Za večerjo odvisno koliko sem lačna- ponavadi kakšna malenkost!
Ven grem najraje v kitajsko restavracijo.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?