|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
1.11.2012 20:53:40   
kokosh
Za starejši Stokke Tripp-Trapp stolček za hranjenje iščem lesen varovalni lok. Ker je letnik stolčka pred 2003, plastično varovalo (Baby set) nanj ne paše.

Je ima kdo ta lok odveč, ga ne potrebuje in ga je pripravljen oddati ali prodati po simbolični ceni, bomo zelo veseli.

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
2.11.2012 8:31:25   
kajajaka
Pokliči Nolik Kočevje - oni so do pred kratkim izdelovali Tripp Trapp in se najbrž še kakšno varovalo dobi pri njih.
lp

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
2.11.2012 8:34:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Pokliči Nolik Kočevje - oni so do pred kratkim izdelovali Tripp Trapp in se najbrž še kakšno varovalo dobi pri njih.
lp


Zdaj so šli pa v Bolgarijo user posted image , ker je tam ceneje.

Stokkeja tudi pogledam ne več.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
2.11.2012 11:41:09   
Inigo
poskusi z oglasom na bolhi ali na gugu.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
2.11.2012 13:52:06   
lenčy
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Pokliči Nolik Kočevje - oni so do pred kratkim izdelovali Tripp Trapp in se najbrž še kakšno varovalo dobi pri njih.
lp

tako sem naredila jsz, ko mi je manjkalo kar par elementov za stolček, katere je ne ve kdo prešvercal iz firme. no in sem jih kontaktirala pa so mi vse poslali zastonj.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
3.11.2012 19:38:44   
cilla
Kokosh, jaz sem preko bolhe kupila nova, še zapakirana trip trapa od nekoga, ki je kupil zalogo trip trapov od enega od slovenskih podjetij, ki so šla v stečaj in so pred tem izdelovala za Stokke. Morda bi on mel tudi kaj tazga... če bi hotla kontakt, me rukni, da ne bom tuki delala reklame po nepotrebnem.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
5.11.2012 14:53:24   
kokosh
Poslala sem mail na Nolik Kočevje, pa ni (še) nobenega odgovora.

Cilla, prosim za kontakt (ZS) :)

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
22.11.2012 9:15:45   
Levinja25
Živjo,

tudi jaz rabim varovalo za tripp trapp stolček (starejše generacije). Rabila bi samo trak za med noge. Mi lahko kdo pomaga s kakšnim kontaktom, kje bi to lahko dobila.

Hvala

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
28.11.2012 21:15:40   
Tinca28
Mi smo ga kar sami naredili iz enega konca usnja.

(odgovor članu Levinja25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp
28.4.2016 14:02:40   
Maxi mama
Varovala za trip trap stolcke tudi starejse izvedbe prodaja otroska trgovina teddy www.trgovina-teddy.si in imajo tudi sredinske pasove

(odgovor članu Tinca28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?