|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček- meni se bo zmešalo!!!
9.2.2007 13:44:47   
Afnica
Kdo bi si mislil, da je voziček za dvojčke taka umetnost dobit. No, mislim kupit. user posted image

To je moja prva nosečnost...nimam pojma kaj bi naj kako izgledalo, kaj potrebujem...

Rada bi voziček, ki ga bom uporabljala že od rojstva dalje. Rodila bom julija. No, najbrž že junija. Nima veze. Nočem trikolesnika. Hočem, da se da ročaj obrnit in da lahko otročka na sprehodu gledaš.
Rada bi tudi, da ima neko normalno ceno.

Pol pa pravijo, da je treba it na teren, pogledat kaj je v ponudbi, ker slika je še vedno samo slika. Ok, pa grem v Pikapolonico, imajo samo trikolesnika ABC. Per perego po katalogu. V Arielu nobenega na zalogi. Pa imam za en dan dovolj. Me mine do življenja. Cene obeh ponujenih presenetljivo nizke. 55 čukov.

Pol berem na netu, take in drugačne izkušnje..berem o nekih košarah, ki se seveda dokupijo. Prodajalka je meni rekla, da je uporaben od rojstva. Ja, seveda je uporaben, ko kupiš še košaro. Za katero še vedno ne vem kaj je in kje je njena funkcija. Torej Per perego Aria twin ni uporaben od rojstva? Koliko pol stane, da dokupim košaro, no, 2 košari? Nič manj kot Hartan ZX II.
Sama si to predstavljam tako...

per pergov aria twin...seveda brez košare, ko dojenčka že sedita.

http://www.soncek.si/si/page/detail/gitm/3567/mode/window/cmd/bigimage/

Hartanov zxII na sliki s košaro in brez...če prav razumem te pojme

http://www.hartan.net/images/hartan/zx2.jpg

Je to ta bistvena razlika?

In potem najdem še ohio twin...

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=162742 

Pod opis piše:

Opis izdelka
košara,
nastavljiva streha,
opora za noge,
za dvojčke,
vzmetenje.


    Ali tista košara na začetku pomeni, da ga bom lahko uporabljala že od začetka? Dejte me razsvetljit, lepo prosim.
     
    Aja, pa na sliki od hartana ZXII je lepo videt, da je mogoče imet obrnjena v obe smeri. Torej, tak bi naj bil voziček, ki ga hočem...ampak ali res ne morm priti skoz z manj kot 120 čuki??

    < Sporočilo je popravil Afnica -- 9.2.2007 13:53:48 >


    _____________________________

    Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
    http://oblacilaigrace.moj-album.com/
    Neposredna povezava do sporočila: 1
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 13:46:22   
    Afnica
    Aja, pa pozabila sem povedat, da nočem, da sedita en za drugim. Strogo en ob drugem!!

    _____________________________

    Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
    http://oblacilaigrace.moj-album.com/

    (odgovor članu Afnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 2
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 13:50:29   
    Seven*
    Tezka bo. Mislim, da bos morala za zacetek enega kupit in ga kasneje zamenjat z Ario.

    Jaz sem z Aria Twin ZELO zadovoljna. Sestavim jo z otrokom v narocju, gre pa v Peugeot206 tako na malo se zlozi. Aja, pa 9 kg ima! user posted image user posted image


    _____________________________

    Gospa sem.

    (odgovor članu Afnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 3
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 13:53:02   
    lemavrica
    KAj pa mogoče rabljen voziček, sem glih danes na bolhi vidla ene tri vozičke za dvojčke.

    (odgovor članu Seven*)
    Neposredna povezava do sporočila: 4
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 13:57:15   
    Afnica
    Seven, ario sem imela tudi jaz nagledano...ampak...pač neuporaben od rojstva. Da pa spet dva kupujem, sem pa nekje tam na tisti ceni od hartana ZXII.
     
    Grem brskat na bolho.

    _____________________________

    Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
    http://oblacilaigrace.moj-album.com/

    (odgovor članu lemavrica)
    Neposredna povezava do sporočila: 5
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 15:00:32   
    SanjaS
    V trgovini Pedenjped v Škofji Loki imajo voziček za dvojčka.. zelo soliden, mislim da je Peg Perego.

    (odgovor članu Afnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 6
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 15:16:25   
    miglic
    ja vem da ti ni lhko. tudi sama sem obredla malo morje trgovin v sloveniji italiji pa tudi v avstriji pa na koncu nisem dobila takega da bi otroka med vožnjo lahko gledal vse ostalo mi je pa kr všeč kupila sem štirikolesnik od abc dizajna pa moram rečt da je imel vse druge dobre strani sam moram ti pa tud povedat da boš mela velik težav če boš hotela z njima v trgovino, ker niti v velikih nakupovalnih centrih(razen v sparu) nimajo dovolj širokih izhodov (razen v nekaterih izhod za invalide) tako da dvakrat premisli.Jaz imam ta voziček že od rojstva pa se mi zdi da GA NE BOM MENJALA (ZDAJ STA STARA 17 MESECEV)JA JE PA TO RES PROBLEM
    MIŠA

    (odgovor članu Afnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 7
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 15:38:31   
    siskamiska
    Afnica, glede Arie Twin ( Peg Perego) ti lahko povem da se kupi neko mehko košaro, ki jo imaš lahko od rojstva naprej, kasneje se pa priredi v zimsko vrečo. Stane pa ena okrog 19.000 sit, se pravi voziček + 2x košara = manj kot 100.000 sit.
    Meni se zdi tio krasna zadeva, pa še dve muhi na en mah ubiješ ko prirediš iz košare zimsko vrečo.
    Midva sva si ga že ogledala v zeleni barvi vozek, košare pa ni točno v tem odtenku, je pa malo bolj temno zelena, ampak zgleda čist ok.


    lp

    (odgovor članu miglic)
    Neposredna povezava do sporočila: 8
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 15:44:00   
    matejabr
    Mi imamo Hartan ZXII, ki je po mojih "raziskavah" eden redkih, ki omogoča, da so otroci obrnjeni v smeri vožnje ali proti mamici. Smo super zadovoljni, ker je tudi širina 79 cm, kar pomeni, da gre skozi vsa vrata, saj je standard pri nas 80cm. Če boš rodila poleti ne rabiš košare (so zelo drage), saj ima ležišče čisto ravno, malo jih pokriješ pa je. Jaz sem rodila junija in smo super prevozili poletje brez košar (če boš kupovala katerega drugega pa moraš biti pozorna, da je ležišče res čisto ravno, saj so dvojčki praviloma motorično malo slabši, ker se prej rodijo). Nam ni žal denarja za ZXII. Tudi, če boš kupila starega Hartana sem prepričana, da boš zadovoljna, ker se res vidi, da je dobro narejen (mi smo primerjali z drugimi vozički in se vidi, da je ta narejen v Nemčiji),  vendar pazi, da bo letnik 2006 (mora biti ZXII in ne samo ZII), ker IMA ŠELE TA LETNIK KOŠARO, KI SE LAHKO OBRAČA V OBE SMERI VOŽNJE.

    Upam, da sem ti kaj pomagala.

    Mateja

    (odgovor članu Afnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 9
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 20:05:22   
    masna
    Meni je tudi ta od Peg perego aria twin ful všeč pa še cenovno zelo ugoden. Pa saj a ne pravijo da je primeren tudi že od rojstva, saj se da naslonajlo popolnoma poleči?A aria twin prodajajo v Pikapolonici? Videla sem ga na soncek.si, vednar bi si ga rada v živo ogledala...

    Mene pa zanima kako se kaj obnesejo ta mala kolseca na makadamu? Ker ne bom živela ravno v mest in ker mi bodo pasali sprehodi v naravo bi rada nekega, ki bi ga lahko tudi po makadamskih poteh uporabljala. Vsi oni z velikimi koseli so ali dargi ali ful ogromni in težki.... pa še lepi mi niso.

    Danes sem si ogledovala voziček od Maclaren in moram rečt da zgleda ful vredu:
    http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=7&podskupina=0&artikel=129
    pozabila pa sem vprašati koliko bi stale mehke košare....

    (odgovor članu matejabr)
    Neposredna povezava do sporočila: 10
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    9.2.2007 20:07:12   
    masna
    Aja,
    Ohaio Twin sem si tudi jaz ogledovala v baby centru vendar me ni prepričal, saj je ful velik tudi ko se zloži in nima pregrade med sedeži....

    (odgovor članu masna)
    Neposredna povezava do sporočila: 11
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    10.2.2007 8:01:41   
    mravljica3
    Pozdravljena! Tudi jaz sem imela podobne težave. Potem sem šla v Rutar in imajo še največ vozičkov za dvojčke. Pojdi pogledat. Jaz sem ga kupila za 75.000 in ima zraven še vreči oz. nekaj temu podobnega.

    Pa veliko uspeha!

    lp Mravljica3

    (odgovor članu masna)
    Neposredna povezava do sporočila: 12
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    10.2.2007 9:32:07   
    matejabr
    Masna,

    Peg perego Aria Twin NI PRIMEREN od rojstva dalje - to ti povedo tudi direktno na predstavništvu, če jih pokličeš, prodajalci pa verjetno pravijo, da je primeren, samo da prodajo!!! Bodite pozorni, da so ležišča res čisto ravna!! Pri Aria twin je problem, ker je ožji in ne moreš kombinirati z vrečami ali jajščaki kot pri ostalih vozičkih Peg pegero.

    Mateja

    (odgovor članu Afnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 13
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    10.2.2007 13:07:10   
    masna
    Matejabr, jres je. Prav danes zjutraj sem bila v IT in sem popvpraševala po Aria Twin, pa so mi rekli da ni za od rojstva (tudi v katalogu ki sem ga dobila to piše...). Pri nas pa res pravijo da je od rojstva tudi če dejasnko ni.
    Ker bodo zdaj dobili nove modele mi še cene ni znala povedati ampak je rekla da je stal tam od 250-290 eur, tako da so dejasnko pri nas cenejši...

    Ali kdo ve kako je z Maclaernovimi vozičkom? V katalogu piše sicer da je od 0+....

    (odgovor članu matejabr)
    Neposredna povezava do sporočila: 14
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    10.2.2007 21:49:50   
    alpog
    Če greš kam na teren, poskusi v celovškem Toys & Toys. Kolikor vem, imajo tam veliko izbiro in normalne cene. Moja prijateljica je tam dobila zelo prikupnega -  za od rojstva dalje - za 40 čukcev.

    (odgovor članu Afnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 15
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    11.2.2007 11:44:57   
    guppy
    Nekaj mi ni jasno... Če ima ta Aria Twin možnost, da se sedeža popolnoma poležeta in če lahko kupiš dve mehki košari, ki sta primerni za novorojenčka (siskamiska, si mislila kaj takega mogoče?
    http://www.pegperego.si/si/page/detail/gitm/6959/Portenfant_Soft_Toffee/-/)... a ni to potem OK za novorojenčka?

    Košara sama je narejena tako, da novorojenček v njej leži in meni logika pravi, da če lahko potem to daš v voziček, ki ima spuščene sedeže do konca, je to potem voziček tudi za novorojenčka.

    Se motim??

    < Sporočilo je popravil guppy -- 11.2.2007 11:45:05 >

    (odgovor članu alpog)
    Neposredna povezava do sporočila: 16
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    11.2.2007 13:22:59   
    emaa
    Mi imamo Hoco twin spacer, otroka sta eden ob drugem, sicer se ne da obračati ročaja, se pa obrne strehicsa, tako da ju v prvih mesecih gledaš. Vrtljica kolesa, lahko se zloži. Zanekrat ga uporbaljamo samo za Luka, ko bo pa david doma, se bosta pa oba peljala v njem. POzimi uporabljam košaro za prenašanje, ki smo jo dobili z vozičkom. Kupili smo ga v Rutarju, je pa avstrijska firma in jh je velika ponudba v Avstriji, v vseh barvah, ki jih imajo tudi za enojčke.

    (odgovor članu guppy)
    Neposredna povezava do sporočila: 17
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    11.2.2007 15:42:19   
    guppy
    Pa še tukaj bom dopolnila svoje zgornje vprašanje - kdaj novorojenček preneha biti "novorojenček"? ... Oziroma, naj postavim vprašanje drugače - koliko časa naj bi uporabljali vozičke za novorojenčke, preden preidemo na "navadne"?

    Hvala vsem za pojasnila... Upam, da bo Aria Twin s košarami zadovoljil kriterije, ker drugih ne morem spraviti v avto user posted image

    (odgovor članu emaa)
    Neposredna povezava do sporočila: 18
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    11.2.2007 17:40:08   
    matejabr
    Guppy,

    pri košarah zna biti problem samo, ker je voziček ožji od klasičnih peg perego vozičkov in košari naj ne bi pasali v voziček. Mogoče pa so že kaj posodobili od takrat, ko sem sama kupovala - vprašaj v trgovini in naj ti vse lepo pokažejo. Upam, da boš uspela skombinirati, saj vem, da so težave, kako tako velik voziček spraviti v avto. Mi imamo na srečo enega karavana, ker v mojo malo "bovho" ne spravimo nič.

    Velja pravilo, da bo treh mesecv naj ne bi uporabljali vozičke, ki niso primerni za novorojenčke (po moji osebni izkušnji je pri dvojčkih zaradi slabŠe motorike potrebno prišteti še kakšen mesec zraven).

    Mateja

    (odgovor članu Afnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 19
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    11.2.2007 17:43:37   
    Seven*
    Jaz imam Ario, pa bi jo mocno odsvetovala do 6 mesecev, oz.do takrat, ko otrok zna samostojno sedeti. Tudi s kosaro bo verjetno problem, ker je vozicek res ozek.

    Sama nimam dvojckov, ampak 15 mesecev razlike, je le malo drugace, kot pri vas. Mi Ario se zdaj uporabljamo (Jakob 2.5 let, Ema 17 mesecev), sluzi nam pa odlicno.

    Res nimam pojma kaj bi naredila, ce bi imela dvojcke. Ponudba je res katastrofalna.. Mogoce res kaksen Hartan?!? So kar kvalitetni.

    _____________________________

    Gospa sem.

    (odgovor članu matejabr)
    Neposredna povezava do sporočila: 20
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    11.2.2007 23:10:05   
    guppy
    Škoda tole za Ario.. Bom res morala enkrat po trgovinah. No, mudi se itak ne... Ampak vseeno.. tile Hartan vozički so ogromni, pa dragi!! Saj ne bi bil problem kupit samo "dražji" voziček, ampak v tem primeru moram tud avto zamenjat... Sej ne vem več, kaj naj naredim, škoda, da nisem prej mislila na finance.

    A nobena ne pozna nobenega vozička, ki bi bil primeren za novorojenčke, pa je lahek in kompaktno zložljiv (na približno 77 x 40 x 90)?

    Upam, da bomo našli ustrezno rešitev za naša user posted image user posted image .

    (odgovor članu Seven*)
    Neposredna povezava do sporočila: 21
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    12.2.2007 8:23:07   
    masna
    A katera pozna ali ima izkušnej z vozički znamke Carena, ki jih pordajajo v Rutarju?
    Niso ravno višel lepote, ampak zgledajo solidni, pa še cena je ok....

    (odgovor članu guppy)
    Neposredna povezava do sporočila: 22
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    12.2.2007 12:04:08   
    siskamiska
    Guppy ja ta košara zgleda nekako tako kot na tvojem linku. Mi smo s prodajalcem poizkusili to varianto v trgovini Peg Perego na Celovški v Lj, in ti lahko povem, da košara gre v voziček, porineš kjo bolj notri, malo jo na konciu gleda ven, ampak ni katastrofa. Tako košara pride čisto v vodoravni položaj.
    Tudi sama imam težavo zaradi velikosti in teže vozička, saj imam miniaturni avto ( za miniaturno voznico user posted image ), živim pa v bloku brez dvigalauser posted image .
    Zato sem se kar nekako odločila za Ario Twin. Mislim da tudi v prvih mesecih ne bom hodila na dolge sprehode, saj bom verjetno samo previjala in hranila večino časa. No vsaj tako si jaz to predstavljam.
    Če si iz Lj se zapelji na Celovško v to trgovino ( je blizu Tivolija) in naj ti pokažejo to varianto kako zgleda da se boš lahko sama odločila.
    Naj ti pa še povem, da sem sama včeraj dala v avto še lupinico, da sem dobila občutek koliko prostora zavzame vse skupaj. In sem presenečena ugotovila, da je sama lupinica tako ogromna, da bom imela srečo če bom sploh Ario Twin stlačila v prtljažnik, tako da user posted image .

    Upam da sem ti kaj pomagala.
    Če pa katera ve še za kakšno varianto oz. za kakšen voziček ki se tudi zloži na majhno, pa naj to prosim napiše, ker vsak nasvet prav pride.

    Lep pozdrav in pobožajte svoje trebuščke.

    (odgovor članu masna)
    Neposredna povezava do sporočila: 23
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    12.2.2007 12:39:50   
    guppy
    siskamiska, hvala !!! Ravnokar sem poklicala v PegPerego na Celovški in pravijo, da imajo Ario in Duette na ogled. Danes bom šla malo pogledat, če se bom dovolj dobro počutila. V kolikor gresta dve kvalitetni košari za novorojenčka v ta voziček, se bom verjetno res odločila za to varianto.

    Se pustim presenetit... user posted image

    (odgovor članu siskamiska)
    Neposredna povezava do sporočila: 24
       RE: Voziček- meni se bo zmešalo!!!
    12.2.2007 13:17:58   
    Afnica
    Ojej, vidim, da se mi res slabo piše. Izbira je zanič.
     
    Masna...ja aria twin ponujajo v Pikapolonici, vendar v Slo. Bistrici je nimajo na ogled. Preko kataloga samo. Sem bila pa v MB v Baby Centru, tam jo pa lahko vidiš. Ne vem sicer kje si ti doma. v Baby centru imajo tudi vozičke za trojčke. Tisti so šele smešni. user posted image
     
    Glede majhnosti avtomobila...moj ima beetla, jaz pa puntoja. In sva se odločila, da je najbolje, da kar menjava avte. Saj še nikamor ne bomo mogli it, če računam, da na zadnje sedeže prideta lupinici- avto sedeža in v prtljažnik voziček. Dragi bo kupil kangooja, ker avto rabi bolj za službo, hkrati je pa dovolj prostoren, če bi kdaj moral mala spokat not.  Jaz sem se pa odločila za Grand senica. Tam je doooovolj prostora. Tako, da sama velikost vozička mi niti ni tako pomembna, ne rabi bit čist mini. Po drugi strani je pa fajn, če lahk greš v trgovino z njim...čeprav sem tudi o tem že razmišljala...nekaj veliko ne bomo nakupovali...vsaj s pikicama ne bom pokala po trgovinah. Tako, da tudi to ni tak pomembno.
    Res pa je, da bi že od začetka rada bila čim več z njima zunaj, na sprehodih (pa čeprav sam okrog hiše user posted image ), če že ravno imamo to srečo, da bomo rodili poleti.
     
    Še vedno nisem našla pametnega vozička...naslednji cilj je Rutar...da vidimo kaj ponujajo...pol pa še v Avstrijo skočimo...sam tam se pa spet težko kaj zmenit. user posted image  Še po slovensko ne znam povedat kaj bi rada. user posted image
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    _____________________________

    Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
    http://oblacilaigrace.moj-album.com/

    (odgovor članu guppy)
    Neposredna povezava do sporočila: 25
    Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
    Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Neverjetne porodne fotografije
    Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
    Najlepše ime za fantka po vašem izboru
    Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




    .Če ugotovite..
    пеперутка16

    ..da nosite trojčke, kaj bi naredili?