|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček marela - koliko časa?
20.1.2007 13:57:51   
inara
Zanima me kako dolgo ste uporabljale voziček - marelo pri vaših otrocih?

< Sporočilo je popravil nalin -- 20.1.2007 15:46:37 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VPRAŠANJE
20.1.2007 14:01:34   
lex
Pri nas smo do 1. rojstnega dne uporabljali kombiniran voziček, ker je bila zima in ga je bilo lažje voziti. Spomladi pa sploh ni več hotel slišat za kakršenkoli voziček in je bolj prišel tricikel v upoštev. Tako smo marelo uporabljali izključno na morju za večerne izhode, ko smo se vračali domov. Ostalo je vse sam hodil ali pa ga je ati nesel na ramah.
Sedaj ko pa sem drugič noseča in je tik pred 2 rojstnim dnem, ga včasih peljem do vrtca (cca 100m), ko nesem zraven košaro za kosilo.
naš je bil priden in je kar hitro začel sam hodit.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VPRAŠANJE
20.1.2007 14:37:28   
total
Stari smo skoraj 2,5 in še včasih gremo   na sprehod z vozičkom,še oba uporabljam,na morje pa mislim da ga bom letos še vzela.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VPRAŠANJE
20.1.2007 15:07:38   
suzy007
Shodila je pri enem letu. Odkar je stara leto in pol, se noče več vozit v vozičku. Tako da smo kar peš. Sicer zdaj, ko je zima in so krajši dnevi, ne hodimo na dolge sprehode. Ker enostavno ni časa. Bomo videli spomladi. Mislim, da ne bo več hotela v voziček.
Tudi jaz sem razmišljala o temu, ker sem hotela kupiti novega. Ta je namreč že zelo zguncan, saj sem že dobila rabljenega... Pa mislim, da mi ne bo treba kupiti novega.
Sicer ima tudi tricikel, pa se ne vozi prav rada z njim. Najraje hodi in vozi svoj voziček za punčke s plišasto miško notri.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VPRAŠANJE
20.1.2007 15:46:10   
mika
naša je stara 2 leti. kot dojenčica je sovražila voziček in sva z možem mislila da sva ga brezveze kupila . sedaj se ga pa ne moremo znebituser posted image

(odgovor članu suzy007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VPRAŠANJE
20.1.2007 15:52:18   
tanaj
Nehali smo ga uporabljat pri 13 mesecih, ko je šel v vrtec. Ne čutim potrebe po vozičku, sin pa tudi ne.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VPRAŠANJE
20.1.2007 17:13:35   
HuAnita
naša je stara 2 leti. kot dojenčica je sovražila voziček in sva z možem mislila da sva ga brezveze kupila . sedaj se ga pa ne moremo znebit


IZVIRNO SPOROČILO: mika


Podobno je pri nas, s tem, da rine še v tistega od malega....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VPRAŠANJE
20.1.2007 17:17:05   
Maxica
Mi smo marelo kupili pri otrokovi starosti cca.1,5 leta. Mi je zelo prav prišla, saj sem bila noseča, pa ga nisem mogla še njega nositi, če sva šla npr. v trgovino, njemu se pa ni dalo hoditi. Sedaj, ko imamo pa dojenčka, ima pa na vozičku itak še rolkico, tako da marele ne uporabljamo več. Morda bo pa še kdaj prišla prav, če ne za ta večjega, pa gotovo za ta malega.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček marela - koliko časa?
20.1.2007 19:59:55   
frutka_
Moj mali je star 2 in pol in ga uporabljam za prevoz do vrtca, ker imava kar daleč (cca. 20min hoje) . Sicer pa na sprehode hodimo s tapravim 12colskim kolesom, ker je tamali izredno navdušen kolesar.
Računam, da še bom ga uporabljala kakšno leto, dokler ne bo natreniral kolesa toliko, da se bo lahko peljal sam. Pot do vrtca je fajna, ker greva skozi drevored, park in v mesto. Skoraj nobenih prehodov in malo ceste.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček marela - koliko časa?
20.1.2007 20:17:24   
rainbow
Ta mala bo 2, ta velika 3,5 in ju obe vozim v mareli v vrtec; vendar ta mala že lepo hodi (beri: relativno uboga), tako da do pomladi mislim da bo iz prometa.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček marela - koliko časa?
21.1.2007 13:01:59   
tina104
Odkar je shodil (pri 12 mesecih) se je še mogoče 2x peljal z vozičkomuser posted image . Pri nas je torej od 12. meseca naprej neuporaben. Sicer se nikoli ni rad vozil z vozičkom.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?