|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje!!
3.8.2005 18:22:44   
NENAJANI
Žal mi je pred kakšnim mesecem zmanjkalo mleka in sedaj kupujemo tega :hudicek: prilagojenega!
Uporabljamo Milumil 1, pa nam :angel: poje celo škatlo v manj kot enem tednu! Probali smo že tudi Comformil 1, pa mu ne paše, poskusili smo tudi s Hipp pa nič ne sede!
Sedaj smo kupili Novalac, ampak ta je nenormalno drag!!!!
No sedaj pa vprašanje! Ali še proizvajajo Pikomil??????? Ker v naši lekarni ga ni! Sem slišala, da se ga bolj malo porabi. Ali je to sploh res???
Moj Kristjan poje 200ml na obrok in to je obrok za 6 mesečnega otroka in ne za 2 mesečnega! Ali je lahko kaj narobe??? Ampak lačnega pa spet ne morem pustiti!!!!
HELP US!!!!!!!!!!!!!!!
L.P. Nena, Jani & Kristjan :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vprašanje!!
3.8.2005 19:45:16   
jazz
Je pač treba reskirat, da mali ni lačen! Za ostale cene mleka ne vem, lahko ti pa povem da še zdaleč niste na najdražjem mleku- naš pride v lekarni 4.700 sit. Če ga kupimo v mullerju, pa 3000. Pa ima tudi eno škatlo za en teden. Bo čez čas bolje, ko bodo lahko že alpsko pili!

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vprašanje!!
3.8.2005 19:48:08   
Primoza
Pustite ga da je kolikor hoče - v tej starosti je nagon najboljše merilo potreb.

Poskusite še s Humano 1, ki ni ne vem kako draga, v Lecercu je škatla 960 SIT.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vprašanje!!
3.8.2005 20:24:15   
špelin@
Mi smo kar začeli z Novalacom AC1 in ostali pri njem, ker mali zelo ustreza :bravo: Res je malce dražji, ampak poskusi ga kupovati v določenih lekarnah, ki so v sklopu Javnega zavoda Mestne lekarne, ker so kao Medisove lekarne (Medis je uvoznik Novalaca!). Tam stane Novalac AC1 nekaj čez 1600 sit.
http://www.mestnelekarne.si/

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vprašanje!!
3.8.2005 20:27:39   
špelin@
Aja, sem hotela dodati: madonca, tvoj mali pa res veliko poje! 200 ml na obrok je za dvomesečnika res dosti.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vprašanje!!
3.8.2005 20:36:00   
HuAnita
Poskusi še Babydream od Muellerja, stane okoli 900 sit za 800g, naša ga rada poje v kašicah, pa tudi razredčeno varianto (ker noče piti čaja, sokov ipd.)

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vprašanje!!
3.8.2005 23:34:34   
Urška*
Mi smo bili do 6 meseca na Novalacu, potem ko pa sem mogla začet kupovat, pa sem probala Babaydream, in malemu zelo odgovarja!
Tako kot je napisala HuAnita, stane nekaj manj kot 1000. Cenovno zelo ugodno!

LP:)

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vprašanje!!
4.8.2005 21:05:45   
Seven*
Poskusi z Mullerjevo znamko mleka, ki je skatla 1000 sit. Mi smo bili izjemno zadovoljni.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?