|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje po ss?
30.12.2005 19:03:12   
Anonimen
Pozdravljene!!

Punce dajte mi povedat bi bilo kaj narobe če v istem mesecu zanosiš ponovno ko si imel ss?Kaj narediti v tem primeru če bo test slučajno pozitiven?

Lep večer še naprej in hitro prelepi vstop v novo leto,ki nam trka na vrata.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje po ss?
30.12.2005 19:11:35   
Reja
Žal s tem nimam izkušenj.

Vem, da je prijateljici G rekla, naj počaka 3 mesece.

Če se pokažeta user posted image , verjetno najbolje, da pokličeš G. Verjetno ti bo svetovala, da se čim bolj pazi in upaj na najboljše, torej da se ti ne bo ponovilo.

Držim pestiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje po ss?
30.12.2005 20:31:57   
Jančika_
Če nisi bila čiščena, sploh ni panike. Pa tudi po abraziji ni nič hudo narobe, če zanosiš takoj (pravi Pušenjak). Sicer je bolje počakati en ciklus, da se sluznica popolnoma obnovi. Zaplet bi lahko bil ta, da se posteljica vraste pregloboko in se ob porodu ne izloči sama. Svakinja ene forumovke je zanosila takoj po abraziji, nosečnost je potekala normalno, pred kakšnimi tremi meseci je rodila, vse b.p..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje po ss?
30.12.2005 21:20:03   
hubi
Jaz sem zanosila takoj naslednji mesec po ss. Noseča sem bila približno 5,6 tednov.  Edina posledica je bila, da so mi ročno luščili posteljico.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje po ss?
31.12.2005 7:38:35   
Anonimen
Ojla!!!!

Hvala vam za vaše odgovore.Moje M še vedno ni vendar mene je resno panika kajti v bolnici sem bla na abraziji.Bo kaj hudo narobe?Sicer se je ss sam začel vendar ker sem bila ravno tam za sprejem me je sam dokončno ven ščistil.
Drage punce hvala vam za vse odgovore.

Lep pozdrav!

(odgovor članu hubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje po ss?
1.1.2006 22:07:31   
Klarissa
alo,
mogoče pa le nisi noseča. pri meni je že 54. dan po abraziji, moje user posted image  pa še nikjer. upam, da pri tebi ni tako hudo. če pa vseeno si noseča, ti pa želim vse najbolje zate in za pikico v tebiuser posted image .
papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje po ss?
27.2.2006 11:20:36   
Eja_1
Meni je G rekel, da je dobro, da se počaka vsaj na en ciklus.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?