|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje za mamice dvojčkov
18.3.2009 9:16:06   
florecita
zanima me naslednje: Na vašem 1. pregledu v nosečnosti z dvojčki,... ali so vam takoj povedali, da sta 2?

Jaz sicer razmišljam tako, da če sta 2, verjetno v zgodnji nosečnosti tega ni videt oziroma se vse skupaj smatra kot eden zarodek, ki je pač malo manjši?

Ali prav razmišljam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
18.3.2009 9:18:55   
emaa
Na prvem pregledu v nosečnosti sta se lepo videla oba. Sem imela par dni pred tem UZ drugje (zaradi drugih stvari), pa je videla samo enega na starejšem UZ, ker sta se skrivala eden za drugim. 

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
18.3.2009 9:29:43   
analucija
trenutno je moja kolegica noseča dvojčke. in so ji šele na tretjem uz vidli da so dvojčki. zanimivo

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
18.3.2009 10:06:21   
Skye
mislim, da je to dovisno od tega, ali sta enojajčna, ali dvojajčna. Pri meni ki imam dvojajčni dvojčici, se je že pri 6. tednih jasno videlo, da sta dve...še moje laično oko je to videlouser posted image

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
18.3.2009 10:34:42   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

mislim, da je to dovisno od tega, ali sta enojajčna, ali dvojajčna. Pri meni ki imam dvojajčni dvojčici, se je že pri 6. tednih jasno videlo, da sta dve...še moje laično oko je to videlouser posted image


Pri meni isto user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
18.3.2009 10:37:23   
minca_n
jaz imam enojajčni dvojčici in se je že na prvem uz pri 7 tednih videlo da sta dve. tudi jaz sem videla 2 "balončka"

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
18.3.2009 10:47:44   
ZvezdicaZaspanka
Tudi pri meni se je videlo že na prvem UZ, da sta dva. Bili sta dve posteljici. Sta dvojajčna.

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
18.3.2009 11:12:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
18.3.2009 20:39:38   
mogant
no jaz sem šele v tretjem mesecu izvedela, da nosim tri, natančneje na nuhalni svetlini, pred tem sem imela samo en UZ in takrat se je videl samo eden...

zakaj pride do tega nimam pojma, ali je vse skupaj res tako majhno, ali se kak zarodek skrije, ali so nekateri UZ slabi, ali pa samo površen ginekolog, kdo bi vedel, vem pa da je bila moja ginekologinja, ko sem prišla ponovno k njej s tremi izvidi iz nuhalne svetline več kot šokirana in je rekla, da se ji kaj takega še ni zgodilo v celi svoji karieri, je pa tik pred penzijo...
in te vaše teorije o enojajčnosti in dvojajčnosti pri meni ne držijo, dva sta bila namreč v isti posteljci en pa v svoji...slikico iz prvega UZ imam pa samo eno...

IZVIRNO SPOROČILO: florecita

oziroma se vse skupaj smatra kot eden zarodek, ki je pač malo manjši?

Ali prav razmišljam?


tega pa ne razumem.. smatra kot en zarodek se sigurno ne in kvečjemu bi potem bil večji in ne manjši...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
19.3.2009 20:35:54   
4pikice
Tri in da se jih ne opazi do 3. meseca?! Neverjetno!!! Šok pa tudi!!! Že zame je bil pa sem nosila le dvojčici, no s tem, da smo imeli doma že dve deklici. Rekli smo si, zakaj pa ne bi imeli še enega. A kaj, ko človek obrača, Bog pa obrne. In sta se rodili dvojčici in hvala Bogu za njiju!!! Sta prava cukerčka.

To, da bosta dve pa sem izvedela takoj na 1. pregledu (v 6. tednu), kjer sta se na UZ zelo dobro videli 2 pikici. Ne vem, zakaj se pri nekaterih ne vidi, je pa zagotovo to velika redkost.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
19.3.2009 20:45:44   
irenav
Videla sem ju na prvem UZ v 8em tednu. Dve vrečki - dvojajčna.

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
21.3.2009 9:21:24   
ANIME
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

mislim, da je to dovisno od tega, ali sta enojajčna, ali dvojajčna. Pri meni ki imam dvojajčni dvojčici, se je že pri 6. tednih jasno videlo, da sta dve...še moje laično oko je to videlouser posted image


Pri meni je bilo enako!


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
21.3.2009 18:27:52   
niika
Noseča sem bila 8 tednov, ko je G najprej pretipala trebuh, pregledala z UZ in šele po tem mi je povedala, da je že po pregledu v karton napisala, da velikost maternice ustreza 3 mesecem, in je že takrat vedela, da sta dva, UZ pa je samo potrdil.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
21.3.2009 20:34:06   
sasi13
na prvem pregledu so mi rekli da je eden. na nuhalni so mi pa povedali da bosta dva. 

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu niika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
22.3.2009 22:34:27   
NAVT
Meni je tudi že na prvem pregledu (8 tednov) videla dva. Komentirala je sicer, da sta dvojajčna. Kasneje na NS so povedali, da sta enojajčna in da je ena posteljica. Na prvem pregledu (če je to okoli 8. tedna) pa posteljice še ni, ker se tako zgodaj še ne razvije.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
23.3.2009 12:07:43   
pi
Tudi meni so povedali, da je samo eden v13 tednu na NS pa sta bile kar na enkrat dve.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vprašanje za mamice dvojčkov
23.3.2009 12:50:28   
beba2
živjo,
meni je v 5.tednu reku, da sta dva je bil kar mal šok, ker je bla prva nosečnost in na naslednjem pregledu ko sem bla 8.teden je reku, da je sam 1 sem bla kar rezočarana, žalostna. ko sem tretjič prišla na pregled v 12.tednu  me je vrašu če sta 2 in sem rakla,da kdo je tuki ginekolog da kaj se gre? in potem sta bila res dva fantek in punčka zdaj sta stara 2 leti.

lp

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?