|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 7:52:48   
rozarozica
V to temo Vztrajne 2 vabim vse tiste, ki pri Vztrajnih niste zaželene, ker jim motimo motivacijo z našimi mešanimi dnevi. Mene to ne moti.
Naj se mi pridružijo vse ki ste začele in ki še boste začele z 90 dnevno ločevalno dieta. user posted image
Če katera še nima 1.del ali 2.del knjige naj mi sporoči na zasebno.
Povejte kateri dan imate, kaj ste ali boste ta dan jedle in če ni skrivnost višina, kg, ITM ter kako se vam kilogramčki veselo topijo. user posted image   


Jaz imam danes 7. dan
ZAJTRK:jabolko
KOSILO: polnozrnati špageti z drobtinami + solata
VEČERJA: čokoladco user posted image

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 8:49:40   
tinkatonka
No evo, še ena tukaj, ki jim je mešala štrene. user posted image

Danes je moj 3.dan (OH)

zajtrk: jabolko, kava
kosilo: testenine s paradižnikovo polivko
večerja: tortica + rebro temne čokoladeuser posted image

Moj ITM spada v prekomerno telesno težo, koliko je, bom pa raje zase zadržala.

zdajšnji kg: 74kg
Cilj: pod 70kg

Dajmo punce, gremo v boj s temi našimi odvečnimi kilogrami.

Lp Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 11:16:15   
Anonimen
Škoda,da se delimo na dve skupini,sam tudi meni se szdi tako zaradi motivacije najbolj prav.

Vas pridem še sem kdaj pokukat!user posted image

Vsem bo uspelo...

(odgovor članu rozarozica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 13:47:05   
katjandraž
Dan!

Danes je moj 18. dan diete, in sicer imam škrobni dan.

Zajtrk: suhe marelice (je bila mala tako sitna, da si tudi kivija nisem uspela nalupit)
Kosilo: zelenjavna rižota + solata s koruzo + košček polnozrnatega kruha
Večerja: pol manj (brez kruha)

ITM-ja si nisem šla računat, je pa definitivno previsok. Pri mojih 170 cm sem začela dieto s 76,4 kg (+10,4 od predporodne teže). Prvi teden sem izgubila 3,6 kg, drugi teden še 1,4, tako da sem imela v ponedeljek - 5kg.user posted image

Rada bi prišla na 62 kg, kolikor sem tehtala na poroki, preden sem 1. zanosila. Vem, da mi bo uspelo. Sem optimistka!!!

Sem si zdele ITM zračunala, včeraj, ko sem imela že -6 kg, je moj ITM pokazal normalno hranjenost (24,4)!!!user posted image  Samo sem definitvno še premočna.

Šibam user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 16:27:08   
Lianna
Ojla. Kako ste? Jst sm kr vredu. Sm glihar od frizerja prišla. Jst sm full utrujena, ne vem a je to zarad neredne prehrane (sm cele dneve na faksu) al pa me daje kakšn prehlad.

No dans je moj Škrobni dan, tako da imam za kosilo zelenjavno rižioto. Drugače sem pa na kulinariki našla že neki časa nazaj en fajn recept za kitajski riž, (sm že poskusila) tako da če ga katera želi naj pove pa ga objavim.

Jst drugače noro pogrešam orbitrek. Ga imajo pri fantu doma in sem takrat 2x na dan gor, zdej mi pa kr manjka. Nikol si nism mislna da mi bo orbitrek fajn postal. Ampak se po telovadbi res bolje počutim.

Torej današnji jedilnik:
Zajtrk: mandarina
Kosilo: zelenjavna rižota
Večerja: jabolko

Moj itm in trenutna teža, ter želena teža pišjo v mojem podpisu.

lp

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 20:18:57   
tinkatonka
Hojla punce!

Danes je minil pri meni OH dan in sem si za večerjo privoščila težko pričakovano sladico. Sem si kupila 1 blejsko rezino in sem bila prov presenečena, ker je nisem mogla pojest do konca. Pa je bil bolj majhen košček. Je to ful preveč nasitno in mi je bilo že kr mal slabo od te rezine. Hecno a ne. Včasih bi ubijala za sladkarije (no sej kdaj me ta želja še vedno popade), danes mi je blo pa slabo ob 1 koščku. user posted image

Jutir me čaka sadni dan, ki se ga že ful ful veselim. Res mam rada sadje in mslim da bom prov uživala.  Bom pa jedla čez dan banane, jabolka, ananas, pomaranče,....JJUUUUPPPIIII!!

katjaandraž...no evo pa sem se pridružila hujšaricam. user posted image

lianna....kdaj se bom pa kaj dobili. user posted image  tvoj fantiček že nekaj časa obljublja,da te bo pripeljal zraven, da spoznaš mojga sinka. user posted image

No pridno hujšajte še naprej.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 20:46:16   
Lianna
Ojla. No jst sm glihkar domov prišla in pojedla eno jabolko. Kaj boste jutri jedle te, ki imate OH? Jst razmišljam o zelenjavni pici, samo ne vem katero zelenjavo naj naložim gor, da ne bom preveč grešila.

tinkatonka fajn da se veseliš sadnega dne. Meni je tut fajn, ker takrat se res nažiram sadja=) Drugače pa jst ko imam sadni dan jem tudi korenje, čeprav je zelenjava.
Se bomo dobili, najboljš da se kr midve enkrt prek ZS zmenive, pa jst sam M. sporočimuser posted image   Sej mi pridno kaže slikce, ki mu jih pošiljaš. Mali je full luškan. Sm vidla koliko je velik, pa koliko zobkov že ima.

lp

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 21:06:44   
sarazan
Evo se še jaz pofočkam.

Danes je moj 32. dan 90-dnevne diete. Imela sem OH dan.

Zajtrk: 8 suhih sliv namočenih v 3dcl vode. Vodo sem zjutraj pogrela in polila čez slive. Je izpadlo, kot kompot.
Kosilo: testenine s paradižnikovo omako in veliko začimb. Obožujem testenine in na ta dan vedno jem testenine (ali pico). Ostali recepti mi niso glih ne vem kaj.
Večerja: 3 medvedje šape po jedilniku (btw: niso bog ve kaj) in rebro jedilne čokolade.
Čez dan: ene 2,5 litra vode

Sicer pa moji podatki:
začela z 74 kg (ITM: 25,3)
cilj 58,5 kg (ITM:20), se za enkrat sprijaznim tudi do 62 kg
po 4. tednih diete sem imela 5,5 kg manj 

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
9.11.2006 22:49:39   
rozarozica
Bravo Sarazan, -5,5 kg je kar lepa številka user posted image  

Kako pa je s telovadbo? Koliko krat na teden telovadite in kako?

Jaz sem 3 krat na teden na steperju po eno urico.

Lep pozdravček

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
10.11.2006 8:57:33   
mala Tinka
Rozarozica, svaka ti čast, da toliko telovadiš. Jaz se še nikamor nisem premaknila. Mogoče bom pa danes, ko bom zvečer imela mir.

(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
10.11.2006 9:45:27   
rozarozica
Ojla!

Kako vam gre? Kaj boste danes jedle?
Jaz imam danes 8. dan (sadni), tako da bom imela:

ZAJTRK: jabolko
KOSILO: banana
MALICA: mandarine
VEČERJA: stisnjen sok pomaranč

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
10.11.2006 10:40:02   
tinkatonka
Jaz pa nič ne telovadim  user posted image

Enostavno si ne vzamem časa, zvečer sem pa tko utrujena, da samo dol padem. Mislim pa da je sprehod z sinkom z vozičkom, ali pa na ramah tudi neke vrste telovadba. Mogla sem bom mal vzet v roke in vsaj trebušnjake delat.

Danes je moj 4 dan (sadje) user posted image :

Z: pomaranči
M:ananasev kompot
K: popečene banane z bučnimi semeni
V: jabolčni kompot

Še vedno, razen mleka v kavi, ne grešim ! user posted image  

GO GIRLS!!

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
10.11.2006 16:04:16   
Lianna
Ojla. Kako kej? Jst sm glihkar s faksa prišla...sem imela 7h istega predmetauser posted image

No danes sem pojedla:
Zajtrk: mandarina
Malica: mandarina
Kosilo: črna žemlja (ni blo nikjer v bližini pice)
Večerja: grozdje


Grem z lubijem mau po nakupih, se še zvečer oglasim.

papa

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
10.11.2006 21:28:22   
katjandraž
OH dan je za mano, jutri pa sadje.

Danes je bilo super:

zajtrk: 2 jabolki
kosilo: špageti s paradižnikovo omako
večerja: 1 mini sladoled in piškoti

Upam, da ste vztrajne. Se splača!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
10.11.2006 22:39:55   
rozarozica
Moram reči da sem danes malce obupala, zato sem tudi grešila. user posted image
Danes je 1 teden diete in zjutraj sem tehtala isto kot pred začetkom diete user posted image , meni nič jasno, bila sem tako razočarana. Pa ko sem res malo jedla in nikoli grešila. In danes prdem s sadnega dneva vsa lačna domov pa si rekla da se ne splača stradat za 0 izgubljenih g.

Tako da sem na slabi poti......user posted image  Kaj naj naredim?user posted image user posted image

_____________________________

1.3.07 = ITM 21,8

CILJ 29.5.07 = ITM 18,6

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.11.2006 9:13:26   
Lianna
Joj rozarozica ne grešit. A ti povem kaj se je meni zgodilo. Tist dan ko sem imela sadni dan sem sem zvečer stehtala in imela več kg kot sem jih imela en dan prej. Pa sem pojedla minimalno količino sadja. In sem bila grozno obupana. No in nasledni dan je bil B dan in sem pojedla ogromno za kosilo, in se zvečer tehtam in mi kaže manj kg, kot sem jih imela prejšni dan. Tako da malo potrpi. Pri enih gre prve tedne ogromno dol, potem pa se tudi za 1m ustavi. Pri enih gre pa počasi, ampak enakomerno.

Tako, da danes se zopet lepo drži diete. Ti bomo me stale ob strani in te spodbujale.

(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.11.2006 9:14:50   
mala Tinka
Rozarozica, ne obupat! Saj vem, da ti ni vseeno, ko se kazalec na tehtnici nikamor ne premakne! V knjigi je napisana, da je čisto možno, da prvih 10 dni nič ne shujšaš! user posted image

Mene sicer pri sadnih dnevih ne zvija, mi je pa kriza na Š dan, še posebej ko je krompir. Ker me napade "pošastna lakota" po sladkem! user posted image

Ne obupaj, saj se bo začelo premikat navzdol. In pravilno je, če se premika počasi!

USPELO TI BO!  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.11.2006 9:15:31   
Lianna
Ojla. No danes je moj sadni dan. Upam, da bo šlo vredu. Dons grem tudi zopet na orbitrekuser posted image  Se že veselim. Drugače sem pa zelo zgodaj zbudila...ne vem kaj mi je, ker bi končno lahko malo dlje spala. Ampak ok, mogoče bo jutri bolje. Prejle je pri nas še malo sonček sijal...samo zdej je pa zopet oblačno.

Lep dan vam želim.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.11.2006 10:08:48   
tinkatonka
Rozarozica upam da nisi obupala. Včasih je res tako, da preveč pričakujemo od diet in hočemo na hitro shujšat veliko kg, pa žal ne gre tako in to tudi ni dobro. Baje pri tej dieti prvo izgubiš vodo, ki jo telo zadržuje v tebi in na podlagi tega tudi grejo kile dol v 1. tednu. Mogoče pa tvoje telo ne zadržuje vode. In se bo šele naslednji teden pokazalo na tehtnici. Kar pogumno naprej v boj z odvečnimi kg. user posted image user posted image

Danes je moj B dan.

Z: dva jabolka + kava
K: puranji zrezek na žaru + solata
V: solata

Upam da bom danes spila kaj več tekočine, ker dostikrat kar pozabim pit . Si pa naenkrat natočim 3dcl kozarec in ga spijem naenkrat, tko da večkrat po 3dcl se bo pa kr nabralo.
Z: dva jabolka + kava

Pa še nekaj..jaz žal doma nimam tehtnice, oz imam eno ki je stara 100 let in vsakič ko stopiš gor drugače pokaže in to v razmiku 1 minute. user posted image Ta tehtnica je za stran. Se bom pa tehtala pri mami v službi ampak šele naslednji teden v četrtek. Vem pa da sem štartala z 74kg, ker sem se tehtala pri teti za 1.11.

No toliko od mene.

Lp Tina



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.11.2006 12:37:10   
katjandraž
Oj!

Rozarozica, upam, da ne boš obupala. Menim, da ti kg niso šli dol, ker glede na tvoj ITM nimaš veliko preveč kg kot npr. jazuser posted image  in gre počasneje dol. Pri dietah je tako, da če imaš veliko preveč, gre na začetku ful hitreje dol.

Danes naj bi moj jedilnik zgledal takole:

zajtrk: 2 kivija
malica: kava (z melkom, ne gre brez), sok 1 pomaranče (jih več nimam doma)
kosilo: pečena jabolka z marmelado
malica : spet kava
večerja: pol manj kot kosilo

Sem upala, da bom šla zdele v trgovino, pa mi je mala zaspala, tako da sem še kar lačna in še nekaj časa bom. Čez 1 uro bo mala jedla kosilo, pol je treba v Spara, ker je naš Mercator samo do 13h, pol še vse pripravit in spečt. Spet bom jedla kosilo šele ob 16huser posted image .

LP

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.11.2006 13:10:51   
katjandraž
Jupi! user posted image  Sem pri sosedih jabolka dobila, namest peko papirja bom pa papirčke za mafine uporabila in bom do 14h že jedla!!! Tako da sem pomarančni sok izpustila, ostalo pa velja.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.11.2006 18:46:01   
Lianna
Ojla. Kako ste preživele današnji dan? Jst sm ga kr vredu, čeprav sem imela sadni dan. Sem pa jedla večinoma mandarine in korenje=) Končno mi je uspelo iti za 40min na orbitrek. Ob 21h bom šla pa še enkrt, da nadoknadim, ker med tednom ni bilo časa.

Jutri me čaka tehtanje, upam da bo kakšna spremembna, glede na to, da sem ta teden bolj malo jedla.

Se grem sedaj učit, me ta mesec čakata dva izpita. Uživite

lp

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
11.11.2006 21:37:22   
sarazan
Živjo!

Punce pogum. Ne obupat. Odločile smo se za 90-dnevno dieto. Ko bo 90 dni mimo, bomo lahko razočarane, če nič ne bo šlo dol. Do takrat pa....pridno upoštevat navodila in čim manj grešit.

Matr sem pametna user posted image . In ravno danes sem zavestno grešila. Hja, martinovanje me je neslo user posted image . Še sreča, da sem imela beljakovinski dan in sem lahko jedla meso.

zajtrk: črna kava z natrenom

malica user posted image : mali sendvič s šunko in dimljenim sirom (mami naredi tako dobre)

kosilo: kos pečene goske, kos pečene račke, ena zajemalka rdečega zelja in ena velika zajemalka mlincev. Zraven pa še kozarec vina.

malica user posted image : pol mandarine, ki jo je pustila moja hči

večerja: NIČ, sem pri kosilu pretiravala

Jutri imam škrobni dan in bom malo bolj skromna v količinah, da noter prinesem današnji greh.
Ne me kregat, če sem vam naredila skomine. user posted image

Punce, drž`te se!

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
12.11.2006 12:07:56   
katjandraž
Oj!

Jaz sem danes svoj beljakovinski dan začela z grehom, in sicer sem zdele zmazala dva, ups že 3 plazma piškota. Dala sem ga ta mali za po zajtrku in se nisem mogla upreti skušnjavi. Jaz dejansko najbolj pogrešam piškote in pa svoj najljubši zajtrk, ki je bil zadnjih najmanj 5 let skoraj vsak dan enak: toast s sirom in ketchupom.

Danes naj bi moj jedilnik zgledal takole:

Zajtrk: melona (to je že mimo), zdejle kuham kavo
Kosilo: opečen kruh s sirom in ketchupom, solata, juha
Večerja:????

A katera ve, če lahko za večerjo jem kaj drugega kot za kosilo. Npr, če bom za kosilo jedla sir, a lahko potem za večerjo meso ali jajca ali jogurt??? A jogurt smemo samo navadni ali tudi sadni?

LP
user posted image  

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vztrajne 2 (90 dnevna dieta)
12.11.2006 18:02:10   
Lianna
Ojla. Jst sm glihkar prišla domov. Sem šla gledat film Pot v Guantanamo. Toplo priporočam vsem.

Sem se dons tehtala in mi tehtnica kaže med 62.5 in 63kg. Sem kar zadovoljna, glede na to, da sem štartala z 65kg. No danes je moj 13. dan in sem imela B dan. Sem jedla meso za kosilo. Za večerjo bom pa mandarino.

katjandraž jst nikoli ne jem istega za kosilo in večerjo, ker jem za večerjo samo sadje. Tako da mislm, da ne bi smelo bit nč narobe. Sej so vse Beljakovine. Jst  sadnega jogurta ne bi jedla. Samo navadnega.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?