|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   YU GI OH karte
13.11.2005 11:04:27   
tjaga
A se sploh tako napiše? Mene danes moj sine preseneti s kuverto, ki jo je napisal Miklavžu. In pravi, da ga je prosil za Yugioh user posted image  karte? Jaz pa sem za luno in sem samo čukasto gledala, saj nimam pojma kaj to je?
A bi mi prosim katera  pomagala z obrazložitvijo? Mislim hudo, kwa vse ni.


_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 11:21:30   
total
Pojma nimam,nisem še slišala,najbolje da greš v kako trgovino z igračami vprašat

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 11:35:44   
Marogica
Jaz jih "poznam" tako, da sem jih v trgovini kupila pred letom ali dvema za nečaka.Tudi jaz nimam pojma točno v ćem je finta. So karte, ki se zbirajo menjavajo...Po kakšnem principu-ne ve. Vem pa, da obstaja risanka.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 12:36:26   
Anonimen
V šoli so fantje obsedeni s temi kartami. Vse odmore , po pouku in pred poukom se kartajo z njimi. Se jih dbi po papirnicah, knjigarnah...malo povprašaj.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 14:16:29   
lijalija
Te karte so podobna fora kot so bile karte pokemon pred leti. En mini paket še kar drag (za moje dohodke ful-za dohodke nekoga drugega normalna cena -Glede na to, da so to samo karte muha enomesečnica).user posted image So pa spet nek simbolni status pri mulariji (vsaj na naši šoli). Kdor jih ima je kul ostali so pa za luno. user posted image  

_____________________________

Nikoli več ne boste imeli druge priložnosti, da napravite prvi vtis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 14:33:24   
Anonimen
Tudi moj Jan jih ima. Dobil jih je v šoli z menjavo za nekaj drugega. Ne vem, za kaj - mislim, da za neki formulo. Jaz sistema igranja zlepa ne dojamem in sem se tudi nehala truditi s tem, Jan pa je na te karte nor. Očitno je res tako, kot je bilo prej s Pokemoni - moraš jih imeti, drugače nisi "cool". Se že začenja, ja... user posted image

(odgovor članu lijalija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 14:36:42   
KODA
Naš tastarejši ful navija zanje.Prinesel mu jih bo Božiček.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 17:00:16   
tjaga
Hvala za odgovore.

Spet pogruntavščina japonskih izdelovalcev risank. Grrrrrrrrrr. Zgodba zanimiva približno en mesec in potem spet nekaj novega. Ja, lahko bi si mislila. Se vidi, da imamo prvošolca. In že zdaj mu ne sledim. Kaj šele bo??

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 17:48:13   
india
Tjaga, brez tega fantič ni fantič...to mora bit skoraj tako kot Beyblade.
JugiIo karte: bistvo tega je da s svojimi pošastmi s kart premaga drugega. Močnejše karte kot ima, močnejši je. V vsakem paketu je 5,10,20 ali kart. Večji kot je pakte, dražji je. Se pa karte seveda v paketih ponavljajo.....najmanjši paket stane 500 SIT.

Tako je to, Tjaga, ko imaš VELIKEGA fantauser posted image  

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: YU GI OH karte
13.11.2005 21:41:59   
p68
En majhen namig: na pošti prodajajo YI GO OH karte po 670 ali 760 sit inv paketu je 72 kart, res pa je da niso originalne.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: YU GI OH karte
14.11.2005 10:48:18   
ronja5
http://www.yugioh-cards.net/Merchant2/store/astr.html 
Tukaj si lahko pogledate

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z enim krilom-poletimo lahko samo objeti.
(Oprah)

(odgovor članu p68)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: YU GI OH karte
14.11.2005 20:59:49   
kofetek2010
naš ima nekje pol metra visok kup teh kart user posted image  je pa res, da jih že dolgo "zbira" user posted image
ta velika škatla stane v Avstriji 9,99€ in v njej je cca. 40 kart, tamali pokec s cca. 10 kartami pa stane 3,99€ user posted image

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: YU GI OH karte
15.11.2005 18:25:35   
india
Razlika v cenah je baje tudi odvisna od tega, ali so karte originalne ali ne in po tem je tudi razvidna njihova moč ( tako pravijo " strokovnjaki"user posted image user posted image . In baje tiste na pošti še zdaleč niso originalneuser posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: YU GI OH karte
20.11.2005 23:28:47   
KODA
Moj tastarejši mi ful teži za to.A so sploh že primerne za petletnika?
Jest sploh nimam pojma o tem.user posted image

< Sporočilo je popravil KODA -- 20.11.2005 23:30:52 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: YU GI OH karte
4.12.2005 9:43:16   
Anonimen
Kakšna pa je razlika med "originalnimi" in "neoriginalnimi" kartami? A niso na obojih napisani enaki "podatki" o pošasti oz. njeni moči? Ali je "catch" v kvaliteti papirja ali kaj tretjega? Da ne bom jaz kaj kiksnila, ko bodo tile decembrski možje okrog hodili...

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?