|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 15:11:14   
Anitka
Hojla!

Kako ste kaj ve tem lepem sončnem nedeljskem popoldnevu? Jaz sem kar dobro, se mi zdi, da že kar nekaj časa nisem bila tako dobre volje :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Pa še en cartkan komad poslušam o malem krokodilčku Schnappiju. Mi je tako všeč, eni pa pravijo, da jim gre na živce :( Se kar vidi, da delam v vrtcu :)-:)-

BAMBI upam, da sta s tvojim že sklenila premirje. Sicer pa pridejo tud taki dnevi, da morda moraš to storiti.

PIKA 74, a kaj počivaš? Je imela v četrtek ena moja prijateljica v MB laparoskopijo in jo je od ležanja na drugi dan že vse bolelo. Bi pa ona morala imelti laparo že v sredo pa ni prišla n vrsto, zato so ji delali šele v četrtek. Za pop...
Ti zdaj kar lepo počivaj, pusti se razvajati, za dva meseca pa imaš da razturaš.:bravo::sloncek::bravo::sloncek::bravo::sloncek: Boš potemtakem aprilska/majska srečka :nosecka:

TIA kako pa kaj tvoje vnetje? Upam, da so antibiotiki dobro prijeli in da kmalu ozdraviš. Pa pobožaj bušija namesto mene. PIA 73 ti pa tudi povej :duda: da jo lepo pozdravljam.

A vam povem kaj sem včeraj počela? Najprej sem šla ob desetih na nego obraza in sem tam ležala do pol enih. Sem bila že cela trda in bi me skoraj žerjav moral dvigniti. No in potem sva šla z dragim nabavljat smučarsko opremo. On si je kupil že čisto vse vključno z oblačili, jaz pa "le še" smuče, pancerje in palice. Tako se bom sedaj na stara leta učila smučati. A mislite, da mi bo šlo? Mi je prijateljica rekla, da me ne pusti smučat, ker je zdaj itak čas za :duda: ;)

In kaj je sedaj z našim srečanjem v MB? Upam, da bo.

Punce lepo mo bodite, vsem en lep pozdrav in se beremo spet kasneje.

Pa pa,

Anitka:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 18:08:07   
Pia73
Sedim za rač. s krompirjem na nogah in razmišljam kako naj se s tem krompirjem ne morem spraviti v posteljo,... sem namreč zbolela,..s krompirjem poskušam zbiti vročino 38,2 stopinj,... :((:((:((

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 18:11:35   
pika74
zal sm mrzla za vrocino in nasvete.

mogoce bo pomagou tud ksn obkladek.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 18:13:57   
Pia73
Baje pomaga krompir,... ne vem, sem bila včeraj pri moji zdravnici pa nimam nič vneto,... jutri dam kri za vse živo, pa še G imam, pol bomo pa vidli kako in kaj,.. Naslednji teden definitivno ne grem v službo,...

Sem :(:(:(:(:( Upam, da si vsaj ti bolje,...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 18:15:34   
pika74
sm.
pejt lezat, pa takoj dol iz RR. pa zbij to vrocino.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 18:21:13   
Pia73
NE morem iti dol, se še premaknat ne morem s tem krompirjem, mal počakam, pa bom videla, sicer pa bom vzela Lekadol, so dovoljeni 4. na dan, pa danes še nisem nobenega vzela.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 18:22:34   
pika74
pol pa hit vzem enga

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 19:18:07   
ameli
Pia, vročino uspešno zbija surovi pesin sok- bljak ampak zelo učinkovito in naravno in brez stranskih učinkov.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 19:25:47   
Pia73
Si ga bom jutri kupila, danes sem žal prepozna,...

Hvala maeli,... sedaj imam krompir že uro in pol gor in mi je padla vročina za 0,7 stopinj. :bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 21:25:39   
Anitka
Hojla!

Ja PIA kaj je zdaj s tabo. Upam, da je vročina že kaj bolj padla in da boš že jutri zrdava kot ribica v vodi.

PIka 74 kako pa si kaj ti?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 22:13:45   
Pia73
Sem prišla na RR za ta čas, ko sem si merila vročino, po 4 urah krompirja na nogah je vročina samo še 36,8 C :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 22:19:31   
Anitka
PIA 73 :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: zate in za tvojo temperaturo. Zdaj pa v posteljo in pančkat pa MM štumfe na noge!;)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
6.2.2005 22:20:18   
cmokec
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

cmokec

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 10:36:15   
tinkamiška
Pia:bravo::bravo::bravo:,zdej pa upam, da bo ta T ostala tam:miska::miska::miska: in:angel:, da se čimprej pozdraviš!

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 10:50:54   
Pia73
Sem zdajle prišla od G, kjer sem spet videla našega fantka (sedaj je definitivno, da je fantek) in mali se super počuti. :bravo::bravo::bravo: Čeprav zaradi zamašenega nosa nisem spala skoraj celo noč ni problema, da je le z :duda: vse v najlepšem redu,... :bravo::bravo::bravo: Pa še G je rekla, da je dobro prehranjen tale dojenček. Pol mu ne bo škodilo, ker trenutno nimam apetita. Skratka sem vesela kljub bolezni. Moram pa okoli 13.ih poklicati mojo zdravnico za izvide moje krvi. Upam, da mi ne sledi kak antibiotik. :( Za izvide THT-ja (trihormonskega testa) pa izvem čez 14 dni. Upam, da bodo v redu. Kar bo pa bo, sedaj ni mogoče nič spremeniti a ne? Punce najlepša vam hvala za skrb. :rozica::rozica::rozica:

P.S. Koala vas pozdravlja,... :rozica:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 10:54:32   
tinkamiška
Pia, pa to je super:bravo::bravo::bravo:, pa še:bravo::bravo::bravo: za fantka!:rozica:

Vse najlepše še naprej!:rozica:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 10:58:37   
Gea1
Pia čestitam. :bravo::bravo: Na fantke! Se mi zdi, da je punčko veliko težje naredit.:zmeden: Saj poznam same takšne, ki imajo fantke.
Ampak saj ni važno, kaj je, le da je zdrav. Čeprav bi jaz en mičkeno raje imela punčko.

Še enkrat čestitam in drži pesti, da tudi nam kmalu rata zagledati :modri:. In potem še to, kar vidiš ti.

Pa čim prej se pozdravi! :sloncek:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 10:59:24   
Pia73
Hvala tinka, ja še mal pa bom imela tri dece pri hiši,... :bravo:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:01:02   
tinkamiška
Pia, boš vidla kako lepo bodo skrbeli zate:rozica:
Joj, kok fajn:bravo::bravo::bravo:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:02:22   
pika74
Ojla bejbike. A ste ve tud doma?

Jaz sem prvič v sedečem položaju za rač. po operaciji. Zdej ne pišem sam z levo - se vid a:)-.

Lp
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:03:08   
Pia73
Ja, upam, moja skrita želja je bila ena punčka,... pa ni važno, da bo le zdrav pob,...:bravo: Je rekla G, da bo pa tretja punčka,... Pa ne bomo več imeli,...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:04:15   
Pia73
OOOOOO Pika74, jaz si pa vročino merim, odgovarjam na tel. iz službe,... in pišem s tako stisnjenimi rokami,...:)-

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:05:32   
tinkamiška
O Pika, super ti gre!:rozica: A še kej krvaviš? Kaj pa šivi, te fest bolijo? Mene so po parih dneh že začeli srbet.

A:sloncek::sloncek::sloncek: tud ne smeš dva mesca?

Joj, oprosti, ker te tak zaslišujem, sem firbčna:ups:

Drži se in poooočiiivaj:rozica:

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:05:49   
pika74
Oo Pia73:bravo::bravo::bravo: za zbivanje vročine in :bravo::bravo::bravo: za poba.

A ktera ve, kako je s šivi po laparoskopiji. A grejo sami dol al ne? Men nč ne piše na odpustnici glede šivov. Pa obliži so tud gor. A jih mormo kej menjat?
A ktera kej ve?

Lp
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ZA NAS (183. nadaljevanje)
7.2.2005 11:07:39   
Pia73
Ne pust tist obliž gor. Vsaj jaz sem ga, so mi dal takega, da sem se lahko tuširala kar je fajn. Pravijo, da lahko sami padejo ven, samo men niso, sem šla k moji splošni zdravnici 7. al 8. dan.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?