|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 17:55:58   
Anitka
Hojla!

Bom odprla kar novo nadaljevanje in upam, da se to še sme. Kako ste kaj? Jaz se še kar ne morem navaditi dirkanja z enega foruma na drugega in na novo obliko, a se bomo že, a ne?
Danes me je spet (tokrat malce zgodaj) obiskala ta presneta Franca s Krvavca. In kot sem že pisala me je spet zelo potrlo. Upam, da bom kmalu spet boljše volje, čeprav je velik del upanja spet zgubljen.

Upam, da ste ve kaj boljše volje in boste kaj napisale v ZA NAS.

Pridne bodite,

Anitka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 18:03:50   
ameli
Pozdravljena Anitka in vse ostale Za nas . Anitka, tebi se zahvaljujem za ponujeni prevoz na srečanje, na žalost sem bila zeeeeeeelo prehlajena . Upam, da mi uspe drugič.
Tudi jaz se še prav ne znajdem na novem RR, ampak mi je pa všeč .
Počasi sem začela pakirati za Rim in upam, da boste tudi vse ostale fosilke kmalu prišle za menoj .
Anitka, ti pa se čimprej otresi in v novi boj (jaz sedaj že kar pogrešam ).
Lep petek
ameli

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 18:04:17   
Anonimen
Hej, Anitka, vem, da je tezko, ampak ne izgubi upanja, zjoci se potem pa pogumno naprej z mozekom v nove boje!
Bos videla, da bos tudi ti prav kmalu srecka nosecka!

Jaz tudi ne cakam prav kmalu, ampak ta mesec je bila bolj susa , tako da ne pricakujem razveseljivega rezultata. Pri nama se dosti dogaja trenutno. Cez manj kot 3 mesece se seliva nazaj domov, jaz ze cela v pricakovanju odstevam dneve! Upam, da zadeve tukaj stecejo cimbolj tekoce in brez zapletov, zdaj pa moram tudi v akcijo glede iskanja sluzbe v SI, nekaj ze delam na tem. Cakam na mozeka, se vedno sem sama, je sel namrec na poti domov na obisk k stari mami, ki je pred kratkim ovdovela. Za vikend zaenkrat se brez posebnih planov, se pa ze zdaj veselim crkljanja.

Pridne bodite in lepo se imejte.

Katarina

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 20:58:23   
Pia73
Joj tale Franca s Krvavca,....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 22:09:15   
moni30
Ja, a že vse spite al kaj? Jaz sem šele zdaj prišla do računalnika, ko je šel v službo. Jaz pa (ne) pričakujem v nedeljo, ampak se mi zdi, da so že vsi znaki prisotni . Bo pa naslednji mesec ne .
S forumom imam pa kar težave, sem morala danes tud mojga vključit, da mi je neke zadeve pošlihtal (pa ni bil forum kriv, ampak najin računalnik )

Lepo bodite
Moni

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 22:20:35   
GoYa
Ah, vidim, da se moramo še vse privadit na dirkanje po forumu. Jst tudi.
Sej je lep, sam sem še kr mal zmedena. Pa tolko neki novih podforumov, da se mi kr meša.
Se bomo že navadle in nas bo spet povsod polno.

Jst pa ne bom o moji M nič pisala. Kr nej bo tam kamor je zdej. Sej ne vem kje je in nočem vedet. Vem sam, da pri meni ni...ker danes ovuliram   

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 23:03:31   
Špela100
O Goya ovuliraš, kako fajn. Jaz sem pa glih poslala teto nazaj na Krvavec in upam, da tam zasneži in teta zmrzne gor za devet mesecev.
Anitka ne obupaj. bo, enkrat bo...

To dirkanje po forumih pa tudi mene moti, pa še te teme se prestavljajo navzgor in imam slabo kontrolo kaj sem prebrala in kaj ne.
Ma težko se bom navadila, pa še posebej če nimaš toliko časa za po forumih skakat je nerodno.

Mucamaca Slovenija vaju čaka.Upam, da sem prav zasledila, da si iz štajerskega konca.Upam, da imaš internetne naslove za oglase za službo, če ne ti lahko jaz kaj na privat pošljem.Jih je kar nekaj.Sem dve leti nazaj tudi jaz iskala službo.Pa še sedaj kaj pregledam, nikoli ne veš kje te čaka boljša priložnost.


No zdaj pa nočko

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 23:11:36   
Nataša31
Evo še mene!

Kako si Špela100? Tudi moja M je počasi odšla, čeprav je bila ta mesec izredno dolgo na obisku, skoraj cel teden. Je to sploh normalno? Ne vem, zato ker sem bila tako dolgo na KT, takrat pa je bila tam največ 4 dni, pa še to je bilo preveč. Je pa ta mesec prišla kar dva dni prezgodaj, tako da verjetno ta mesec prej ovuliram...Ta mesec mam tudi pregled, samo ne vem, če bom kaj ekstra pregledana, bris, to pa je to...
Mucamaca pozdravljena nazaj !
Anitka, držim pestke zate, boš videla da boš tudi ti dobila svojega sončka!
NOčko!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
2.9.2005 23:18:04   
Špela100
O večer Nataška...Ma jaz sem ok.Mal sem bila dol,ko je spet prišla , ampak manj kot prejšnji mesec.

Zdaj bova pa spet čakali ne???? Saj bo...držim pesti za vse nas.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
3.9.2005 9:23:32   
Bety
Pozdravljene!

Jaz se tudi zelo težko znajdem na tem novem portalu...

Bila sem na dopustu dolgih 15 dni...Dubrovnik in okolica, kamp seveda. Poskušala sem ne misliti na Klomifen...čeprav nisem skoraj nič jedla, sem bila prav čudno napihnjena...ovulacijski test sem delala v soboto in je bil negativen, čeprav mi je razpoloženje bilo prav čudno...čez dva dni, v ponedeljek 29.8. in 15.dan ciklusa je ovulacijski test bil zeeeeeeelo pozitiven (kontrolna črta komaj vidna, testna pa fuuuuuul) in imela sem ful napet in boleč trebuh...hopa cupa sva, kot po navadi...joškice so me hudo bolele...čez dva dni sem še enkrat naredila ovul.test (čeprav je napetost popustila) in je bil pozitiven...

in zdaj se ne dogaja prav nič...

Naslednji mesec bom poskušala brez klomifena...in če ne rata, grem na 2.postopek ICSI (ki je tokrat koncesijski).

Žalostno, vendar sem se sprijaznila, da nam ni usojeno.

lp

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
3.9.2005 12:04:57   
Anitka
Hej bejbe!

Ste bile kar pridne s pisanjem in si zaslužite Naj vam povem, da jaz pa še kar obupujem in mi neprestano gre kar na jok. Dajte mi povedat, kako naj si pomagam? Mene kar glava boli in ohdim naokrog kot zdrogirana. Help meeeeeeeeeeeeeeee

AMELI ti boš pa res prav kmalu obiskala Rim. Res škoda, da zadnjič nisi mogla na srečanje. Pa kdaj drugič, a ne? Bomo pomagale crkljati tvojo Ja jaz bom skušala tole mojo čimprej nagnati, potem me pa čakajo UZ, Klomifen in Sem pa tudi malce jezna, ker gre moj v četretk službeno v tujino in se vrne v ponedeljek, to bo pa tik pred O in ne vem kako bo to vse skupaj izpadlo.

O MUCAMACA bo pa prišla nazaj v Slovenijo A sta to načrtovala že v začetku? Se opravičujem, če sem preveč radovedna. Upam, da bo služba kmalu "prišla #.

PIA73 ja, jaz tudi pravi, joj ta In kako ste vi kaj?

MONI30 samo, da sta pošlihtala računalnik. In držim pestke za nedeljo.

GOYA
za uspešno O.

ŠPELA100 in NATAŠA31 tudi vama hvala za lepe besede.

O naša BETY se je oglasila Bety draga ne obupaj, jaz verjamem, da je tudi tebi usojena vsaj ena mala štručka.

Punce uživajte in se beremo,

Anitka



(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
3.9.2005 15:52:51   
buškica
da se oglasim še jaz.
danes imam deklišno tako kot anadejka, upam da bo fino, čeprav me je včeraj obiskala teta s Krvavca in imam še danes krče tko da sem kr mal slabe volje.

Joj še vedno mi je zal ker nisem mogla pridet na srečanje. Upam da bom nasslednjič lahko.
Anitka ne obupuj, vem da je hudo vsak mesec v nove boje ampak za vsakim deežjem posije sonce, tud za nas bo kmalu posijal svetel zarek in tudi me bomo držale svoje otročke v rokah in takrat bodo vsa prizadevanja , ki smo jih vložile v to poplačane.

Se javim v ponedeljek kako je potekala dekliščina, seveda če se bom česa spomnila, heheheheh....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
3.9.2005 18:04:20   
Anitka
Punci/punce uživajte na dekliščini. In pametno

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
3.9.2005 18:59:51   
pika74
A dons ma anadejka - jst sm pa misnla, da ma jutr

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
3.9.2005 19:05:18   
neni
Zdravo!

Vidim, da je naša Anitka obupana (sej nič čudnega), sam potem je pa še cel forum bolj fuč.
Veste, tudi meni se zdi, da smo tlele kar naprej ene in iste, a ni že čas, da zrinemo tiste s foruma nosečnost naprej in se me za enih 9 mesecev utaborimo, pa tam mal pametujemo. Sej tukaj bi lahko rekla, da smo že vse povedale. Sam še tolažimo se lahko.
Ampak Anitka, zdej se bodo začele stvari premikat. Zdej smo videli, da brez pomoči ne gre in nam bodo pač dohtarji pomagali. Važno je le to, da se premaknemo, ker drugače se nam bo začelo že mešat od vseh teh zakajev???...

Naj vam povem, da grem jaz jutri ob 8.30 po moje pikice. In sem čisto za trdno odločena, da je 15. septembra ne čakam.
In predlagam, da kar po vrsti vse stopimo korak naprej proti svojim otročkom.

Vsem nam bo ratalo, v to sem prepičana!

lp Neni

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 11:16:00   
emaa
O neni zdaj pa svoje pikice že greješ, držim pesti, da 15. zagledaš II.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 13:07:02   
tinkamiška
Hoj!

Se še jst malo oglasim. Še vedno je en kup pospravljanja v najinem novem domu in kr ne utegnem za računalnik. No sedaj izgleda že veliko bolje in danes mi je celo ratalo nardti štrudl, se še peče

Anitka, vidim, da je Franca še vztrajala in se oglasila, pa naj se že enkrat spoka, madonca !!!

Lušna so tale nadaljevanja in ni šans, da bi se nehala, se morajo nadaljevati tudi, ko bomo vse nosečke srečke

Neni tudi jst stiskam pesti za tvoje štručke, da se grejejo na toplem in ti želim močni II!

Ko utegnem se spet oglasim in držim pesti in gledam v in jim šepetam, naj vam uresničijo sanje!

Tinka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 13:52:04   
Anitka
NENI predraga jaz srčno upam, da bodo tokrat tvoje pikice ostale pri tebi za vedno. Zdaj jih že verjetno pridno greješ, jaz pa pošiljam goreče tople želje med , da se vama uresniči ta velika želja.

Jaz sem pa danes že malo bolje. Sem bila včeraj na eni večji fešti v MS in sem uživala ob koncertih Vesne Pisarovič, Atomik Harmonik in drugih. Bilo je res veselo.

TINKAMIŠKA tako je, ni šans, da bi se ZA NAS nehala, le me ta stare se bomo vmes preselile med nosečke

Lepo nedeljo vsem skupaj,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 14:04:29   
PiaM
Pozdravljene, punce, tud jaz ne morem brez vas.
Draga Anitka, glavo pokonci, ne daj se tej frdacani Frančki! Me kar stisne pri srcu vsakič ko preberem, ko ktera dobi in jo potre.Čeprav sem sama čakala "le" 6 mesecev, ampak so me ciklusi tudi pošteno zajeb... in vem, da ni prijetno.
Venomer hodim gledat na to stran, če bo kakšna lepa novica, nova nosečka, še posebej fosilka! Upam, da jih bo vska dan več!!!
Buškica in Anadejka, lepo se imejta na dekliščini, upam da se vaju punce ne bodo tako sposodile kot so se mene na moji dekliščini!
Pogrešam našo Špelko, a ve ktera kje hodi in Geo1 ter seveda Aljčo, upam da kmalu pridejo med nas.
Mucamaca, dobrodošla nazaj.
No, da še povem, bil je že čas, da tudi jaz imam svoj podpis - trakce.Pomagala mi je Spacey, za kar se ji še enkrat zahvaljujem.
Nič še nisem povedala, kako je bilo na NS v torek.Vse je vredu, meritve o.k, dete je veliko že 8,5 cm, lepo se vidijo rokice, nogice, obrazek je že lepo razločen, vprašala sem pa tudi za spol.To naj sicer jemljem z rezervo, ampak oba z Dr.sva lepo videla, da bi naj bil fantek.Bomo videli, če bo ta moj feeling, da je fant, res držal... S sabo sem vzela še hčero, ki si je želela videti dojenčka in bilo ji je zelo všeč.Mali je pravi akrobat.Ves čas je poskakoval in migal z rokicami in nogicami, da se mi je kar smejalo od sreče, da je vse vredu. Zdravnik je bil zelo prijazen!Tudi moj buši je zadnje dni neverjetno pričel rasti in včeraj sem se poslovila od mojih najljubših hlač, imam še le dvoje malo širših, tako da bo počasi treba v nosečniške stvari.Tudi počutje je dosti boljše, slabo mi je še malo zjutraj in zvečer, ko sem utrujena ter če sem lačna.

Punce, komaj čakam na naslednje srečanje.
Pozdravček!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 15:06:37   
VITA74
Punce da vas še jaz pozdravim

Jezna sem a vse france, ki so vas obiskale te dni in vesela za vse nove srečke

Jaz je ne čakam konec tedna, ampak če bo vseeno prišla naj pride vsaj točno da ne bo lažnih upanj...
Drugače sem pa zelo čudne volje, doma ne štima vse kot je včasih in vse skupaj se vleče kar nekaj časa ...počasi razmišljam da nama pikica ni usojena dokler zadev doma ne pošlihtava tako ali drugače in če je temu tako potem je že prav... danes sem črne volje ne samo blue a mislim da jo bom predelala...

Mislim na vas vse in lp

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 16:33:22   
Anitka
Hej PIAM ja super za tvojega pikca, pa še setrica ga je videla. Verjamem, da je to prav en tak lep občutek in upam, da ga bom kdaj doživljala tudi sama.

BLABOMA veš tudi pri nama se zadnje čase dogajajo malo "čudne" stvari in jaz mislim, da to prav zaradi te močne želje in pritiska zaradi pikice. A bomo stisnili zobe in šli tudi čez to, a ne? Daj nasmešek na obraz in veselo zajadraj v nov teden.

Punce jaz začenm jutri po enih štirih letih spet z vadbo aerobike Že komaj čakam, da spet pretresem te moje stare kosti

Pa pa,

Anitka

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 16:55:42   
MarijaPo
Ta koticek, kjer vse napisete take cist tekoce zadeve je tako skrajno prijeten.
Mislim, da je ta forum najbolj nesebicen forum ever.
Vse se borite za pravo stvar, da slovenci ne bomo izumrli in da bo svet bolj vesel, ker se bo ukvarjal z otrockoti.
Tiste, ki se trudite zanosit, se nikar ne sekirajte, ker vsaka stvar enkrat pride in po moje (sicer ne poznam statistike) je le malo zensk, ki res niso sposobne zanosit. Je pa res, da gre nasa vrsta navzdol in da bo vedno vec neplodnih (to meni vedno govori moja mama, da bi me vzpodbudila k zanositvi - in ratuje ji ).

Moj mozek je sel danes v nemcijo in ga ne bo 4 dni (ravno v casu ovulacije) in sem mu rekla, da bom pa kaksnega drugega "donatorja" poiskala in je bil ves jezen. Vcasih se je dobro tud mal pohecat glede teh stvari, kar ve tudi pocnete in to je zelo v redu.

Mislim, da je ta forum res super, meni je vsekakor pomagal, da sem dojela, da imeti otroka ni nek bav bav in tiste, ki se menijo kako je fino ko so nosece in hodijo na preglede in kako da so njihovi pikeci migali z nogicami in rokicami, je prav fino brat.

Upam, da boste ostale se naprej tako super druzba tu gori in da bo cim vec sreck noseck! Le naprej (pomislite kok najstnikov bi ubijalo, da bi lahko toliko seksali ) in bosta tudi dve crtice kmalu na sporedu.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 17:37:16   
VITA74
Anitka ja upajmo da se prebijemo skozi krizo...z nasmeškom se trudim ampak včasih pa mislim, da je bolje da se prepustim slabi volji, da potem bolj cenim dobro
Aja tudi jaz prihajajoči teden začnem migat ampak fitnes varianta, mi namreč aerobika nekako ne sede
Poleg tega bom poskusila še kakšno kalorijo manj vnest v moje telo in upam da se rezultati kaj kamlu poznajo...

MarijaPo se strinjam s teboj, res so punce tukaj čudovite za vsako posebej ena

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 18:22:38   
moni30
No, danes je pa očitno nek čuden dan. Jaz sem tud čist na tleh in vidim vse črno. Je prišla , spet točno kot urca, pa še z sva na bojni nogi.

No menda bo že jutri lepši dan. Danes pa bom šla kar malo prej najbrž spat, da bo tega dneva že čimprej konec.


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ZA NAS (271.nadaljevanje)
4.9.2005 20:52:30   
Pia73
Hojla!

Danes pa imava midva 6. obletnico poroke! Smo si malo privoščili prej popldne, sama pa bova šla kam čez leto ali dve,...

neni, sedaj pa že greješ svoje Tokrat pa bodo malčki palčki in palčice ostali pri tebi in 15-09. se bomo veselili s teboj!

Anitka, Blaboma in moni30 kar preživljate in prepiri z je nekaj povsem običajnega na tej tnovi poti. Saj bo bolje! Sigurno. le verjeti morate v to!

lepo vas je brati in vesela sem za vas!

Konec pisanja, mali šef me kliče, pa sem se komaj prijavila,....!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?