|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj delati test
6.9.2005 7:34:04   
majamo
Pozdravljene

Mene pa zanima, kdaj po zaostali M ali pa že prej ste delale test? Meni že 2 dni zaostaja pa nič ne kaže da bi prišla. Fajn bi bilo po pol leta da bi končno uspelo.   
majamo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj delati test
6.9.2005 7:35:51   
Anonimen
ko je firbec toliko velik da se ne morš več premagovat pr men je ponavad to že pred zaostalo menstruacijo

lara

(odgovor članu majamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj delati test
6.9.2005 8:03:56   
enatina
Lara, a pa ti je test pokazal prav že prej? Jaz bi morala še kakšen dan počakat, ampak se res težko premagujem kot ti praviš...

Tina

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj delati test
6.9.2005 10:03:18   
Anonimen
Jaz sem ga v 15. mesecih delala dvakrat, enkrat po minimalnem zaostanku m, drugic celo par dni prej, zal obakrat negativno.
Zdaj testa sploh ne kupim vec, ga bom, ko mi bo m posteno zaostala!
Jaz bi na tvojem mestu pocakala na zaostanek, a vem kako tezko je to napravit.
Srecno in cimprej !

(odgovor članu majamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj delati test
6.9.2005 14:55:25   
Anonimen
ja par dni prej je pokazal - , na dan ko bi mogla dobit M pa + - to je bil romed test. clear blu je pokazal -

lp, lara

(odgovor članu majamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj delati test
7.9.2005 13:46:14   
petruskaL
Lep pozdrav punce...
do zdej sm se pogovarjala samo na mamini čvekalnici...pa morm tud tu mal pojamrat. Meni tud mal še manjka da probam a je al bo . Se pa tok težko zadržujem, verjetno zato ker si tok močno želim
Punce pravijo, da jim je tud že prej pokazal, verjetno je to odvisno, če so mele ovulacijo kmal po prejšnji menstruaciji...če se ne motim na CB navodilih piše, da se hormon zazna 19 dan po zanositvi al 16 dan...? V tem primeru je možno ne, da pokaže tud pred izostankom menstruacije?

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj delati test
7.9.2005 14:52:16   
TANTRA
Meni je baby check pokazal 25 dan zjutraj dve črtici. 27 dan pa tudi na clear blue. Nima pa vsaka vrednosti betahcg hormonov enakih in nekaterim pokaže kasneje.
Upam, da bo pokazalo

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj delati test
7.9.2005 16:12:42   
Anonimen
Zdaj je ze jasen rezultat, Majamo je uspelo!
Je objavila na *Zelimo si nobega clana*.

(odgovor članu majamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj delati test
7.9.2005 16:13:07   
Anonimen
novega..ups

(odgovor članu majamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj delati test
7.9.2005 21:16:37   
ninca

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj delati test
7.9.2005 22:09:31   
girly
Majamo...

(odgovor članu majamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?