|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 19:20:48   
Micy
No ne bom še enkrat razlagala ker najbrž ene že veste kake probleme mam.

Lubi se je skregu z svojim očetom, in iščeva stanovanje ali kar koli da greva na svoje.
No vse kull. Stanovanja ne dobiva ker so totalno previsoke cene. Jutri greva enga gledat ampak mislim da nama ne bo znesl bomo vidl.
No in potem zaslediva v oglasniku parcelo s paperji za full uredu denar. No ga pokličeva(lastnika), se zmenva za ogled tud to greva jutr pogledat, no in kaj je zdej problem.
Odločila sva se da se bova zapufala za kr nekaj milijonov in pač živela s kreditom. No in moj dragi gre dons na banko in vpraša za kredit in kaj izve da sploh ne more dobit kredita ker mora biti redno zaposlen, on pa je S.P. in mora biti vsaj eno leto in zato ne dobi kredita.

To je bil na LJ. banki zdej mi pa prosim ve pomagite.

Ali katera pozna kako banko ki dajo kredit takim kot je moj dragi.

Kakšna se vam zdi HYPO banka edino ona ima uredu pogoje na ostale pa se lahko pokak..!

:((:((:((pomagite mi
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 19:25:34   
KIRA
moj sicer ni s.p., ampak je menjal kar 3 banke, preden je dobil tak kredit ko ga je kotel imet. namreč brez hipoteke - samo z zavarovanjem na 10 let. ga je pa dobil pri NKBM.
najprej je bil komitent NLB, tam mu sploh ni so nič hotli pomagat, SKB so mu obljubili kredit ustno, pol mu ga pa niso dali, ko je postal komitent. pol pa je šel za komitenta na NKBM, tam pa nobenih težav.
probaj mal vprašat kako in kaj...
Lp

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 19:30:39   
Micy
Ej kira vikica hvala za tole informacijo se bom pozanimala tud tuki.

Res hvala.
Tkole po postih k te berem se mi zdiš full uredu vedno pomagaš če le lahko.

Hval še enkrat.
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:za kiro vikico.:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 19:40:28   
jagoda
Baje da je za kredite najboljša Bank Austria Creditanstallt, tako glede pogojev, zavarovanja in obresti!

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 19:41:39   
Micy
Tud to bom pogledala .
Hvla.:rozica::rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 19:52:06   
tinčica
jaz imam pri hypo banki finančni lizing ker so imeli daleč najboljše pogoje in na sploh nimam problemom z njimi tud če zamudim obrok.lp

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 19:59:08   
Micy
Tinčica kakšne pogoje si pa mogla izpolnjevat??
Hvala:bravo::rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.1.2005 20:11:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 20:12:23   
Micy
Ja ma to je vse tok čudn, vsi ma jo full različne pogoje.

:)-

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 20:20:36   
mammika
Pomoje probi pr telih avstrijskih bankah ...no upam da bo uspelo :rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 20:32:09   
malika
Moj je tudi SP in pri nas ne dobi kredita, oz. bi ga, ampak imajo tako sv... pogoje, da sva rekla ne hvala.
Kredite ureja v Avstrijski banki Raifaisen bank(piši kao što govoriš:)-:ups: ) in nikoli ni bilo niti enega samega problema, prošnja pa je ugodena najmanj v enem tednu in takrat tudi dobiš denar na roko.

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 20:49:59   
Natasa-6
Kartner sparkasse! Sigurno!

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 20:52:50   
Teni_
Ja, zelo radi kompliciraj in z velik težavo dajo denar. Banda pokvarjena. Na srečo je zdaj moj dobil službo za nedoločen čas, tako da lahko vsaj začnemo razmišljat o kreditu in nakupu kakšnega stanovanja. Pri nas(v MB) je še ena fajn banka, ki sešteje prihodke cele družine, tudi moje, pa čeprav sem nezaposlena in zraven štejejo tudi potne stroške, ampak na žalost rabiš tam poroka. Tam bi celo moj dobil 10.000.000 kredita z njegovo plačo(127.000 + moje nekje 85.000). Bomo kar v tej smeri razmislili.

Lp,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 21:21:08   
Micy
Ej punce ve ste use zakon. Sm mislna da je boljš da vse skup pustim ker jest kmetica mislna da je sm ta Nlb najboljša zdej pa vidm da se da tud povsod drge zrihtat.

Ej ste me full v dobro voljo spravle.

Jest mam rada vas.:bravo::bravo::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 21:33:16   
Teni_
Mi pa mamo radi tebe. Kar lepo še povprašajta okoli, pa bosta že kje kaj pametnega našla. Ali pa prej poglej po internetu, pa mogoče kar po telefonu vprašata, da ne rabita po vseh možnih bankah letat. Upam, da čimprej najdeta kaj ugodnega.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 22:00:33   
tinčica
za finančni lizing sem rabila samo enega poroka ker nisem bila redno zaposlena drugač pa mislim da nič kaj takega je že 4 leta mimo tako da sem malo pozabila ampak vem da nisem rabila ne vem kaj čist osnovne stvari.lp

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZMEŠAL SE MI BO.......
19.1.2005 22:26:19   
mammika
Glede teh Avstrijskih bank....Moja kolegica je povsod iskala..NLB..Gorenjska banka..in pri obeh bankah so ji rekli da ne more dolgoročnega kredita dobit ker je stara 35 let ...mislm haloooo to je isto kt bi rekl ja ti si prestara med tem časom lahko že umreš kdo bo pa pol kredit odplaču?????? Tko da nazadnje ga je dobila pri eni od Avst. bank in sploh noben ni nič kompliciral......
No sam tolk glede naše dežele....

LP :sloncek:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ZMEŠAL SE MI BO.......
20.1.2005 1:42:17   
Annny
V vajinem primeru bi šla za podnajemnika, nekaj denarja pa bi vsak mesec vložila v sklad..hitreje bosta prihranila za stanovanje (ob npr. letni 15% donosnosti), kot pa odplačala kredit (s hudimi obrestmi).
Verjemi- vem, kaj pišem.
Tako mlada pa zapufana....????:zmeden: Ne uničujta si življenja!

LP

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ZMEŠAL SE MI BO.......
20.1.2005 9:27:32   
ajda11

MojcaH, če ti ni pretežko, katera je ta banka v Mariboru. Tudi mi razmišljamo o kreditu.

Suzana

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ZMEŠAL SE MI BO.......
20.1.2005 9:31:45   
Anonimen
Občudujem vse, ki se upajo tako zapufat. Ampak če ni druge...

Vedno razmišljam: kaj pa če se vmes kaj zgodi? Če izgubi/m službo? Uf, to bi bilo preveč za moje živce.

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   ZMEŠAL SE MI BO.......
20.1.2005 9:32:57   
Teni_
http://www.sparkasse.si/

Vsi podatki so na tej strani. Vidiš, ni bilo pretežko:)-:)-:)-. Upam, da bo OK.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ZMEŠAL SE MI BO.......
20.1.2005 9:38:40   
barby*
al bina, kako pa si ti predstavljaš da bi mlada družina prišla do svojega domeka brez kredita? Pa brez bogatih staršev ali zadetka na lotu? Meni se zdi naprimerno bolj "pametno" plačevat kredit, če je možnost za to, kot na nekomu plačevat najemnino...na koncu pa ni nič tvojega:zmeden:

lp
barby:metulj:

aja, magre, tud Posojilnica Bank Borovlje ima fajne kredite...midva ga pri nas tudi od daleč nisva mogla dobit:zmeden: zato pa:bravo::bravo::bravo: za avstrijske banke

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ZMEŠAL SE MI BO.......
20.1.2005 9:41:28   
Anonimen
Barby, al nisem nč druzga rekla, kot da vas občudujem in da bi bilo za moje živce to preveč.

Srečno vsem.

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   ZMEŠAL SE MI BO.......
20.1.2005 10:44:08   
barby*
sori al bina se nismo razumeli:rozica:

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ZMEŠAL SE MI BO.......
20.1.2005 10:47:48   
Anonimen
Saj je vse v redu:-))

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?