|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZNAKI OPLODITVE
4.9.2005 18:50:09   
NOVIČKA
Ali lahko nekaj ur trajajoči občasni krči v enem izmed jajčnikov in nočna slabost v času ovulacije pomeni oploditev ali je to le znak ovulacije (poleg izcedka)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZNAKI OPLODITVE
4.9.2005 19:06:37   
lenika
Jaz sem imela takoj po ovulaciji (20. dan ciklusa)podobne težave, kot jih ti sedaj navajaš, včeraj pa sem na testu zagledala . Ne vem, če so bile te bolečine povezane z oploditvijo, ampak nekaj je definitivno bilo, ker takšnih bolečin prej nisem imela nikoli. Tako, da možno je vse.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZNAKI OPLODITVE
4.9.2005 19:07:51   
pika74
lenika a nisem jaz takrat tebi napovedala, da si noseča, k smo se menle

no vidiš - pa sm mela prou

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZNAKI OPLODITVE
4.9.2005 20:01:53   
lenika
Ja Pika, si mi napovedala, pa je potem ena rekla, da je nemogoče, da je še prezgodaj karkoli občutit.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 3:07:48   
kati1
ojla

mene so tud jajčniki bolel med "ovulacijo" letos januarja (pa me prej nikol niso) ... februrja pa ni blo M ... sicer ne vem ali je to sigurni znak, ampak taka je moja izkušnja

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 11:23:46   
NOVIČKA
Jaz sem imela tako hude krče, da sem morala kar počepniti, in to 16. dan ciklusa. Še nikoli se mi ni zgodilo kaj takega. Trajalo pa je cel dopoldne.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 11:30:00   
NOVIČKA
Še nekaj: Dr.Pušenjak na Med.over.net mi je odgovoril, da se oploditev in vgnezdenje ne občuti in da to ni imelo nobene veze z ničimer.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 12:00:49   
štorklja22
Punce živijo!

A mi lahko prosim poveste, koliko časa prej je potrebno nehati jest kontracepciske tabletke, da lahko zanosiš? Stara sem 22 let in jem tabletke že 7 let. Ker si otroka močno želim, sva se s fantom odločila za en korak naprej v najinem življenju.
Za odgovor se vam že v naprej zahvaljujem.
lp

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 12:04:42   
MarijaPo
Kolikor vem 3 mesece (je treba pocakat, da se telo uredi).

Veliko srece.

Mene je tud jajcnik bolel (desni), tako da drzmo pesti, da se Pusenjak moti.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 12:06:55   
biba77
Ja, 3 mesece prej, vendar, ce prej zanosis ni nic narobe. Oz., ce prej pride do oploditve jajceca, je manj verjetno, da se obdrzi, ni pa z plodom potem nic narobe. Po Pusenjaku.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 12:27:19   
štorklja22
Hvala vam za odgovor.

lp

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 12:49:27   
Alja
meni je ginekolog rekel da ni potrebe po čakanju (z zdravniškega stališča naj ne bi bilo nič narobe z otrokom)

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 13:57:55   
A_A
Kolikor vem, je dobro počakati 3 mesece po prenehanju jemanja KT zato, da se maternična sluznica odebeli, kar omogoča lažjo vgnezditev oplojenega jajčeca.
Nič pa tudi ni narobe, če slučajno zanosiš že prej, le možnost spontanega splava se nekoliko poveča.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ZNAKI OPLODITVE
5.9.2005 15:02:16   
janja
Novička, nekje sem prebrala, da nekatere v času ovulacije bolijo jajčniki. Tudi mene so že kar nekajkrat, nazadnje ta cikel. Traja pa bolečina največ 24 ur. Mene je včasih tako bolelo, da sem komaj stala na nogah.

čau, Janja

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ZNAKI OPLODITVE
6.9.2005 10:55:31   
girly
jup, bolečina v času O naj bi bila normaln pojav. Lahko celo rahla krvavitev...tko so meni povedal pri G. Mene tud bolijo jajčniki,ampak mene itak občasno skozi cel cikel...tko da nisem ravno pravi naslov za te vprašanja

lep dan

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ZNAKI OPLODITVE
6.9.2005 15:46:27   
PIKA
Mene pa je tokrat prvič bolelo.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ZNAKI OPLODITVE
6.9.2005 15:56:41   
MarijaPo
Vceraj sem izprasala se svojo sestro o tem (ki je sicer specializantka splosne medicine, tako da se z dr. Pusenjakom ne more merit, a vseeno) in je rekla, da potem, ko se jajcece oploci, se v jajcniku naredi neko rumeno telesce in da to bi pa lahko obcutili kot zbadanje ali zmerno bolecino. Je pa tudi rekla, da je tezko rect, da cutimo glih jajcnik, ker je lahko tud crevo al pa bog vedi kaj vse tam.
No, vseeno se lahko fopamo, da nas je zbadalo, ker je prislo do oploditve in se veselimo.

(odgovor članu NOVIČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?