|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Z amlo večje otroke
27.8.2004 19:34:04   
Anonimen
:)
Jaku še ni uspelo odpreti nove teme, zato jo kar jaz;)
lp,:fis:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Z amlo večje otroke
27.8.2004 19:34:39   
Anonimen
Na, pa še pri naslovu se zmotim:grrr: Za malo večje sem mislila:ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Z amlo večje otroke
27.8.2004 20:07:12   
Tom Sawyer
:bravo: :bravo:
Hvala za ta forum.
Zdaj pa - čimveč dobrih debat!
Pozdrav staršem in šolarjem- tistim, ki se pričetka pouka veselijo in tistim, ki se ga ne - pri nas je že tako :)

P,
T.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Z amlo večje otroke
27.8.2004 20:25:01   
Anonimen
Se pofočkam med tsite, ki se pričetka pouka ne veselijo:):):)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Z amlo večje otroke
27.8.2004 21:35:23   
Anonimen
:((:((Jaz se tudi ne veselim začetka pouka.Ponovno bo vse po starem naredi nalogo,uči se,kaj pišete kdaj so govorilne.Pred mano in mojo hčerjo je novo obdobje bojev in to štiriletno.Živčki zbor!!!!!:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Z amlo večje otroke
27.8.2004 21:48:57   
Anonimen
:((:((:((Pa še to sem pozabila KAKO BOMO STARŠI ZMOGLI OPREMIT NAŠE ŠOLARJE Z VSEM POTREBNIM KO PA SO TAKO DIVJE CENE IN UČITELJI ZAHTEVAJO RAZNORAZNE UČBENIKE?????:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 10:32:38   
mala maja
neva6. se strinjam s tabo. jaz ponavadi ne jamram zaradi cen šolskih potrebščin, samo da daš za 2 razred devetletke 39 tisoč samo za spisek knjig, zveskov, delovnih zveskov...
Da ne govorim da mamo torbo, pa puščico ... pa še nekej stvari od lanskega leta.

Ja se pa strinjam tudi da so naši šolarji zelooo zeloooo obremenjeni. Ne morem se sprijaznit s tem da naš mali že lansko leto imel toliko naloge, včasih je imel matematike tudi po 6 listov:zmeden:. Kaj bo pa letos?????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 11:40:21   
branka-11
Zdej pa meni ni nekaj jasno.:zmeden: Naš je tudi hodil lani v prvi razred devetletke, pa niso imeli nič naloge, razen, če v šoli ni uspel kaj naredit. Mislim, 6 listov MA???
Pa 39000 SIT. :zmeden: A si kupila vse na spisku? Naši so dobili pregled , kaj naj kupimo - 5 delovnih zvezkov - 9000 sit in knjige v šoli 1700 sit, pa še malo ostalih potrbščin. Ma ,nas ni prišlo več kot 15.000 sit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 12:08:19   
mala maja
Čudno a ne!

Jaz sem dobila v šoli spisek knjig in delovnih zvezkov, ter potrbščin.
Spisek sem dala kolegici ki dela v DZ in ko je imela nabrano me je poklicala 39.000 vse. Nažalost smo letos mogli knjige kupiti, vendar tam smo mogoče zgubili 6.000(pa saj imamo malčka ki gre čez 2 leti v šolo). Kako ste dali za 5 delovnih zvzekov 9 tisoč če so dobili naši spisek 2 x po trije delavni zvezki po najmanj 2.500sit, pa še za SND dva velika delovna zvezka po ne vem koliko. Pa barvice, flomastir, ......
res vse skupaj je naneslo toliko. Soseda je dala 27 tisoč samo brez knjig.(sta z našim sošolca)

No zgleda da imajo tudi različni program. Naš je res veliko naloge domov prinesel vsak vikend. je pa res da med tednom ni imel nalog.

lp mala maja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 12:19:17   
Anonimen
Mi smo se rešili z učbeniškim skladom mi vsaj ni treba po knjigarnah,pa plačam na obroke kar se pa samega učnega programa tiče se mi zdi da je iz leta v leto hujše in bolj zahtevno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 12:19:57   
branka-11
No takole: Svet mat.čudes 1,2,3 * 1190 =3570,
ABC so rekli samo 1 in 2 * 2898 =5796 = 9366.8)

To je bilo vse od delovnih zvezkov kar so nam naročili.

lp
Branka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 12:39:17   
mala maja
Branka v katreo šolo pa hodi tvoj.

Ga koj vpišem. naš ma 2 knjigi pa 8 dz. Neva6 sej sem jaz tud lansko leto naročila tam knjige, samo jih moraš plačati v enkratnem znesku. Pol je pa že bolje da jih plačam z Viso. mam avtomatsko na obroke.

Ma sej te šole so tud čudne.

Ampak kaj čmo tak je življenje in živeti ga moramo z VELIKO žlico in UŽIVATI 100 na h.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 12:44:26   
branka-11
Mislim, da boš poj za vožnjo preveč plačevala, kot vidim iz tvojega opisa. Ja , mi smo ta pravi Gorenjci ;) , OŠ Koroška Bela (pri Jesenicah).

šparat je treba !!!!
haha

lp
Branka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 12:48:32   
mala maja
No ja sej smo mi tud gorenci. No čist na meji z gorenjsko, če bi živela ene 8 km bolj proti kranju bi bla pa že prava gorenjka, čeprav napol sem. Je bil oče iz Radovljice, jaz sem pa v KR rojena.:bravo::bravo::bravo: sedaj živim v komendi. No tko da se mam lahko že za gorenjko.

No tam pri vas mora biti pa lepo:morje::morje:

A pridem lahko kdaj mal na svež zrk k vam:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 12:54:53   
branka-11
Ja, seveda, lepo vabljeni! Mi smo prov tam doma, kjer je spomladi vse polno narcis oz. ključavnic, kot jim mi pravimo.
Lepo, da si se odločila za tretjega pikca, tudi jaz bi imela še enega, ampak ....:ups:

No, uglavn'm, evo ti RR srečanje pr' n's. A me k'j zastopte?:zmeden:

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 13:11:22   
mala maja
pridem. takoj al pa še en mesec počakam. A mate kaj macesnov blizu. Joj kako lepo dišijo.

Mi je tako hudo ker ne morem nikamor v hribe:((:((:((.

Kaj bi dala za en sprehod mal po naših vršacij. Sej nisem že kar nekej časa bla sam 9nebesa9nebesa9nebesa

zamenjam vse za hribe, tud morje;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 13:20:25   
Pandi
Da se še jaz malo "vtaknem" v vajino debato:
Naš gre tudi v 2. razred devetletke. Imamo naslednje delovne zvezke: ABC 1,2; Svet matematičnih čudes 1,2,3 ter en delovni zvezek Spoznajmo okolje. Berilo Na mavrico po pravljico smo si sposodili v učbeniškem skladu 1,750 SIT :zmeden:). Mene so prišli delovni zvezki, zvezki, kolaž papir, risalni papir, svinčniki, lepilo, vodene barvice, voščenke, barvice :zmeden: približno 19.000,00SIT, pa sem mu kupila res dobre stvari. ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 13:30:09   
branka-11
No, Mala maja, macesnov je bolj malo, se pa najdejo, se bova zmenili, a prov? (tale 'a prov?' sem si sposodila od naše triletne Klare, ki ponosno govori R.).
Vidim, da imamo res dobro šolo-vse pripomočke za likovni in ostale zadeve za ustvarjanje kupijo v šoli, potem pa damo 1000 ali 2000 tolarjev in to je to.

No, sej bo (ampak še vedno mi ne gre unih 39.000sit:zmeden::zmeden:))

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 13:33:06   
Pandi
......;)popravlajm naslov ..... ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 13:34:14   
Pandi
:)- pisna napača....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Z amlo večje otroke
30.8.2004 13:51:17   
Anonimen
:grrr:Saj pravim da je po Sloveniji na vsakem koncu drugače .Pri nas se delavne zvezke in sposojo knjig plačuje na položnice julij avgust in sedaj tazadnjo v septembru,tako je bilo v osnovni in tako je sedaj v srednji.Bo treba pri vas kakšen protest naredit da se zorganizirajo in vam odobrijo plačilo na več obrokov po položnicah.:(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pomladno potepanje s kolesom
Pomlad prinaša toplejše sončne žarke. Vremenske razmere, primerne za gibanje zunaj, koristijo tako staršem, kot njihovim...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?