|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za nas... (172. nadaljevanje)
15.1.2005 11:13:42   
biba77
Ojla, :rozica::rozica::rozica:!

Pozdravljene "sotrpinke". Ste ze vstale? :zaspan:
Jaz sem pravkar iz nabave. Vse pospravim in grem kuhat. Danes bo na jedilniku:
zelenjavna juha z zlicko kisle smetane,
puranje meso v omakci,
krompirjevi svaljki na moj nacin
solata
in, po zelji, za sladico cesnjev kompot.

Sicer pri meni nic novega... Sem vesela in zmedena, polna pricakovanj in v strahu pred razocaranjem, ampak gre. Zdaj me ze moj pocasi sprasuje, ce sem :nosecka: ali ne? :):)
Kako pa ve? :zmeden2: Bambi?!? :zmeden2: Bety?!? :zmeden2:

Lep dan vam zelim!!

:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za nas... (172. nadaljevanje)
15.1.2005 12:14:24   
Anonimen
No ja res da nisem vaša sotrpinka v vašem pogledu.

Sem pa sotrpinka v pogledu kuhanja kosil:(

Lep sobotni dan vsem!!!!

neva6:rozica:

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za nas... (172. nadaljevanje)
15.1.2005 19:08:27   
tinkamiška
Evo, sem prišla domov. Cel dan sva z možekom barvala stene v lokalčku in zdej sem utruuuujeena.

Včeraj pozno zvečer je prišla Franca. Danes me že cel dan grozno boli križ, ampak vseeno sem vesela, da bom v petek končno šla v bolnico in mi bojo(upam), vse "popravli". Potem pa veselo na delo!:bravo::bravo::bravo:

Kje ste pa ostale? Danes je bil res lep dan in upam, da ste sega naužile!

Pa-pa,

Tinka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za nas... (172. nadaljevanje)
15.1.2005 19:22:26   
Pia73
Pozdravljene,... :rozica::rozica::rozica:

Jaz nisem bila nič kaj veliko zunaj, se mi ne da,... Nekaj sem si domače papireje urejala in jih metala stran,...pa še nisem končala,...

Sicer pa jaz še kar močno držim pesti za bibo77, Bety in Bambi! :miska::miska::miska::miska::miska: Javite, ko bo kaj novega!

tinkamiška upam, da te fajn porihtajo in da bo že kar naslednji mesec srečen! Kak lokal pa imata z dragim? A nisi ti rekla, da si brezposelna? :zmeden: Zdaj pa ne vem, če nisem nekaj pomešala,...

LP Pia73 :nosecka: 13t 1/7

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za nas... (172. nadaljevanje)
15.1.2005 20:58:02   
tinkamiška
Ne, ne Pia nisi nič pomešala. Oba sva brezposelna, ampak imava društvo, moj možek vodi tae-bo in mava še en minimini lokalček, v katerega sva vložla najin prosti čas in en delček dušice, sva ga sama porihtala, barvala, nardila mize, stole,...in ga počasi še dodelujeva.

Veš, nekako se je treba znajt in pač poskušava na vse mogoče načine. Jst bolj na ustvarjalnem področju.

Hvala za tvoje želje:rozica:, tudi sama upam, da bo najin srečen trenutek kmalu napočil...

Tudi jst držim pesti za bibo,beti in bambi(b&b&b;)), tebi Pia pa želim vse najlepše še naprej.

Ja, pa vsem ostalim tudi želim vse najlepše!:rozica:

Lahko noč.

Tinka


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 10:13:43   
biba77
Dobro jutro!!

No, cist na kratko:
vceraj sem dobila krvavitev; rahlo (vlozek cist, papir ne), nic sveze krvi, danes pa je isto, tak, da to stejem za M. Za ziher sem pa danes vseeno delala test,:zmeden:.

In tako se je zacel moj tretji ciklus s Klomifenom, :).
Ampak sem proti pricakovanjem nekako "pozitivno ravnodusna" - ne vem, ce bo se prislo za mano, al sem enostavno ze navajena. Si mislim: Bo pa naslednjic... ;)

V petek pa bom v nepoldnostni ambulanti vprasala, ce lahko razlozijo, zakaj ta zamuda (ob Klomifenu). Sicer pa sem ok, veselim se novih podvigov ( :sloncek::sloncek:, :ups: ) in mocno drzim pesti za Bambi in Bety!!!!

Pia73, Bambi in Anitka, se enkrat vsem od srca: HVALA,
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.

Lep preostanek vikenda vam zelim!
:miska:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 10:23:51   
cmokec
Biba, kaj ti je pokazal test? Prosim, piši, ker men je še vedno sumljivo. Veš, nekatere imajo še rahle krvavitve, pa so vseeno srečke nosečke.

cmokec

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 10:33:34   
Pia73
Joj, joj, biba77, če bi se meni to zgodilo bi bila enako kot ti prepričana, da ni nič, sedaj pa v meni še kar gori upanje,...:miska::miska::miska:

Pa tudi za Bety in bambi še kar gori upanje,... :miska::miska::miska:

Aha, tinkamiška tako je to pri vaju,... Ja to pa lepo. Upam, da nimata previsoke najemnine, ker včasih le-ta slabo vpliva na sicer utečen posel,... Pa verjetno, če nista kje v centru je lažje,... Držim pesti tudi zate v petek,...:miska::miska::miska:

cmokec kdaj pa ti ne čakaš, da ne pride :hudicek:

Punce mal še počekiram, potem pa se zaženem v kuhinjo,... Imeli bomo sobotni menu, ker včeraj nismo kuhali doma,... Tole pojasnilo je za bibo77,... :)-:)-:)-

Kar pogrešam Piko74 a ji doma ne dela računalnik oz. internet,...:(

Pa se mi zdi, da se včeraj tudi naš :angel: Anita ni oglasila,.. :( ANIIIIIIIITAAAAAAAAA KJE SI??????

Ja, naslednji teden pa upam, da se nam koala pogosteje pridruži, ker njenega dragega ne bo doma,... :bravo: za to, da se bomo brali ne zato, ker njenega dragega ne bo,...:(

LP Pia73 :metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 11:01:08   
biba77
Cmokec, jasno in razlocno je bila vidna ena crtica. Hmmm, zakaj, :hudicek:, sem jaz tako dobre volje?!?!?! :zmeden:

Sicer pa, Pia, res ni vec upanja.
Tisto spikanje je tudi bolj in bolj podobno M krcem in zgleda, da je bilo le predpriprava na M.
Pa, res ni blema. Bomo takoj po petkovem pregledu spet poskusali dalje. Zdaj moramo abstinirat od :sloncek:, ker ima moj spet spermiogram.
Mogoce bom celo dobila kako novo napotnico, al pa novo metodo,... Saj ves...

Jaz pa sem mislila delat gov. zrezke v omaki in kruhove cmoke, pa so 3 osebe od sestih odpovedale kosilo, tako, da bom vzela 3 panirane puranje iz skrinje in naredila restan krompir zraven. Pa juha s palacinkami in repincl z vrta.
Ja, Pia, ti ves, da si jaz vse v zvezi s hrano zapomnim, :)-:)-:)-; sircek, ha?
Aja, pa vceraj sem imela napad (zvecer pica-sicer nisem mogla cele pojest) ampak pol ure za tem pa se malo kikirikijev in gorenjke z ingverjem. Pol pa mi je bila sila in nisem mogla zaspat. Se danes me tisci v zelodcu.
Moram po kosilu obvezno na en dooolgi sprehod s :kuza:, da vsaj malo "oddelam" vcerajsnje vecerne pregrehe. :):):)

Ja, Pika74 pavzira, se mi zdi. Le med tednom kaki komentar...
Anitka je imela jogo...

Zdaj pa se bom jaz tudi pocasi odklopila...

:miska:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 12:58:46   
Anitka
Hajli, hajlo, vaša Anitka je tu!

Kako lepo dene pri srčku, ko vidiš, da te nekdo pogreša na RR-ji. Punce hvala vam.

Ja me ni bilo včeraj nič gor, ker sem imela v petek zvečer jogo, potem sem šla na en zakasneli zaključek, na katerega sicer nisem imela namena iti, pa sem potem vseeno ostala do dveh. Včeraj sem šla že ob 7. uri zjutraj vsa:zaspan::zaspan::zaspan::zaspan: v Avstrijo, popoldne sem k tlom držala kavč, zvečer sem šla na obisk pa na pijačko, potem pa me je kmalu vrglo v posteljo in sem spala celih 12 ur. Sem bila tega spanca tako potrebna, da je joj. No "zjutraj" pa smo bili na šihtu:sloncek::sloncek::sloncek: Sem malce žalostna, ker grem v torek proti večeru v LJ in se z dragim ne bova videla tja do petka/sobote.:((:((:((:(( Saj bi še bilo za preživet, a ravno v prihodnjih dneh se začne moje obdobje O in ne vem, če bo torkovo :sloncek::sloncek::sloncek: dovolj.:((:( Eh bomo že preživeli.

BIBA 77 žal mi je, a jaz imam še zmerej nekaj upanja zate, če praviš, da ta prave krvavitve še vedno ni.

BAMBI, BETY kako je pri vama?

:nosecka:PIA 73 kako kaj tvoj sonček in pikica?

:nosecka:TIA zate pa upam, da počivaš in uživaš sto na uro.

Punce katera bo imela kaj časa od srede naprej, da bi se malce dobile v LJ? Dajte malce napišite, ker potem ne vem, če bom imela vsak dan dostop do interneta.

Vsem želim lepo sončno nedeljo in se beremo zvečer,

vaša Anitka:metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 13:57:22   
cmokec
Hojla, da se še jaz javim.

V petek sva z mami kupile nov pralni stroj.:bravo:
Ker se mi je zdelo, da sem na ta dan naredila že dovolj :ups:, sem samo segedin za soboto skuhala in poležavala in seveda čvekala na RR :kava:. :bravo:

V soboto me je prijela dobra pospravljalna mrzlica in sem pospravila celo stanovanje, kuhat mi ni bilo treba, pa pralni stroj sem sprobala s tremi pranji perila.

Danes sem pa še vse zlikala in se zadovoljna ozra okoli sebe, da imam "še vedno" vse pospravljeno.:)- Za kosilo smo imeli govejo juhico, pa ocvrtga purana, riž zabeljeno cvetačo in solato. Za sladico smo imeli pa kavč na vodoraven način. Ker nas še vedno razvaja sonček, se s Saro dogovarjamo, da gremo na sprehod, pa noče, tko da o popoldnevu kdaj drugič.

:rozica: Tinkamiška:rozica: , želim ti vso srečo pri pregledih. Na grafičnem faksu sem pa bila v LJ, ampak samo prvo leto, nato pa zajadrala v službo. Tako da razen študentskih žurov :bravo: in bonov za prehrano, nisem imela kaj dosti. Občutek ima, da bi se spoznali, če bi se srečali. A si hodila na srednjo grafično? Če si, sem bila jaz sošolka od te Mateje, ki je z možem preživela cunami in se pojavlja v medijih.

:rozica: Pia73 :rozica:, veš :hudicek: je ta vikend že pri meni na počitnicah in za razliko od prejšnjega meseca se prav dobro zastopiva in nič ne kregala. Ker bova v februarju praznovali eno leto odkar sva se skregali in odkar bi imela raje :duda: kot :hudicek:, bom na pregledu, ki ga imam 1.2. prosila za kak nadaljni pregled. Upam na HSG in spermiogram.

:rozica: Biba:rozica:, upanje ostaja, če ne za ta mesec, pa v nove boje. Sem tako :miska::miska: držala, da enkrat se pa to že mora obrestovat. :bravo:

:rozica: Anitka :rozica:, jaz sem za LJ :kava:, pa ti bom moj gsm sporočila na privat, da se dogovoriva. Se že veselim.:bravo::bravo::bravo:

:rozica: Bety :rozica: in :rozica: Bambi :rozica:, vama pa :angel::angel: za dobro novičko.

:rozica: Urša76 :rozica:, javi se kaj, bi te po dolgem času že prav rada vidla.


Lepo se imejte, veselo se crtlejte, kaj sladkega pojejte, pa nič na kilažo ne glejte,

cmokec

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 15:53:54   
Anitka
Hoj CMOKEC, hoj punce še enkrat pred večerom.

Sem tako vesela, da sem se morala kar zdaj takoj oglasiti. Moj test, mi je pokazal :roza: (seveda ovulacijski:)-) Sem tako vesela, da je joj. Torej se me je nekdo tam zgoraj usmilil in mi podaril O še pred mojim odhodom v LJ.:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Cmokec kar pusti mi GSM številko pa se kaj slišimo ali sms-amo.

Pa pa do večera,

Anitka (z O):metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 18:05:27   
Palčica
Pozdravček še od mene.
Po čudoviti nedelji,končno doma in kjub zgodnji uri totalno zmatrana.Smučala sem v Italiji.Čudovito vreme,niti sledi o kakšni gneči na smučišču,sedaj pa prijetna utrujenost.
V torek se odpravljam HSG in po pravici povedano si želim,da bi bilo komaj mimo.
Kako ste nedeljo preživele ve?
Moja je bila ena lepših do sedaj...


lp,

Palčica

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 18:22:55   
Pia73
Hajli, hoj,...

Vidim, da ta :hudicek: kar nekaj maha okol spet,...Ti,..... Tudi našo Piko74 je obiskala,..:grrr::grrr::grrr: Fej, jo bod,... :grrr::grrr::grrr:

Skratka, dame moje, bo pa naslednji mesec srečnejši, še je dovolj časa, da bo PDP še letos,...:miska::miska::miska:

Mi pa imamo za sabo aktivno popoldne,.. Po kosilu smo se odpravili na eno smučišče, samo je naš tamal bolj za kepanje kot za smučanje,...Saj ima še čas, da ga prime želja po smučanju,...:pujs:

Ja sem O.K. samo ves čas lačna, lačna, lačna, še tu zraven rač. imam jabolka narezana, tista temno zelena,..po dveh sendvičih in kosilu ob enih,..:ups:
Že vidim, da bom taka kot prvič,.,. Pa nič zato, da bo le z :duda: vse v redu,...

Želim vam lep preostanek nedelje,... :rozica::rozica::rozica:

LP Pia73 :metulj:


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Za nas... (172. nadaljevanje)
16.1.2005 20:57:23   
tinkamiška
Cmokec, zgleda, da sta se najini poti že veliko let nazaj prekrižali. Ja, tud jst sem hodla na SŠTP in sem bila en letnik pred Matejo, je bla pa potem na faksu moja sošolka, vsa 3 leta. In ravno tako je iz Celja, tako, da se kr dober poznava.

Hm, res hecno, kako se nekateri ljudje srečujemo po istih poteh...

No, cmokec, lepo se imej!:rozica: Pa ostale tudi!!:rozica:

Pa hvala, ker držite:miska::miska::miska: zame!:rozica:

Se beremo!

Tinka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?