|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
10.9.2005 8:13:19   
vampirka
Jaz imam pa v zadnjem mesecu probleme s smrdečim perilom. Tudi, če ga obesim takoj ko je oprano!

Predvidevam, da je problem v pralnem stroju (star je 6 let) - večkrat očistim filter, posodico za detergente...nič ne pomaga!

Ima mogoče katera nasvet? Dam mogoče kako rundo prat brez perila, pa s kakim posebnim preparatom??? Da se cevi očistijo... Če ne, bomo pač serviserja klicali ali pa celo nov stroj kupili ...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
10.9.2005 8:15:09   
tt79
A uporabljaš tekoči persil-men smrdijo oz.so mi smrdele cote po njemu!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
10.9.2005 8:15:48   
Marogica
Problem je lahko filter, lahko pa tudi kombinacija praška in mehčalca. Več pa tudi jaz ne bi vedela.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
10.9.2005 8:19:44   
vampirka
tt79 je napisal/a:

A uporabljaš tekoči persil-men smrdijo oz.so mi smrdele cote po njemu!


Ja, pa ga res zadnji mesec uporabljam! Kdo bi si mislil...
Prej sem Frosch-a... Katera pa se vam zdi najboljša kombinacija (prašek + mehčalec)???

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
10.9.2005 9:02:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.9.2005 9:26:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
10.9.2005 12:25:49   
nynna
Jaz tudi uporabljam dash pa lenor pa mi perilo smrdi in to samo pisane cunje. Ne razumem in mi gre strašno na živce

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
10.9.2005 15:40:53   
mama GG
Mislim, da je fora bolj v sušenju, kot v prašku... V zadnjem času je v zraku toliko vlage, da se perilo dalj časa suši in temu primerno potem tudi smrdi.. Tudi sama sem norela zaradi smrdečega perila, menjala praške in mehčalce... ko pa sem potem končno vrgla vse skup v sušilec, ni bilo nobenega smradu več.

Uporabljam pa Persil Sensitive in Coccolino Sensitive.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
10.9.2005 22:03:03   
JASNA D
Uporabljam Dash (v kartonu) in Lenor ter sušim v sušilcu - lepo dišijo. Dash iz vrečke pa ni bil tako "dišeč".

Jasna

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
10.9.2005 23:45:05   
mala Zala
Tudi naša oblačila so neznosno smrdela zaradi kombinacije tekočega Ariela in Lenorja. Ko sem zamenjala prašek je bilo vredu.

LP!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
11.9.2005 1:37:14   
Jančika_
Naše cote niso še nikoli smrdele - ne glede na kombinacijo praška in mehčalca, ne glede na način sušenja, ne glede na vlago v zraku. Na pri starem ne pri novem stroju.

Hja, zdaj sem tole napisala in prav gotovo bo jutrišnja runda smrdela ko sam vrag .

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
11.9.2005 16:06:05   
teta beta
Meni grejo pa na živce ti sušilniki perila in mogoče je pa to krivo. Kdo si je to zmislil, je pa tudi... Sto let rabiš, da kaj posušiš in valjda da se perilo navzame vlage med sabo, ker je obešeno preblizu skupaj in pol smrdi. Ta teden je bilo v redu, ker je bilo dovolj vroče, sicer pa je ****. Zadnji mesec pa je bilo bolj kilavo vreme. Sicer pa uporabljam Frosh z aloe vero in mi blazno diši, tako da ni panike.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
11.9.2005 16:25:27   
Anonimen
Meni se tudi zdi, da predvsem pozimi cote ful smrdijo.In to predvsem zaradi načina sušenja na teh sušilnikih, ko je vse eno na drugo nabasano.Sem kupila dva sušilnika, pa imam vedno polna.In potem ko je zunaj slabo vreme moram sušiti v stanovanju in ker predolgo traja, začneju cunje smrdeti po vlagi .In če jih ne dam še enkrat prat, ne pomaga nič.
Ker ko pridejo iz stroja vedno lepo dišijo, smrad pride kasneje .

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
11.9.2005 16:28:54   
Divja vijolica
Ko sem uporabljala tekoči Persil so mi cunje smrdele, kot da so plesnive. [:x vse sem prala dvakrat, vendar nisem vedela kaj je vzrok. Sedaj vem. To je Persil in nič drugega. Sedaj uporabljam navadni Ariel in mi nikoli nič več ne smrdi!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
15.9.2005 13:55:53   
ribica.

Tole je pa zanimivo. Tudi mi imamo zanussi in zadnje čase se mi že kr mal meša od smrdečih brisač. Sploh ne vem več kaj naj naredim. Kakorkoli jih operem, ko smrdijo. Najprej sem mislila, da jih perem na prenizki temperaturi, ampak ni to, saj jih zdaj samo še na 90. Pa predpranje tud seveda. Nič ne pomaga. Ampak samo brisače. Že ko jih vzemen ven so cele neke zatohle. Za bruhat.
Čeprav ne vem ali bi za to lahko bil kriv pralni stroj???

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
16.9.2005 23:13:06   
lucika
uf, jaz sem ze mislila vse brisače stran zmetat. tako mi je vse smrdelo. sicer tudi ostalo, samo brisace najbolj...posledicno tudi jaz, ko sem se obrisala

in smo dobili preblisk, in smo nasli akcijo susilca v metroju in smo ga dali sredi spalnice, ker drugje ni prostora, .....in zdaj vse disi.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
16.9.2005 23:29:12   
Pi-kica 1
Tudi meni smrdijo, pa samo barvne cunje in tudi jaz uporaljam tekoči Persil. Bom takoj prešaltala na drugi praššek, pa da vidimo, če bo kaj boljše.

LP

Pi-kcia

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
18.9.2005 22:00:56   
Ropotuljica
Jaz mislim, da je kriv Persil. Pa mogoče kombinacija s kakšnim mehčalcem. Ko sem nehala uporabljati persil, je bilo boljše. Ko sem nehala uporabljati še mehčalec, je še boljše. So mi pa zelo smrdele tudi temne cunje, ki sem jih prala s tekočim praškom za temno perilo. POtem sem enkrat kupila Rex Color - boljše, veliko boljše!

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
18.9.2005 22:02:11   
Ropotuljica
Aja, še to: kje kupite Frosch??

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
18.9.2005 22:23:53   
Veverička
Frosch prodajajo v Mullerju

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
18.9.2005 22:24:25   
Baldi
Zanimive ugotovitve...moja oz. mi2 sva ravno prešaltala iz navadnega pralnega praška na tekoči...in to ravno na Persil Sensitive (bela tekočina) + mehčalec Silan + sušilnik perila Bosch. Bova od zdaj naprej pozorna, če res kaj smrdi .

JASNA D je napisal/a:

Uporabljam Dash (v kartonu) in Lenor ter sušim v sušilcu - lepo dišijo. Dash iz vrečke pa ni bil tako "dišeč".
Jasna

Jasna, kako to misliš v kartonu..a tekoči prašek v kartonu, al kaj ...razmišljava o tekočem Dash-u, pa me zato zanima

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
18.9.2005 22:26:58   
N _ B
Zamenjaj prašek. Meni je smrdelo temno perilo, ki sem ga prala na 40 stopinj s tekočim Arielom. Sedaj uporabljam tekoči Persil pa je uredu.

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
18.9.2005 22:33:10   
kofetek2010
tekoči Dash je v flaši in v "PVC" vrečki (polnilo), itak je Frosch zakon tud tist v prahu, ki se ga pri nas ne dobi

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
18.9.2005 22:39:42   
Baldi
jana73 je napisal/a:

tekoči Dash je v flaši in v "PVC" vrečki (polnilo), itak je Frosch zakon tud tist v prahu, ki se ga pri nas ne dobi

A Frosch ...prvič slišim ...a odstrani tudi madeže banane in korenja
Kolk pa stane

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Zanussi kriv za smrdeče perilo???
18.9.2005 22:43:03   
kofetek2010
Frosch je med cenejšimi, mislim, da staneta 2 litra (pakiran kot polnilo) nekje 1000 sit banane & korenje pa odstrani ne

(odgovor članu vampirka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?