|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beljenje
18.9.2005 18:51:31   
malecka
ojla punce za vse, ki doma same belite: ali in kako lahko iz rdečega in rmenega dipija naredim oranžno barvo, ker vedno dobim ven marelično. Al sem pa jaz aut
Neposredna povezava do sporočila: 1
   beljenje
18.9.2005 20:05:04   
Jančika_
Dipi sux. Nabavi tonerje Krautol (v Mavrici) - odtenek bo točno tak, kot je narisano na flaši. Dvakrat sem sama malala celo stanovanje, ne govorim kar na pamet.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   beljenje
18.9.2005 22:16:43   
Veverička
Ha, ha.... Ti si še dobra z marelično barvo! Midva sva lani dobila ven roza in zdaj imamo roza hodnik (smo se selili v zadnjem mesecu nosečnosti - pa se je mudilo z barvanjem sten!)
Jančika, kaj zeleno barvo imajo tudi (tako lepo jabolčno)? Mavrico imamo tudi v MB?

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   beljenje
18.9.2005 22:52:54   
Jančika_
Veverička, ne vem. Midva sva izbirala med rumenimi in oranžnimi toni, drugih nisem nikoli gledala.

Ti pa v večini trgovin s temi zadevami namešajo katerokoli barvo v kakršnikoli količini. Pride malo dražje, ampak po moje se kar splača, ker točno veš, kako bo zadeva zgledala na steni.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   beljenje
18.9.2005 22:58:20   
Veverička
Ja, saj vem, ampak pride kar precej dražje. Sva dala za v dnevno sobo zmešat barvo, pa ni prišla čisto tako kot tam na vzorcu (namesto sončno rumene sva dobila skoraj marelično , mogoče pa se je tisti stric, ki je skup mešal zmotil v odtenku ) Sicer pa bomo šele naslednje leto spet barvali, tako da imamo še čas. Hvala vseeno

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   beljenje
19.9.2005 6:59:24   
Lunca1
Midva sva tudi imela Krautol in je v redu.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?