|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 22:13:43   
*HONEY*
Naša Nike je za krst dobila polno zlatnine,od verižice,zapestnice,obeskov,prstana,...v glavnem vse! In zapestnica bi ji že bila prav,pa me je strah da bi se pokrampala ali pa si jo še kje vtrga in hops v usta:zmeden:
Prstan ji še hitro ne bo prav. Kaj pa verižica? Tudi to me je strah da se mi ne bi ponoči začela dušit:zmeden:

Kdaj ste dali otroku prvič zlatnino?
Kaj pa luknjice za uhane? Jaz sem jih npr imela že za 2roj.dan,pri Nike se mi pa zdi to hitro:zmeden:

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 22:16:44   
lorelei
Jaz bi pa še počakala - z vsem. Prvič, ker se mi zdi nevarno, drugič pa nesmiselno - otrok tega ne pogreša, časa za te stvari pa je še ogromno. No, to je le moje mnenje:rozica:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 22:27:54   
lijalija
Kar se tiče verižic in zapestnic, ti iz lastnih izkušenj povem, da se vse IZGUBI pri tako majhnih. :(( Nekam se zapne, pa hop, ni več zlata. :(:(( No mogoče daš otroku samo za kakšno posebno priložnost malo nakita. :) z uhani bi jaz počakala, da bi otrok sam izrazil željo (to je samo moje mnenje):)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 22:28:17   
Nogavička
Po moje je še čisto premajhna za te stvari.

Luknjanje ušes - ko otrok sam izrazi to željo.
L.p.

Tea

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 22:32:09   
lan
Meni pa sploh ni vsec nakit pri tako malih otrockih.
Prosim vas,uhancki na 3 mesecnem dojencku:zmeden:!
Tam do 4 let,jaz sploh ne bi dajala nakita otrokom.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 22:36:31   
polona2
Res bljeah, meni je grozno, ko vidim majhnega otroka z uhančki...

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 22:38:30   
frutka_
Meni se tudi zdi to odveč. Sploh uhani so nevarni, ker si jih otroci lahko v igri ali pri ravsanju potegnejo iz ušes...tako da si ušeska potrgajo!

So pa mi všeč male zapestnice..tiste zapestnice prijateljstva...iz nitk spletene...tisto pa bi mu kupila, če bi jo videla kje.
V AUT prodajajo zapestnice in verižice iz posebnik kamenčkov, ki blažijo bolečine pri izraščanju zobkov Zanimivo!

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 22:46:20   
lan
Ja,frutka to ze.Ampak ali ni grozno videti zlate uhancke na dojencici?Joj,na fantku se toliko huje.
Ja pa tudi nevarno je.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 23:34:36   
Pia73
Jaz sem tudi proti nakitu pri otrocih in to čimdlje,....

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
9.2.2005 23:53:07   
Annny
Ni lepo, pa še nevarno zna biti:zmeden:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 7:39:31   
Bejba
Naš miško je ob rojstvu dobil zlato verižico od atija, pa jo imamo lepo spravljeno v lepi škatlici in tako bo čakala še kar nekaj časa (beri nekaj let). Malčkom je že tako vse odveč kar imajo na sebi, zakaj bi jih matrali še s tem. Pa še res je nevarno. Še meni gre včasih moja verižica na živce, ko se mi kam zatakne, kaj ne bo šla takemu malemu :zmeden:.

LP; Bejba

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 7:41:01   
Lenny
Na temo verižice tole v razmislek:
Na dopustu sem pred nekaj leti videla deklico, staro kakšni dve leti, ki se je igrala na klopi. Ko je legla na klop, se ji je verižica z obeskom zataknila med lesene deske in preden so ji starši uspeli pomagati, si je do živega zdrgnila vrat, ker se verižica kot nalašč ni hotela strgati, deklica pa je bila čisto panična.
Mislim, da so otroci tam do šole premajhni za nakit. Tudi najin dečko ima kup zlatnine v škatli. Bojim se, da nekaterih stvari ne bo nikoli želel nositi. Bodo pa za spomin.
Lp :rozica:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 7:55:00   
Anonimen
Moje mnenje je, da nakit ne sodi otrokom. Jaz sem v svojih osnovnošolskih letih imela kar veliko zlatnine, ker je teta delala v zlatarni - pa me je morala potem kar dolgo prevzgajati, da me je naučila, da je potrebno ceniti in ga znati nositi...

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 7:56:19   
Vera*
:bravo:Moj Rok nosi verižico že od 8 meseca.Nikoli nisva imela problemov.Nikoli je tudi ne devama dol,razen ko gremo na morje.:bravo:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 8:07:34   
viv_
Naša Mirna je za krst pri 3 mesecih tudi dobila polno neke zlatnine in eno zapestnico je nosila od 3 mesecev naprej do enega leta. Takrat je šla pa v jasli in so rekli, da ni zaželeno da ima otrok zapestnico ali kakršnokoli zlatnino.

lp

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 9:03:04   
Tinna
Meni tudi ni všeč na majhnih otrokih. Je pa res, da sto ljudi sto čudi. Uhančke bi pa jaz še počakala do kakšnega četrtega leta še posebej zato, ker je punčka od znanke pri enem letu in pol si pretrgala uhelj - res pa je imela viseči obroček in ne bunkice.
Po lastni presoji.

:sloncek::sloncek:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 9:31:51   
TaRe*
Moja TA je imela zapestnico in verižico go neprestano od štirih mesecev,pa do pr.4 let.Zapestnico smo dali dol samo takrat,ko jo je strgala,potem pa spet nazaj,dokler ji je bila prav.Verižice sama ni hotela več ,pa smo jo dali takrat dol,zdaj jo pa spet nosi.Nikoli nismo imeli nobenih problemov,res pa je ,da je bilo oboje najmanjše velikosti na začetku.
Zdaj sem pa jaz malo starejša,pa me že bolj panika grabi,tako da sem RE že ene parkrat dala verižico gor,pa čez par ur dol,ker se mi kar zdi,da se ji bo kaj zgodilo.
Kar se pa tiče uhančkov..sem pa mnenja,da je to stvar,za katero se mora otrok sam odločiti.Jaz jih TA nisem dala,pa jih tudi sama niti slučajno noče imeti.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 10:41:43   
Anonimen
Pri enem letu? Debilno!!!

(odgovor članu *HONEY*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 13:46:53   
*HONEY*
Debilno? No ja...pretirano...
Malo je stvar okusa malo pa varnost. Ker sem tudi sama že slišala par primerov ko se je zapletlo z zlatnino,sem še vas vprašala kako vi delate s tem.
Ne vem,zadnje čase se mi zdi da vse bolj kompliciramo okoli otrok...moji starši in njihova generacija niso tak komplicirali...zdaj pa smo nekak včasih preveč na tekočem s stvarmi pa vsi paničarimo in mislimo kot da se bo vse ravno našim otrokom zgodilo:zmeden2:
Če pa ne bo nič nosla,bomo pa vse dali stopit in dobi kasneje en uhanček za v nos :)-:)-:)- Sej taka je zdaj nova generacije, a ne :zmeden2::)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 14:32:54   
Nogavička
Joj Honey, me skrbi kaj bo takrat popularno:)-:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 14:33:05   
Tinna
Honey tudi jaz mislim, da preveč kompliciramo ...
Dobro idejo si dala :)-:)-:)-

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 14:37:17   
KIRA
jaz ji bom uhačke dala nardit, sam verjetno pri 3 letih. ostalo pa ne vem - si dol strga ali pa zgubi. zlatnine ji ne bom kupovala tako hitro, mogoče kaj srebrnega, da se nauči pazit na nakit...:zmeden:

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 14:42:02   
KIRA
pri 1 letu je meni tudi prerano. saj je takrat še dojenček pa ne "rabi" nakita - sploh ne ve, za kaj to je.... ko so malo starejši pa je drgač.
no, ne vem no.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 17:20:59   
Trebnje
Mi bomo tudi še kar počakali-po moje kar do šole s temi uhani.Mož pa bi ji jih najraje že jutri obesil,pa je stara šele 4 mesece!Ampak mu ne popustim.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Zapestnice,verižice,...pri enem letu??
10.2.2005 19:13:07   
anajmad
takole mamice,da vam jst odgovorim iz prve roke.Po poklicu sem zlatar in tudi naša obrt je zlatarstvo.jst in moj mož absolutno odsvetujema nošenje nakita pri tako majhnih otrocih.Tudi naša tamal sploh ni nosila nič.Uhane pa moj mož priporoča prluknjati tam nekje pri 5 letih(naša pri 6).takrat punčke že vedo,zakaj se gre in najboljše je takrat,ko se same odločijo.Otroci,ki so pa ovešeni,kot novoletne jelke in punčke v vozičkih z uhani:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:.Moj mož je imel pred leti problem,ker mu je en mati težila,da pod nujno hoče luknjice pri punčki,ki je bila stara 2 leti.tamala se je drla,ko jesihar ,postala panična in sploh je bilo vse narobe.Potem pa je bil tako jezen,da je obe ven nagnal.Ne vem,malo premislite,vsaj ni vse zalto,kar se sveti.menim,da je lepše videt dojenčka,ki je lepo oblečen, mislim da tiste zapestnice in verižice sploh nimajo smisla.Še jih bodo rada nosile,jst vidim pri svoji sedaj.In potem,ko pride luknja v nos:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:
en lp:morje:D.

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?