|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:07:15   
Anonimen
In to zares... Dvignilo me je to, da je na vprašanje če bo dal kaj denarja za sinov krst, odgovoril, da ne bo dal... Sem ga v momentu zapustila.. Sedaj mi grozi, da mi bo otroka vzel. Kako... Če ne zna otroka niti obleč, ga ne previti, kaj šele pomiriti... V teh mesecih odkar sem rodila, ni prispeval nič. Vse sem morala sama mu nakupiti, ko ni bilo denarja, sem prodala telefon, da je otrok imel kaj za jesti. On ni želel niti prositi staršev za pomoč, moji so mu pa toliko pomagali, kot njemu njegovi starši v 19h letih niso.. Imeli ste prav, bila sem slepa od ljubezni do njega. Ko je začel delati, sem bila zadovoljna, ko je prišel s službe, sem do njega čutila nekakšen odpor,  kot da se mi gnusi biti z njimi... Tudi psihiater ni kaj dosti pomagal, bil je trmast, svojeglav, ...

Punce, ki vas partnerji pretepajo, bežite stran od njih.. Vem, da je težko, tudi meni je bilo, a to je najboljši korak za nas in naše otroke...

Hvala vsem, ker ste mi odprli oči user posted image

Sedaj sem veselaaaaaaa... Sploh mi ni žal, srečna sem...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:09:29   
Anonimen
Upam da za zmeraj. Si naredila najboljš zase in sinčka verjemi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:11:12   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Dvignilo me je to, da je na vprašanje če bo dal kaj denarja za sinov krst, odgovoril, da ne bo dal... Sem ga v momentu zapustila..


ful dober razlog user posted image  in super komunikacija med partnerjema


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:11:41   
Mešamdrek
Bravo punca.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:12:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Dvignilo me je to, da je na vprašanje če bo dal kaj denarja za sinov krst, odgovoril, da ne bo dal... Sem ga v momentu zapustila..


ful dober razlog user posted image  in super komunikacija med partnerjema



Je ena dolga zgodba za tem.user posted image
Bi ji dala prav, verjemiuser posted image .

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:12:32   
Anonimen
Jaz ti pa verjamem toliko, kot če bi mi kdo zdajle rekel, da Jezus Kristus pride na kosilo.
Vidva še dolgo, dolgo ne bosta odrasla.In čisto nič se mi ne smiliš, samo otrok je bogi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:13:51   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz ti pa verjamem toliko, kot če bi mi kdo zdajle rekel, da Jezus Kristus pride na kosilo.
Vidva še dolgo, dolgo ne bosta odrasla.In čisto nič se mi ne smiliš, samo otrok je bogi.


A jo poznaš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:14:23   
fragola
Jaz nevem kako je potekala zgodba zato tudi nevem če si prav naredila! Skratka tudi če ne bi bilo prav odločitev je vedno tvoja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:14:38   
Anonimen
Tole je res za zmeraj. Ker šele sedaj sem videla, da to ne pelje nikamor, kakršen oče, takšen sin, pravijo. In jaz ne želim, da je moj sin takšen, najbolj želim, da ko bo imel dekle, da bo vedel, da je ona na prvem mestu, mama šele na drugem. Tega se moj bivši ni zavedal.. A si predstavljate? Med tednom šiht, med vikendom k mami. Kaj pa jaz pa sin? A midva tega nisva zaslužila? Oh, glavno, da je konec, da bo moj sonček ponoči v miru spal, brez zvoka teh avtomobilskih igric.. Kako paše punce..

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:15:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz ti pa verjamem toliko, kot če bi mi kdo zdajle rekel, da Jezus Kristus pride na kosilo.
Vidva še dolgo, dolgo ne bosta odrasla.In čisto nič se mi ne smiliš, samo otrok je bogi.


Zakaj bi se komu smilila, ČE SEM PA SREČNA TAKO IN MOJ SIN..

In, jaz sem bivša Gorazdova..

Sem pričakovala pljuvanje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:17:06   
baguSka
Oprosti... ne vem zakaj, ampak mene pa spremlja obcutek, da je tole samo zacasno in da bosta kmalu spet skupi...user posted image  Sicer se mi zdi da ne poznam vsega ozadja, neki pa...!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:20:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako si mi polepšala dan. Hvala ti lepa. Nikoli te ne pozabim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:20:54   
fragola
Jaz samo prašam ma kaj si spet menjala nick, se mi zdi da si jih mela že nešteto! Pa brez zamire!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:21:45   
Taula
Če si bivša Gorazdova res, upam samo da boš tokrat VZTRAJALA. Da ni bila odločitev v  jezi samo, ampak odločitev za vedno.
Srečno.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:21:55   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Oprosti... ne vem zakaj, ampak mene pa spremlja obcutek, da je tole samo zacasno in da bosta kmalu spet skupi...user posted image  Sicer se mi zdi da ne poznam vsega ozadja, neki pa...!?

Anede.. Kr neki.. Liči na zbujanje pozornosti..

Sicer pa ti srčno privoščim A_R, še posebej tvojemu sinčku.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:22:26   
Anonimen
Samo ti pupa si res smešna, ti iščeš  samo pozornost!!!

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:24:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz ti pa verjamem toliko, kot če bi mi kdo zdajle rekel, da Jezus Kristus pride na kosilo.
Vidva še dolgo, dolgo ne bosta odrasla.In čisto nič se mi ne smiliš, samo otrok je bogi.


Zakaj bi se komu smilila, ČE SEM PA SREČNA TAKO IN MOJ SIN..

In, jaz sem bivša Gorazdova..

Sem pričakovala pljuvanje user posted image


Ktera je anonimna bi že morala vedeti? Tista, ki se dela zelo prijazno po drugi strani pauser posted image . Si mogoče mislila, da ti stoji ob straniuser posted image Zelo prijazna stara rr-jevka, vendar na taki temi VEDNO anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:25:30   
Taula
Ti si tudi anonimna. Torej sodiš v isto koš.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:29:29   
Anonimen
No, ne se kregati..

Ne iščem pozornosti, ampak povem, kar je resnica. Če ti ni všeč, ni treba brati.

In, ne nazaj skupaj več ne bova, ker jaz sinu privoščim srečo, mir, ki je z njim ne bo...

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:30:24   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

No, ne se kregati..

Ne iščem pozornosti, ampak povem, kar je resnica. Če ti ni všeč, ni treba brati.

In, ne nazaj skupaj več ne bova, ker jaz sinu privoščim srečo, mir, ki je z njim ne bo...



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:33:02   
Felicity
user posted image Srečno! Pa res se ne vračaj nazaj. user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:34:21   
Anonimen
Je pa res, da sem ga že dosti krat zapustila, pa sprejela nazaj.. Ampak tega je konec.. Se dovolj cenim, da se ne pustim pretepati, ..... Ni mi niti hudo za njim, le vesela sem, da sem se znebila tega..

Aja, pa veš, ti ko praviš, da sem otrok? Mojemu sinu vsaj ne bo dolgčas, ker ima mamico, ki zna biti otročja...

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:35:16   
spacey
Upam, da boš ob vsakem pomisleku, da bi šla nazaj k njemu, prebrala vse te tvoje poste. 

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:37:59   
Anonimen
No zdaj bom pa še jaz nekaj napisala, čeprav nisem hotela.
Jaz osebno ti ne verjamem, ker sem prebrala vse kar si takrat napisala ,ko te je pretepal, pa si čez kratek čas imela v podpisu, da ste happy family.Ko smo ti ženske svetovale, da beži stran od pretepača si to vzela za pljuvanje, ker karkoli ni bilo napisanega tebi v prid, nisi hotela sprejeti.
Spomnim se, da sem ti sama osebno pisala na ZS in ti nudila pomoč, če bi jo potrebovala, ker vem, kako je živeti z nasilnežem.Od takrat naprej si bila velikokrat žaljiva do nekaterih RR-jevk, čeprav smo ti vse želele samo dobro.
Vem, da bosta čez par dni spet skupaj in spet boš pisala kako super očka je.Če bi ti res želela z njim iti narazen, nebi pisala na forum, ampak bi najprej z njim razčistila in uredila svoje in sinovo življenje.Občutek imam, da si se počutila na RR odrinjeno, zato si spet napisala post, samo, da bi se okrog tebe nekaj dogajalo.
To je moje mnenje.Lahko, da se motim, vendar ti kljub temu želim, da se enkrat pobereš in začneš resno misliti nase in na otroka.Srečno.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zapustila sem ga..
5.11.2007 15:38:01   
Anonimen
Haha. Šala stoletja. Potem ko bosta zopet skupaj, pa se bo izbrisala in prišla pod novim nickom gor.
Pa da se ji da še javno objavljat ... user posted image user posted image

(odgovor članu spacey)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?