|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 10:28:47   
Anonimen
Ker so nam staro temo zaklenili (ker ma preko 200 strani), je treba odpret novo. user posted image

No, najprej Romani veliko sreče v novi službi, upam da se izteče kot si želiš.

user posted image  Brejk a leg Romana! user posted image

Zdele sta šla moja dva škrata (mali user posted image  in veliki user posted image ) sama ven, ker mene tok noga boli, da ne upam ven. Včeraj sem komaj prišla domov, sploh po stopnicah v 5. štuk z 8 kilsko češpljo. user posted image  V glavnem, stegnit ne morem noge al pa jo fejst pokrčit. user posted image  Tole se sicer vleče že od julija nekje, zato me že kr mal skrbi.
Upam samo, da bo popoldan že bolje in da bom šla lahko že ven z user posted image .
Zdajle pa na hitro pospravit, potem pa malo me časa. To pomeni, da grem risat na steklo al pa Gospodinje gledat. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 10:33:32   
lunca2
Hothien lepo, da si odprla novo temo.user posted image Upam, da te čimprej neha boleti noga. Če se ti tako dolgo vleče pa le pojdi malo do zdravnika.
KBM
lepo, da pridete spet v Hrastnik. A se kdo iz Hrastnika ženi? Veš sm firbčna.user posted image

Jaz sem dobro, pripravljam za kosilo.  user posted image v službi, Ažbe pa se igra na postli, čveka, vriska, vmes malo zadrema, vsega po malo.HEHE

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 10:35:28   
Anonimen
ja, točno ROMANA; fajn zrihti. user posted image user posted image user posted image user posted image

Hothien, a ne bi šla mal k zdravniku??user posted image user posted image user posted image Mal dolga doba je že tole.

Jaz sem pa zdajle poslala ZS tisti punci, k ma isti avatar kot jaz. Me tok moti. Stalno vidim avatar, grem brat kaj sem napisala in potem vidim, da to nisem jaz..user posted image user posted image Butasto skratka.. Nočem si ga pa spreminjat, ker jaz ravno vse po avatarjih poznam, po nickih pa ne.user posted image user posted image In nočem, da pol tud mene mešajo.. user posted image

Drugače se mi pa nič ne dopade to, da so nam zaklenil temo.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 10:37:39   
lunca2
Tud men se ne dopade, da so nam zaklenil temo. Zdej ko bomo naklofale 200 strani bodo temo zaklenili.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 11:28:02   
mily
Da se še jst nanovo pofačkam. Mene pa nič kej ne moti kje čvekam, tko se vsaj posti ne bojo brisal.

Biba ma kaj se češ pritoževat zarad avartarja? A ti bi si ga menjala, če bi te kira prosla? Ma dej si enga čist svojga, pa se te bodo vsi po unem zapomnal.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 11:29:43   
Bubamaraa
evo mene radnička klasa.....user posted image

sem priletela na kufe domov med malico in po stekleničeno vodo... prvi občutki: delam svoje delo in se počutim super....user posted image user posted image user posted image

letim zdej evrčke služt...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 11:29:45   
lunca2
KBM sm vidla, da maš nov avatar. user posted image
BIBA dej eno svojo sliko za avatar.
Romana kaj pa delaš, če ni skrivnost? Sam, da si zadovoljna. To je zlo pomembno. Jz tud upam, da ko dobim šiht da bom zadovoljna z delom.


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 13:04:07   
Miss Piggy
Ooo Romana, kaj jaz vidim...čimveč uspeha in zadovoljstva v novi službi ti želim, in kar je najpomembneje-veliiiiiiikoooo evrčkov!user posted image user posted image

Tko, zdej grem pa po sten packat. Rišem na steno. Sej ne bote uganle kaj! Lokomotivčka Tomaža in prijatelje user posted image .

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 13:09:33   
lunca2
Elis lokomotivčka Tomaža majo v Baby centru. Sem bla v Ljubljani in sem mal pogledala.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 13:57:22   
Anonimen
Ma sej vem.. Sam mi je butast avatar spreminjat, k jaz resnično poznam ljudi samo po avatarju, ne po nickih.. tko d res ne vem...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 13:58:43   
neyka7
oj, po dobrem tednu spet nazajuser posted image . Romana čestitam za novo službo, tud jz ti želim velik evrčkov...no, vsem namuser posted image .

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 14:02:15   
Anonimen
neyka, a se midve poznamo??

(odgovor članu neyka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 14:18:34   
lunca2
Vidm da neki pa vas je gor.

O neyka spet nazaj.user posted image


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 14:56:43   
neyka7
Ej biba ne vem, a se poznamo? hmm...user posted image

Lunca... neyka je vedno prisotna, sam prjav se tam pa tamuser posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 15:05:47   
LANLAN
hoj,mene spet neki zanima-kako naj pomanjšam fotko,da jo bom lahk spravla  v svoj profil??
antitalent,kaj češuser posted image user posted image
smrk, dežuje...bomo kar noter zabubleni pred tvuser posted image ,..pa tako je bilo fajn ,k je bil sonček,jle?


(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 19:06:24   
neyka7
LANLAN jz sem lih mal brskala po forumu, pa nisem nč našlauser posted image . sej jz bi si tud dala kako slikco gor... a ma mogoč kira kej več znanja glede tega (kot midve)?

(odgovor članu LANLAN)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 20:04:54   
Anonimen
neyka7 in lanlan TUKAJ imata navodila.

(odgovor članu neyka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 20:06:25   
Bubamaraa
slikico morata pomanjšati na 72x72 .. in potem v svojem porfilu data, za avatar, da hočeta slikico naložt. potem ko prenese kliknita spodaj uporabi in na koncu Potrdi...user posted image  simpl kot pasulj....user posted image


vglavenm jutr maš šiht.. za vse firbce tle gor lahk povem, da delam v Piramidi d.o.o. kot knjigovodja... prvi občutki in vtisi: user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 20:11:43   
neyka7
Ženske jz sem do teh navodil pršla...zdj pa še en problem..ne vem kako slikco pomanjšatuser posted image  tnx usejen user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 20:15:52   
Bubamaraa
lepo prosi Hotko in ji jo pošlji na mail pa bo uredila... jaz ji vsake tolk časa dam za kufe in mi zmerom vse popedena....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 21:17:04   
Miss Piggy
Tko, deževen dan je bil pr nas kr ploden. Se moram pohvalt, da sem danes obdelala že Henrika, Jakoba in Manco. Z bertijem sem tud začela, sam mi je časa zmankal. Pa sej je jutri nov dan, pa se bom Bertiju posvetla pa mogoče če Gorazd na vrsto pride. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zasavčanke, 2. krog
18.10.2007 21:20:24   
Miss Piggy
Lunca, vem, da majo v BC Tomažka, vendar imajo vedno ene tri vrste lokomotiv, naš Dino pozna pa vse lokomotive, ki obstajajo, doma jih ma ene deset, obstaja jih pa ziher še 20. Sam v Sloveniji tega ni ravno za dobit, ker Emona obala ne uvaža velik. Na škatlah od lokomotiv maš pa narisane, pa po netu smo brskal, in naš revček ma pršparan zihr še za dve lokomotivi, pa ne more denarja ponucat, ker jih nimajo.user posted image


(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 7:50:44   
kapesanta
Elisa, dejte po e-baju naročt, tam pa sigurn majo vse kar je možn...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:05:26   
Miss Piggy
IZVIRNO SPOROČILO: kapesanta

Elisa, dejte po e-baju naročt, tam pa sigurn majo vse kar je možn...


ne upam pa ne znam. Sem pa že firbcala, ja.user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zasavčanke, 2. krog
19.10.2007 8:20:34   
LANLAN
joj,res je hudo če nimaš pojma o teh rečeh z rač.---user posted image user posted image
Romana26,pol že ni tko simpl ku pasulj,če morš hotko fehtat,da ti zrihtauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem se odločla,da jst tud nafehtam eno deklco,da mi poštima...Angellina........HHHEEEEELLLLLPPPPPPP,...user posted image
In kaj kek počnete?

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?