|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plaža v Strunjanu za enoletnika
16.5.2011 15:54:12   
talent
Zanime me ali imate izkušnje s plažo v Strunjanu? Ali je primerna za enoletnika? Kakšna je (beton, kamni, pesek)? Je dovolj sence? Rabiš svoje ležalnike? Na kaj moram paziti...

Prosim za čim več informacij in navodil.

Hvala...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plaža v Strunjanu za enoletnika
16.5.2011 15:59:39   
Nika v službi
Mi v Strunjan pogosto hodimo, kopamo se na plaži, ki spada pod hotele Krka zdravilišča. Plaža je urejena, vstopnina, plačaš tudi parking, lahko si izposodiš ležalnike, senčnike, pedaline... Je kamnita, peščena in travnata, vsega imaš, če si dovolj zgodaj praviloma dobiš tudi svoj kotiček pod naravno senco dreves. Imajo otroško igrišče in peskovnik, slednji je precej neuporaben, saj je na žgočem soncu brez strehe oz. zaščite dreves. Za otroke je ok, saj so kamenčki in se lahko igrajo ob vodi, senca je, kafič, restavracija... nam je tam všeč in se redno vračamo.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu talent)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plaža v Strunjanu za enoletnika
16.5.2011 20:23:43   
talent
Nika v službi hvala za hiter odgovor. Ja točno plažo od Term Krka sem imela v mislih. Torej si lahko izposodiš ležalnike in senčnike. A se mogoče spomniš koliko stane izposoja na osebo/dan in kakšni so? Plastični? Si jih sam nosiš in namestiš ali imajo osebo za to?

Z otrokom je odhod na plažo že itak poln prtljage pa ne bi rada še nepotrebnih stvari zraven vlekla.user posted image

Mogoče veš še to koliko je hotel Svoboda dejansko oddaljen od plaže, ki jo opisuješ?

Hvala še za te informacije.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plaža v Strunjanu za enoletnika
17.5.2011 8:07:37   
Nika v službi
Ležalniki so beli, plastični, prinesejo ti jih močni mladciuser posted image , pri katerih tudi plačaš najem. Marele so tiste platnene, z nosilcem, prav tako ti jih prinesejo oz. dostavijo na želeno mesto. Če se prav spomnim, je bil najem ležalke 2,5€, senčnik je po moje približno enako, se ne spomnim dobro, ker slednje redko najamemo, saj je dovolj sence.

H. Svobodo je plaži najbližji hotel, le nekaj 10m in si tam pri vhodu na plažo.

Mi smo imeli za na plažo kar troley varianto, torej torbo na kolesih, kamor smo spravili brisače, kopalni plašček za ta malo (dokler je bila še manjša), plavalne copate (te ti priporočam, saj je z njimi mnogo lažje hoditi po kamnih in tudi v vodi brez problema stopi na tla z njimi), pa lopatke, vedra, nekaj igračk, rokavčke in pač vse tiste "nujno" potrebne otroške rekvizite. Sicer pa - če boste v hotelu - lahko v vsakem trenutku skočiš kaj iskat v sobo, tako da ni nujno, da na plažo vlečeš goro stvari.

Lepo se imejte!


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu talent)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plaža v Strunjanu za enoletnika
17.5.2011 9:57:31   
talent
Sami uporabni odgovori! user posted image

Najlepša ti hvala. Sedaj mi je vse bolj jasno in lažje za načrtovat.

Tudi vi lepo dopustujte, ko boste tako daleč..


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...
Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?