|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 17:17:53   
Sulfinija
Punce iskrena hvala vsem za tople besede na forumu,preko zs.Res vsem še nekrat hvala.

Včeraj je G ugotovila,da najini user posted image  ne bije srček.Videla se je glavica skratka vsem sem videla na monitorju,če bi mi se še enkrat tole zgodilo bi rekla nikoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii več tega nočem videti tega bitja,ki mu je nehalo biti srce.Grozljivo,nočna mora.Najhuje je bilo nobenega izcedka,nobene krvavitve z mirnim na pregled na kri,vodo na UZ in tam grozljivka šok od šoka žal.

Pridem domov ačne se izcedek kličem frendico takoj na urgenco,takoj ponovno na UZ gospa user posted image user posted image user posted image user posted image  ne vidim utripov.PO ZM sem bila noseča 10t1dan,plodu je nehalo biti srce pri 8t2dni.Nič abrazija počakamo čez noč,jutri ponoven UZ.Danes zjutraj ponovno UZ vsaka čast osebju splošne bolnice Rakičan za vso prijaznost,ki so mi jo nudili v tem težkem trenutku.UZ monitor obrne ne ne najdem utripa jaz pa nočem videti in že so solze lile je takoj obrnila proč,jaz v solzah v očeh v halji do mize,kjer so naredili abrazijo.Punce moje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sedaj pa 12.6 imava dr.Zorna v LJ in se bom posvetovala in prosila za genetsko preiskave vedno ob istem času gre vse skupaj po gobe,no tokrat je malo dlje zdržalo kot prvič.Samo vseeno boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,neizmerno boli.SEm bila pozitvna polna energije vam povem nisme mislila,da sem v resnici tako šibka.Šibka sem ratala do konca.Sedaj bo m počivala dobila antibiotike,pri svoji G ponovno čez tri tedne,nato posvet v LJ in gremo naprej.

13.06.praznujem 30.letnico za moževo sma bila oba zelo srečna takrat sem bila že user posted image ,sedaj pa prazna polne bolečine in obupa.Boma pa šla direktno iz LJ na Slovensko obalo,kjer boma sama za vikend praznovala mojo 30.letnico če bo v solzah pa naj bo v solzah.Imam ljubečega moža,neizmerno ga imam rada kljub tmeu kaj se nama dogaja.

Dragi možek hvala ti,da si v teh trenutkih z mano.

Punce tudi vam iskrena hvala vsem in vskai posebej.

Vaša Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 17:30:03   
VITA74
Draga moja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žal mi je in tudi jaz jokam s teboj...

besede so verjetno odveč....joči in izjoči svojo bolečino in opri se na partnerja....drži se.


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 17:33:01   
blanč
Žal mi je zateuser posted image user posted image

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 17:35:04   
Anonimen
Zal mi je...user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 17:36:07   
kajsica
Jao Sulfinija, pa tako sem se veselila s teboj.

Vem da si močna in ko bosta izjokala to bolečino, pa pogumno naprej. Verjemi da čutim s teboj.

Tako mi je hudo zate!!!! Drži se!!!!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 17:56:05   
sani1
Tukaj smo in s tabo delimo ta nesrečni slučaj.  Zjoči se in potem pogumno naprej. Tudi tvoj dan bo prišel, ko boš postala mama...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 18:10:36   
kjava
Sulfinija, bodita z možem še naprej močna in vztrajna user posted image

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 18:21:37   
HEL36
Sulfinija, ne morem verjeti user posted image  user posted image , res sem ti privoščila tole srečo! Nimam besed user posted image

Izjoči svojo žalost in potem bo treba naprej user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Drži se!!!!

_____________________________

USPELO je!!! 10.08.2009 bi naj bil tvoj datum prihoda

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 18:32:09   
soncek28
Draga Sulfinija,verjamem,da je za teboj oz.za vama res nočna mora,žal mi je,in ko tole berem tudi sama user posted image .
Verjemi,da vaju z možem čaka tudi vajina sreča,imejta se še naprej rada,in imejta upanje,in verjamem,da za dežjem vedno posije sonček,želim vama,da že kmalu zagledatauser posted image user posted image ,in držim pesti da bo vse do konca ok.
Poznam veliko primerov kot so vaši,in so danes srečne mamice svojih zakladkov,mislim in upam da vidva nista daleč temuuser posted image .
 
Vso srečo vama želim,tebi pa seveda za tvoj r.d naj se ti izpolni tvoja skrita želja!!!

(odgovor članu HEL36)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 18:47:43   
pika74
Mojca...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... jokam s tabo... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu VITA74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 18:59:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Žal mi je... user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 19:14:41   
citrončica
user posted image user posted image user posted image ,drži se!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 19:37:50   
Anonimen
user posted image res žalostno, vendar ne izgubi upanja, en velik objem zateuser posted image user posted image

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 19:39:57   
TEDIGO
pošiljam ti user posted image ... tudi moja zgodba je zelo podobna tvoji; oktobra bom stara 30 let. Novembra sem zagledala user posted image , decembra kako srček bije, januarja pa (v 12 t) srček ni več bil-zamujeni splav. Groza!!!!Ko sem prišla domov sem dobila močne krče in krvavitev-v bolnico in pikice ni bilo več....Nobenih krvavitev nič od nič nisem imela prej...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 19:43:19   
tintin
Draga Mojca, tudi jaz sem že tretjič držala pesti zate in spremljala tvojo zgodbo. Res sem verjela in upala, da bo tokrat vse srečno do decembra in še naprej. Niti v sanjah si ne bi mislila, da te čaka zopet žalost. Svetujem ti, da si izboriš genetske preiskave, menda ti zdaj že pripadajo. Sicer pa odžaluj, z možkom si bodita v oporo. Verjamem, da čaka sreča za vogalom tudi tebe, le upanja ne smeš izgubiti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 20:34:25   
blue sky
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 20:48:37   
ključek
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 20:57:01   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 20:57:49   
K_a_t_j_a
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drži se! Pa tako sem bila vesela zate, ko sem prebrala, da si user posted image ...

_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 20:59:15   
špelin@
Draga Mojca user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 21:02:25   
jooly
Težke stvari... izjoči, pa se vrni - ne smeš obupat, čeprav ti verjetno na trenutke zmanjka moči!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 21:06:15   
rija
Mojca user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 21:15:49   
*Junona*
Mojca, zelo mi je hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj so ti delali že hsg, hsc, lpsc?

Drži seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 21:40:26   
Netopirčy81
Žal mi je za tvojo bolečo izgubo!user posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zbogom najina mala sreča!!!
7.5.2008 21:51:01   
Pingvinčica
Mojca samo user posted image ti lahko pošljem, ker besed enostavno nimam.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?