|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelo močna prva M po ss
24.4.2007 14:05:44   
lejca
Lep pozdrav...
pocasi se vam tudi jaz pridruzujem..tokrat z vprasanjem...in sicer ...dobila sem prvo menstruacijo po ss in me zanima ce je normalno da se mi kri izloca v veliki kolicini...namrec na dan menjam tudi vec kot 10 vlozkov ..tistih za ponoci...
sem malo v skrbeh...
hvala lp
Lejcauser posted image

< Sporočilo je popravil Jančika -- 24.4.2007 19:44:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelo močna prva M po ss
24.4.2007 23:07:38   
Shani
Moja M po SS je bil tudi močna- toda ne toliko kot tvoja ampak sem imela do druge M skoz izcedke rjavkaste, črne. Vmes med obema pa sem enkrat v momentu noro zakrvavela in en velik kos je iz mene šel ven - krvavitev je pa trajala samo 3 ure. Sedaj po drugi M pa nimam več izcedkov in imam občutek, da sem končno prišla na prejšnje stanje pred nosečnostjo. Mislim, da ni nič narobe, počakaj še kakšen dan, da boš videla če se ti bo stanje umirilo. Če se ti pa ne bo pa pokliči svojo G. Moje mnenje po sebi sklepam, da ženske po SS potrebujemo (odvisno od višine nosečnosti) vsaj 2-3 cikluse, da pridemo zopet nazaj.

Upam, da bo krvavitev hitro ponehala in boš lahko bolj mirna.

LP

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelo močna prva M po ss
25.4.2007 16:02:05   
natasarobi
Pozdravljena!
Jaz sem imela dvakrat umetno prekinitev. Po splavu nisem imela večjih krvavitev. So mi pa v porodnišnici rekli, da čem bom močno krvavela, da naj grem kar na urgenco.

Če se ti danes še ni umirila krvavitev in da boš bolj mirna pokliči svojo g. ali pa pojdi kar na urgenco.

lp,

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zelo močna prva M po ss
26.4.2007 18:04:50   
lejca
hvala punce za odgovor...sem ze umirjena saj se mi je vceraj skoraj kar ustavila....
mislim da lahk grem v nove bojeuser posted image
a mogoce veste kdaj naj bi prislo do naslednje ovulacije ?
lp lejca

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?