|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zgrožena
11.7.2008 16:55:02   
xerox
Danes vprašam znanko, ki ima 3 mesece starega dojenčka, če mu daje dudo in mi pravi, da mu jo namaže z eurokremom in cukrom, in potem ko poliže spet...
Halooooooo!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zgrožena
11.7.2008 16:56:43   
špelin@
Pa si zihr, da se ni zafrkavala????

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zgrožena
11.7.2008 16:58:27   
SaTiSa
Ja pa kaj je z to žensko???

Naj še mu en šnapsek v flaško natoči, pa en a cigaro prižge.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zgrožena
11.7.2008 16:58:31   
xerox
Zihr, ker mi je rekla, sej vem da mu še ne bi smela, ampak ma ful rad
sladkouser posted image user posted image user posted image
Sej nisem nič komentirala,ampak sem bla pa res zgrožena!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zgrožena
11.7.2008 17:02:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: xerox
Zihr, ker mi je rekla, sej vem da mu še ne bi smela, ampak ma ful rad
sladkouser posted image user posted image user posted image
Sej nisem nič komentirala,ampak sem bla pa res zgrožena!


Hudo! No, naš ima tudi rad sladko, zato dobi občasno na dudko kapljico koroških vetrovnih kapljic user posted image  Evrokrem? Jezus.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zgrožena
11.7.2008 17:04:05   
amaya
Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......ne bom sploh komentirala

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zgrožena
11.7.2008 17:06:10   
Annny
IZVIRNO SPOROČILO: xerox

Zihr, ker mi je rekla, sej vem da mu še ne bi smela, ampak ma ful rad
sladkouser posted image user posted image user posted image
Sej nisem nič komentirala,ampak sem bla pa res zgrožena!
 Ja, kateri otrok pa nima rad sladkega, sploh če ga takole futraš z evrokremomuser posted image  Jaz verjetno ne bi znala držati jezika za zobmi in bi rekla, da to za otroka ni ok...user posted image

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zgrožena
11.7.2008 17:19:39   
amaya
V evrokremu je čokolada, di definitivno ni za tako malega otroka.

"Čokolada namreč vsebuje theobromin, ki deluje na naše telo podobno kot kofein v kavi ali tein v čaju". In še en kup snovi, ki povzročajo alergijo. Potem se bo pa jokala... 

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zgrožena
11.7.2008 17:20:02   
Naty*Taja
Punce, ne se no tolk zgražat! Vsi imamo sladko radi in ... ja, na sami pediatrični v LJ malim, do enega meseca dajejo na dudo in v usta samo glukozo, da jih pomirijo in lahko delajo, kar je pač treba!!! Ne bo ga kr konec od tega! Valda da alko in podobne zadeve, ki uničujejo možganske celice ne! Sladkor pa ne škodi! Tudi v materinem mleku ga je ogromno, mogoče več, kot v evrokremu!!!!
Pa brez kontra komentarjev prosim, sej če vsaka pri sebi pomisli...ko boste na tem, da ne spite par mesecev skup, al pa se vsak dan ukvarjate z malčki, ki se non stop jočejo, boste tudi iskale kake take rešitve....Kak smo pa mi preživeli?,,,

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zgrožena
11.7.2008 17:24:08   
Annny
No vidiš, na alergijo pa še pomislila nisem..mislila sem bolj v smislu, da je to za otroka velika razvada in da tudi za (bodoče) zobke ne bo dobro..Ampak je res- glede na število alergij danes bi se prvo leto široko izognila vsakemu možnemu alergenu.. Zadnjič mi je neka mamica povedala, da je njen otrok alergičen na 'penila', ki jih dodajajo kruhu, da ostane mehak. Rekla je, da je podjetje Žito eno redkih, ki tega ne počne, zato za tamalega kupuje samo njihov kruh, po katerem ni ves flekast. Tudi to je vredno razmisleka glede na to, da otroku damo dostikrat kakšno žemljico za žvečit...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zgrožena
11.7.2008 17:27:46   
Šarki
ja isto k sm bla jest noseča mi je ena mama govorila kako je sinu že pri 3. mescih dajala čokolino, nasledni stavek je pa bil_: ja našga mihca so toook krči dajal... je bil tok bogi, se je čist skupej zvil..... 
ja le od česa...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zgrožena
11.7.2008 20:11:06   
Naja30
Ja ne vem, meni se tudi ne zdi to normalno. Pa ne moreš primerjat glukoze v P ali na pediatriji, da lahko v miru delajo s tem, kar starši počnemo doma. Meni se to enostavno ne zdi prav.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zgrožena
11.7.2008 20:18:16   
Paštetka
Ja, jaz tudi ne vem, kaj se repenčite. Glukoza in evrokrem sta ja oba samo cuker. Sploh ne vem, kaj bi tu bilo narobe. Itak, da bi tudi v porodnišnicah že dajali jim evrokrem, samo je žal dosti dražja, in zato raje dajo glukozo.

Ja pa enako je tudi s postoperacijami. Tudi ti dobijo glukozo, ker je evrokrem predrag. Aja, pa tudi če ima dete drisko mu komot lahko daste evrokrem namesto glukoze, ker itak noče ničesar jesti, sladko pa imajo radi.

S tem, da jaz predlagam da probate z Nutelo in to v Mullerju kupljeno, ker je 100 svetlobnih let boljšega okusa od evrokrema. Jah, kaj češ že od začetka jih je treba navaditi na raskoš user posted image


Moje mnenje, ki pa seveda ni nujno, da je tudi vaše. Aja, pa ne vsiljujem ga nikomur.

P.S.

moja je pri odpustu iz porodnišnice dobila lešnikovo Milko, ker se je premalo zredila.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 11.7.2008 20:21:22 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zgrožena
11.7.2008 20:22:28   
matic0105
user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zgrožena
11.7.2008 20:23:09   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Punce, ne se no tolk zgražat! Vsi imamo sladko radi in ... ja, na sami pediatrični v LJ malim, do enega meseca dajejo na dudo in v usta samo glukozo, da jih pomirijo in lahko delajo, kar je pač treba!!! Ne bo ga kr konec od tega! Valda da alko in podobne zadeve, ki uničujejo možganske celice ne! Sladkor pa ne škodi! Tudi v materinem mleku ga je ogromno, mogoče več, kot v evrokremu!!!!
Pa brez kontra komentarjev prosim, sej če vsaka pri sebi pomisli...ko boste na tem, da ne spite par mesecev skup, al pa se vsak dan ukvarjate z malčki, ki se non stop jočejo, boste tudi iskale kake take rešitve....Kak smo pa mi preživeli?,,,


moj bo kmal star eno leto, pa spi že ves čas tak, da je katastrofa. zadnje čase se vse to samo slabša. sama ga tolažim čez noč, prav tako sem bolj kot ne ves dan sama doma in zanj skrbim, poleg malega pa moram opraviti še tisoč drugih stvari. in včasih ma mali kar hude napade jeze in joka. pa mi sigurn ne pade na pamet, da bi mu devala evrokrem. pa tud mi ne pravit, da to ni nč kej takiga. pol tud ni nč kej takiga, če mu kr svinjski šnicl ponudim. sam da žuli neki v ustih pa da je tiho. adijo, pamet. sej vredi, če si poskušaš nekak vse skupi olajšat, samo ne pa na tak način. ker ta hrana za dojenčke NI primerna. glede sladkorja v mleku in evrokremu si tud nekak slabo poučena...

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zgrožena
11.7.2008 20:27:17   
Anonimen
Jaz sem ji tudi dajala na dudko kaksno kapljico gorenjskih kapljic proti krcem,ko se je jokala,mi jih je mami prinesla,pa jih je na zalost ze zmanjkalo,zdaj ji pa vcasih dam sab simplex,takrat ko se res fajn joka,pa jo lepo pomiri.
Samo evrokrem...ja no,vsak po svoje.

(odgovor članu matic0105)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zgrožena
11.7.2008 20:49:18   
simin
vse ima svoje meje....user posted image user posted image

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zgrožena
11.7.2008 20:52:08   
Anonimen
Evrokrem ni samo cuker, ampak so notri ponavadi tudi lešniki.

(odgovor članu simin)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zgrožena
11.7.2008 21:10:41   
Anonimen
Ja ne vem no. To se mi ne zdi glih ok. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zgrožena
11.7.2008 21:15:52   
Anonimen
Jst pa kr težko verjamem, da je to resuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zgrožena
11.7.2008 21:31:04   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

Jaz sem ji tudi dajala na dudko kaksno kapljico gorenjskih kapljic proti krcem,ko se je jokala,mi jih je mami prinesla,pa jih je na zalost ze zmanjkalo,zdaj ji pa vcasih dam sab simplex,takrat ko se res fajn joka,pa jo lepo pomiri.
Samo evrokrem...ja no,vsak po svoje.


Tudi jaz ji še vedno če je res kriza kapnem na dudo kapljico-dve koroških kapljic proti krčem in ji potem kasneje še enkrat umijem zobke. Pa že za te kapljice imam včasih slabo vest, da bi ji pa dala evrokrem? V dobro tega otroka upam, da je bla to samo šala..

Že itak sem bla jezna k vrag ko sem bla pred dnevi na obisku v službi na enem praznovanju in je ena sodelavka tolažila mojega otroka ker je jokal. In jo je odnesla ven iz pisarne kjer smo bli. Prideta nazaj in moja 7 mesecev stara punčka okol ust umazana od čokolade. Čist paf vprašam če ji je dala torto za jest? Pa pravi on meni: ne, sam dudo sem ji v čokoladno torto namočila user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil scubadiver -- 11.7.2008 21:33:08 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zgrožena
11.7.2008 21:58:35   
benika
Ja, jaz tudi ne vem, kaj se repenčite. Glukoza in evrokrem sta ja oba samo cuker. Sploh ne vem, kaj bi tu bilo narobe. Itak, da bi tudi v porodnišnicah že dajali jim evrokrem, samo je žal dosti dražja, in zato raje dajo glukozo.

Ja pa enako je tudi s postoperacijami. Tudi ti dobijo glukozo, ker je evrokrem predrag. Aja, pa tudi če ima dete drisko mu komot lahko daste evrokrem namesto glukoze, ker itak noče ničesar jesti, sladko pa imajo radi.

S tem, da jaz predlagam da probate z Nutelo in to v Mullerju kupljeno, ker je 100 svetlobnih let boljšega okusa od evrokrema. Jah, kaj češ že od začetka jih je treba navaditi na raskoš


Moje mnenje, ki pa seveda ni nujno, da je tudi vaše. Aja, pa ne vsiljujem ga nikomur.

P.S.

moja je pri odpustu iz porodnišnice dobila lešnikovo Milko, ker se je premalo zredila.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zgrožena
11.7.2008 22:08:01   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ja, jaz tudi ne vem, kaj se repenčite. Glukoza in evrokrem sta ja oba samo cuker. Sploh ne vem, kaj bi tu bilo narobe. Itak, da bi tudi v porodnišnicah že dajali jim evrokrem, samo je žal dosti dražja, in zato raje dajo glukozo.

Ja pa enako je tudi s postoperacijami. Tudi ti dobijo glukozo, ker je evrokrem predrag. Aja, pa tudi če ima dete drisko mu komot lahko daste evrokrem namesto glukoze, ker itak noče ničesar jesti, sladko pa imajo radi.

S tem, da jaz predlagam da probate z Nutelo in to v Mullerju kupljeno, ker je 100 svetlobnih let boljšega okusa od evrokrema. Jah, kaj češ že od začetka jih je treba navaditi na raskoš


Moje mnenje, ki pa seveda ni nujno, da je tudi vaše. Aja, pa ne vsiljujem ga nikomur.

P.S.

moja je pri odpustu iz porodnišnice dobila lešnikovo Milko, ker se je premalo zredila.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Paštetka: mislim, da se ful motiš!!!!!




Najboljša Nutela je italijanska Nutela. Poljska, ki jo dobiš pri nas je presladka, torej premočna user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zgrožena
11.7.2008 22:26:48   
buček
ej no tole da se daje na dudo brez razloga je malo mem... in pri teh mesecih.... je pa res moji prijatelici rekla P oz mislim da celo zdravniki ko je bil njen mali zelo bolan in ni hotel nič jesti ( cca 6-7mesecev)
naj mu da v usta vsak dan eno tablico čokolade...


ampak vsak je itak najbolj pameten in naredi kot se njemu zdi najbolje..... ta mama  pa pač misli da je dobro da mu že zdaj daje nutelo... user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zgrožena
12.7.2008 1:35:12   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ja, jaz tudi ne vem, kaj se repenčite. Glukoza in evrokrem sta ja oba samo cuker. Sploh ne vem, kaj bi tu bilo narobe. Itak, da bi tudi v porodnišnicah že dajali jim evrokrem, samo je žal dosti dražja, in zato raje dajo glukozo.

Ja pa enako je tudi s postoperacijami. Tudi ti dobijo glukozo, ker je evrokrem predrag. Aja, pa tudi če ima dete drisko mu komot lahko daste evrokrem namesto glukoze, ker itak noče ničesar jesti, sladko pa imajo radi.

S tem, da jaz predlagam da probate z Nutelo in to v Mullerju kupljeno, ker je 100 svetlobnih let boljšega okusa od evrokrema. Jah, kaj češ že od začetka jih je treba navaditi na raskoš


Moje mnenje, ki pa seveda ni nujno, da je tudi vaše. Aja, pa ne vsiljujem ga nikomur.

P.S.

moja je pri odpustu iz porodnišnice dobila lešnikovo Milko, ker se je premalo zredila.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Paštetka: mislim, da se ful motiš!!!!!




Najboljša Nutela je italijanska Nutela. Poljska, ki jo dobiš pri nas je presladka, torej premočna user posted image



Ma kakšna Poljska.V Müllerju dobiš samo oriđinale aus Đermani. Ti se motiš!!!! user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?