|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temenca
17.7.2008 10:50:37   
nia5
S čim mažete temenca, jaz jo mažem z mandljevim oljem, pa se mi zdi da ne izginjajo. Pa kako jih preprečiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: temenca
17.7.2008 10:56:15   
Luni
Nekaj časa mu vsak dan peri glavo, zdaj ko je toplo, ni problema! Naši niso imeli temenc, sem jim pa prala glavo tudi 3x na teden....

_____________________________



(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: temenca
17.7.2008 10:57:07   
Skye
Sicer mi nimamo teh problemov, sem pa zasledila na forumih, da kombinacija kreme + šampona v peni od Mustele + krtačenje zelo pomaga.

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: temenca
17.7.2008 11:16:12   
gajči
Jaz mu vsak dan umijem glavo z vodo, pa se mu je samo enkrat pojavil en mali krogec temenc. Namazala sem ga z vatko namočeno v olivno olje in razčesala z glavničkom, takoj je šlo stran in se ni več ponovilo.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: temenca
17.7.2008 11:17:01   
mateyka
krtačenje zelo pomaga


res je. ni dovolj samo mazat, moraš tud skrtačit stran, ko je zmehčano od olja/kreme.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: temenca
17.7.2008 11:18:33   
nia5
Glavo ji perem vsak drugi dan, včasih z šamponom od Nivee, včasih brez, pa ni sprememb, naj sploh uporabljam šampon?

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: temenca
17.7.2008 11:24:19   
NRMM
Uporabi olje in peno od Mustele.Preverjeno in preizkušeno.
3 dni zaporedima sem ji mazala z oljem in potem sprala s peno in so se ji brez krtačenja odstranila in nikoli več pojavila.Imela jih je pa ogroooomno.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: temenca
17.7.2008 11:27:50   
Balerina
JAz se mojmu z oljem namazala n čez enih 10 minut fino s krpo, tisto frotirjasto vrečko za kopanje, zdrgnla pa smo jih odpravli.
Je mela pa tamala tud fu trdovratne, smo se matrali več kot mesec, pa še lase je čist zgubila. Nam je samo olje in krtačenje pomagalo, pa res vsek dan po parkrat.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: temenca
17.7.2008 11:29:09   
damjanaf
Zvečer namažeš z olivnim oljem, zjutraj pa spereš z otroškim šamponom. Pri nas je bilo učinkovito.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: temenca
17.7.2008 11:35:27   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: NRMM

Uporabi olje in peno od Mustele.Preverjeno in preizkušeno.
3 dni zaporedima sem ji mazala z oljem in potem sprala s peno in so se ji brez krtačenja odstranila in nikoli več pojavila.Imela jih je pa ogroooomno.


No midve pa to prakticirava že slab teden pa se jih še kar nisva znebili


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: temenca
17.7.2008 12:09:27   
ROmama
Jaz sem temenca dol spravila tako, da sem ga vsak dan zvečer fajn namazala z Riboderminom - ribjim mazilom, tudi če se nisva kopala. Prej sem ga pokrivala s kapico, če daš zdaj poleti v posteljo pleničko, pa tudi ne bo mastno.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: temenca
17.7.2008 13:46:57   
t*e*j*k*a
Pred kopanjem dobro namažem z oljem, po kopanju pa dobro s brisačo podrgnem in nato počešem. 

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: temenca
17.7.2008 14:20:57   
Noel
Pri nas krema Mustela ni pomagala.

Smo se jih pa znebili tako, da sem mu na debelo, ampak res zelo namazala z olivnim oljem in dala čez kapico za kakšne pol ure. Potem sem z mokro in namiljeno frotirasto brisačko drgnila in splaknila. Po brisanju pa še namazala z mlekom za telo.

Pri nas je bilo to učinkovito in se niso več pojavile.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: temenca
17.7.2008 16:01:09   
BibaMaJa
Jaz pa mu vsaki dan zmočim glavo in ga z glavnikom češem in nima temenc.
To sem delala že pri starejšem, ko so se mu temenca pojavila in sem mu vsak dan počasi z močenjem glave in nežnim česanjem v treh dneh sparavila vse stran. Potem pa sem ga česala in jih ni nikoli več bilo.

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: temenca
17.7.2008 16:17:35   
mišk
Naša ima že od rojstva ful las (trenutno že okoli 13 cm) in ful temenc. Nič ni pomagalo. No, potem sem ji začela po priporočilu vseh lase umivati z Mustelino peno in mazati z Mustelino kremo. Res so temence postale bolj mehke, a z glavničkom ni šans, da bi jih dobila stran. Ugotovila sem, da se drugače ne bom nikoli popolnoma rešila temenc, kakor z dobesednim nežnim  praskanjem. Vem, da ji naj ne bi smela z nohti odstranjevat, a drugače resnično ne gre pri nas! Tako ji po vsaki kuri z Mustelino kremo in peno odstranim z nohti (res nežno in previdno) nekaj temenc. Sedaj ima samo kje pa kje kakšno "zaplatico".

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: temenca
17.7.2008 17:33:58   
ježek
Nam je pediatrinja napisala recept in sicer olivno olje s salicilno kislino. So temenca hitro izginila. Sem pa uporabljala tudi peno za temenca od Mustele. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: temenca
17.7.2008 20:04:00   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

krtačenje zelo pomaga


res je. ni dovolj samo mazat, moraš tud skrtačit stran, ko je zmehčano od olja/kreme.



ja pa potem REDNO prati glavo. Lepo zdrgniti in potem še FAJN počesati z glavnikom ne ščetko

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: temenca
17.7.2008 22:57:38   
amaya
Šampon od Mustele (pena) + olivno olje+ kapica + razčesavanje = 0 temenc user posted image Mi smo se jih zelo hitro rešili. sem pa začela izvajat terapijo (razen šampona) še preden so se pojavile.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: temenca
17.7.2008 23:02:45   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: ježek

Nam je pediatrinja napisala recept in sicer olivno olje s salicilno kislino. So temenca hitro izginila.




Pri nas isto, samo da so se temenca čez čas spet pojavila. In sem pač še par dni mazala z tem pa je zdaj mir.



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu ježek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: temenca
17.7.2008 23:21:46   
Margareta
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Naša ima že od rojstva ful las (trenutno že okoli 13 cm) in ful temenc. Nič ni pomagalo. No, potem sem ji začela po priporočilu vseh lase umivati z Mustelino peno in mazati z Mustelino kremo. Res so temence postale bolj mehke, a z glavničkom ni šans, da bi jih dobila stran. Ugotovila sem, da se drugače ne bom nikoli popolnoma rešila temenc, kakor z dobesednim nežnim  praskanjem. Vem, da ji naj ne bi smela z nohti odstranjevat, a drugače resnično ne gre pri nas! Tako ji po vsaki kuri z Mustelino kremo in peno odstranim z nohti (res nežno in previdno) nekaj temenc. Sedaj ima samo kje pa kje kakšno "zaplatico".



evo, pri nas je bilo isto. Veliko las, in samo tako smo se znebili temenc.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: temenca
18.7.2008 9:18:38   
Janey
ribosol, od mustele za temenca

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: temenca
18.7.2008 11:38:10   
klarisima
Tudi nam je pomagala Mustela krema proti temencam + šampon.
Tudi krtačenje je pomagalo z navadnim glavnikecom.
Po par dneh so izginile za vedno user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: temenca
18.7.2008 20:04:07   
n€na
mi smo uporabljali od Mustele, kremo proti temencim. Zvečer sem jo namazala, pustila čez noč in zjutraj ali pa enkrat čez dan oprala glavo z šamponom in so šla temenca brez krtačenja stran. krama je pa MUSTELA STELAKER.

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: temenca
20.7.2008 18:57:51   
Kaja08
mi uporabljamo olivno olje - fejst namažemo, potem pa z glavnikom in krtačko počešemo. me pa zanima, če še kateri olivno olje tako smrdi, kot meni...A mandljevo kaj manj smrdi? mi je prou bedno, ko malček namesto, da bi lepo "dojenčkasto" dišal, smrdi po olivnem olju user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: temenca
20.7.2008 19:32:26   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

mi uporabljamo olivno olje - fejst namažemo, potem pa z glavnikom in krtačko počešemo. me pa zanima, če še kateri olivno olje tako smrdi, kot meni...A mandljevo kaj manj smrdi? mi je prou bedno, ko malček namesto, da bi lepo "dojenčkasto" dišal, smrdi po olivnem olju user posted image


Smrdi ko user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?