|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: temenca
21.7.2008 11:26:09   
kristinaj
ji moreš tudi z glavničkom temenca odstranit če jih je dosti....

naši smo pri 1m glavo drgnili celo uro,,, ubožca je imela prow rdećo in potem še parkrat po malo.... potem sem pa mustelin šampon in kremo kupila in so se po 9m spet pojavile. sem oprala s šamponom in je blo.....




_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: temenca
21.7.2008 13:19:07   
tasyo
Ja, pri nas smo tudi že od rojstva zelo čupasti, in temenca so bila kar problemček, čeprav jih ni bilo veliko. Jaz sem namazala z olivnim oljem, fajn utrla v lasišče s prsti in ji nato zvečer razčesala z glavničkom, nekaj jih je tako šlo stran, nekaj pa ostalo. Potem pa na glavo mustelin šampon in po dveh dneh jih ni bilo več.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: temenca
21.7.2008 17:57:15   
december06
Mi smo tudi imeli nekaj temenc. Pa sem mazala z mandljevim oljem itd. Učinkovito in v parih dneh je pomagal šampon od Mustele in česanje z glavničkom in ne krtačko. Še boljši je takšen čisto droben glavniček, ki sem ga potem, ko ga nisem več rabla, zasledila v navadni Mercatorjevi trgovini, pri otroški kozmetiki oz. igračaš, ne vem če ni bil celo lumpijev. To je takšen droben glavniček, ko ga dobiš zraven šampona za uši. Je pa res, da potem opazuj otročka in če se ti bo zdelo da jih zopet dobiva zopet operi z šamponom.

Želim vam, da čimprej rešite situacijo.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Spet folna :)
aygo

Katero folno ste uživale/uživate?

Tifol (47%)

Elevit (23%)

Neo Vin (6%)

Centramed mami (10%)

Hipp Natal sok (2%)

drugo (12%)


Število vseh glasov: 467

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!