|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmedena :S
27.6.2014 0:44:56   
Anonimen
Zdravo punce,
mene samo nekaj zanima, jaz jemljem tabletke qlaira že kar nekaj časa redno, a se mi do zdaj še ni zgodilo, da nebi imela M, vedno je prišla za kak dan, dva, tri, ta mesec pa mi je zelo čudno, ker je ni (niti sledu o njej), pojavlja se pa skoraj vsak dan beli tok, ter bolečine v spodnjem delu trebuha (kar so med M redke)...
Mislite, da je to samo zaradi tabletk ali je možnost za zanositev (kar mislim, da je zelo majhna verjetnost)

Ima katera kakšne podobne izkušnje?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zmedena :S
27.6.2014 10:20:10   
Jakica 73
Pri teh tabletkah je lahko čisto normalno,da ne pride kakšen mesec do menstruacije. Če pa te skrbi,pa naredi kakšen test,samo je skoraj nemogoče,da bi bila noseča,če si jih redno jemala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zmedena :S
27.6.2014 12:15:25   
kaboname
tudi meni se je to naredilo z temi tabletkami, en mesec je nisem dobil nato pa drugi mesec pa še to zelo malo

(odgovor članu Jakica 73)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zmedena :S
27.6.2014 14:00:05   
Anonimen
Sem jih jedla in se mi je enkrat zgodilo, da je M zamujala skoraj en teden. Tabletke so mi bile super, samo, ko sem jih pa prenehala jemati sem se začela strašno rediti. Prvi mesec po prenehanju sem dobila 8 kg, drugi mesec 5kg. In potem je teža ostala na teh pridobljenih kilogramih skoraj eno leto, kljub dietam in rekreaciji.

(odgovor članu kaboname)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zmedena :S
27.6.2014 14:22:47   
Anonimen
Hvala za hitre odgovore in vaše izkušnje :)

Jakica73: Naredila bom en testek, magari tudi jaz mislim, da nemore bit +

kaboname: Aha, verjetno bo pri meni isto :)

Anonimna: Ajoj, to pa ni lih dobr, da se tok zrediš, če jih nehaš jemat :S

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?