|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki - stotič :)
5.9.2005 15:55:15   
anabanana
Vi ki se spoznate ne ...

Kaj se vam to zdijo znaki nosečnosti, namreč se mi zdi nekam zelo hitro, da bi bila že noseča - 2 tedna "truda", za ovulacijo pa se mi zdi nekoliko zgodaj (11 dan) - al ne ?

V glavnem: predvsem špikanje v dp. delu trbuha, posebej desni jajčnik, rozasto-krvavkast sluzast izcedek, rahlo boleče prsi ? Kaj vi mislite ? Mogoče pa ni prezgodaj za ovulacijo ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Znaki - stotič :)
5.9.2005 16:09:21   
Anonimen
Ovulacija ne nastopi nujno ravno na sredini ciklusa, zato je cisto mozno, da ovuliras.

Veselo na delo in srecno!

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Znaki - stotič :)
5.9.2005 18:58:43   
agnes
pri meni so se pred nekaj dnevi pojavili enaki znaki, razen bolečih prsi, bil je 12. dan od zadnje menstruacije in kolikor se poznam je bila tole gotovo ovulacija oz. dnevi pred ovulacijo, saj le ta nastopi zadnji dan tistega izcedka, ki je podoben beljaku, takrat bi naj bila ženska najbolj plodna
lp in naj čimprej rata

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Znaki - stotič :)
5.9.2005 19:47:50   
Anonimen
no js sem noseča v drugo..znaki? jih ni razn izostale menstruacije! nikoli jih ni blo in šele po ne vem kokem času so me začele bolet joške. razen izostale menstruacije me čisto nič ne spominja na to da bi bla noseča! naj tako prosim tudi ostane!

lp, lara

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Znaki - stotič :)
6.9.2005 8:10:26   
anabanana
Danes je ta izcedek prešel v rahlo krvavitev ... zdaj sem res živčna in podzavestno prepričana, da je zgodnji ss ....

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Znaki - stotič :)
6.9.2005 10:48:24   
girly
ej, ne tko razmišljat ana!Čisto mogoče je, da imaš enostavno prenizko količino hormonov in se je začela luščit sluznica!Za SS je še prezgodaj! Mogoče pa je, da krvaviš enostavno zaradi O, tudi to se dogaja. Če pa se krvavitev še par dni ne bo umirila, stopi do g. In ne obremenjuj se s SS. Tudi če bi ga imela (kar je po mojem zelo malo verjetno), bi bilo to zato, ker bi bilo z emriem kaj narobe, narava pa poskrbi, da se večinoma rodijo samo zdravi otroci!

Pogum in ne obupaj! Vse bo vredu, samo ne živciraj se preveč!

Lep dan

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Znaki - stotič :)
6.9.2005 12:06:06   
anabanana
Ma ja girly sej imaš prav ... veš, jaz ko sem bila majhna sem mislila, da to rata iz prve

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?