|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zoofari- aparat za striženje psov
17.7.2012 23:22:45   
Brinčika
Zanima me če je kdo že kupil aparat za striženje živalske dlake od firme Zoofari, in če deluje ,ali res striže dlako, ker psi imajo bolj gosto dlako in ni vsak aparat za to. Je v novem Lidlovem katalogu pa sem v dvomih ali ga kupit ali ne, namenjen bi pa bil za striženje višavca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zoofari- aparat za striženje psov
18.7.2012 7:32:07   
MioBambino
Mi se tega ne gremo doma.user posted image

Raje ga peljemo k pasjemu frizerju- je ugodno(cca. 25 eur) in ga res zrihtajo, kot je treba. Za doma pa ni garancije, da bo pri miru, pa še okrog "lulčka" ga moraš postrižti, pa uhice,... in višavci so za to še posebej zahtevni.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zoofari- aparat za striženje psov
18.7.2012 9:10:08   
Arwenko
Same firme ne poznam, ampak za lepo frizuro višavca rabiš vsaj nekaj različnih nastavkov, da dobiš pošteno obliko, ampak ok, to ni nujno potrebno. Če je to aparat klasični za striženje bo njegova življenjska doba zelo kratka, ker je pasja dlaka debelejša in drugačne sestave in se klasični brivniki nenormalno hitro obrabijo. Če je to brivnik prav za živalsko dlako so pa pomembni kriteriji moč, pa čiščenje, pa glave naj bodo snemljive, ker so prav tako potrebne brušenja na vsakih toliko striženj. Jaz sem nekaj časa imela Moser brivnik, ki je zadoščal za domače potrebe, pri čemer sem uporabljala brivne glave od Osterja, ki je bolj kvaliteten, pa paše na Moser brivnike. Zdaj ima pa kakšni 2 leti Osterjev brivnik neko boljši, ker strižem tudi druge pse, ne samo svoje. Cena striženja je pa res tam nekje kot je MioBambino napisala user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zoofari- aparat za striženje psov
19.7.2012 19:10:15   
scorpiogirl
No, mi smo ta aparat danes kupili user posted image sicer ga ne nameravamo uporabljat zelo pogosto pa za prav natančno friziranje (rabim en aparat za mačko, ki ima dolgo dlako in se ji pozno spomladi ponavadi začne vozlat. Ne pomaga nič drugega, razen da vozle odstrižemo - če jih razčešemo, se toliko časa liže, da se spet zavozla).
Seveda smo aparat že sprobali (bi ga nesla nazaj, če ne bi bil ok) in moram pohvalit, res lepo striže, ima pa kar ene par nastavkov zraven, tudi za stransko stopničasto striženje. Ni pa glava zamenljiva, ampak za tak denar se to tudi ne more pričakovati user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zoofari- aparat za striženje psov
15.9.2012 19:31:13   
Brinčika
Samo da vam povem svoje mnenje, sem ga takrat kupila, je bil 16 eur in nepričakovano dobro striže. Ostrigla sem ga , res pa je da si moraš vzet čas za oblikovanje - striženje glave in ostalih podrobnosti, za celega skupaj sem rabila uro pa pol ampak se je splačalo. Saj sem ga kar nekaj let sama strigla in trimala , ampak potem nisem imela več časa pa sem ga raje peljala frizerji. Tako da so me še ostali kar pohvalili kako je lepo ostrižen.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?