|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zvezdice...
10.12.2007 22:37:06   
Mlada mamica
Mene pa zanima(danes sem komaj opazla),kaj pomenijo te zvezdice rumene,ki jih ima vsak pod svojim vzdevkom?Pa vsak jih ima različno število...Hvala!user posted image

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zvezdice...
10.12.2007 22:43:35   
Anonimen
Emm... Ob večju številu objav se zvezdice višajo... Zdaj imaš dve, ko boš presegla mislim, da 500 objav, pa boš imela 3 zvezdice.. user posted image Vsaj mislim tako.. 

(odgovor članu Mlada mamica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zvezdice...
10.12.2007 23:21:41   
lelaval
Kratko povedano: več čvekaš, večje število imaš in posledično več zvezdic. Razumela?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mlada mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvezdice...
11.12.2007 7:46:34   
sončnica24
Tako kot so ti povedale večja klepetulja si več zvezdic boš imela, ne se pa vstrašit sploh če boš veliko čvekala na čvekanju v tri dni, da ti bodo zvezdice tudi pobegnile, ker tam se posti tedensko brišejo in posledično se tudi zvezdice brišejo oz. število objav.

Pa uspešno nabiranje zvezdic ti želim user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvezdice...
11.12.2007 10:43:53   
Mlada mamica
Kaka finta user posted image !Ja kaj te delajo tiste ko majo 4 zvezdice,če že jaz komaj najdem čas user posted image !user posted image  nič...te pa gremo na lov.....

_____________________________

Bodi to kar si in ne to kaj si želijo drugi!!!

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvezdice...
11.12.2007 10:51:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Kratko povedano: več čvekaš, večje število imaš in posledično več zvezdic. Razumela?


Tako je....pa seveda je treba upoštevati od kdaj si prijavljena. Ene so že 3,4 leta in imajo temu posledično več zvedic, saj se v toikih letih sigurno več načveka, kot pa v nekaj mesecih. Logično.


Kaj delamo? Prej sem TV gledala, sedaj pa pač čvekam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?