|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a je katera že probala sušit kaki
5.12.2005 14:48:07   
clea
kot je bilo že tukaj gor napisano?Jaz sem ga dala sušit v pečico, pa ne vem koliko časa to traja.
Pa še to, kje je najboljše, da hranim kakije, ki še niso dozoreli.Lani sem jih imela na balkonu, zdaj pa sem brala, da naj bi zoreli na sobni temperaturi.hm...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a je katera že probala sušit kaki
5.12.2005 15:55:01   
Anonimen
Shramba kakijev:v temnem ne vlažnem prostoru,s temperaturo največ in najman 5 stopinjuser posted image
Sušenje je dolgotrajen postopek,tako sem slišala,poskusila pa še ne.
Več dni se sušijo,če se še prav spomnim oddaje,tudi cel mesec,z razliko,da ima ta gospod posebno sušilnico.

(odgovor članu clea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a je katera že probala sušit kaki
5.12.2005 18:16:08   
Nasy
jaz ga sušim že dve leti in sicer v sušilcu..je njami..in tako lepo diši, ko se suši, po karameliuser posted image
Suši pa se mi takole, kakšen dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Ali lahko dojenčku damo sladoled?
V poletnih dneh je čisto običajno, da se tudi nam, staršem zahoče sladoled. Če smo ravno na dolgem sprehodu z dojenčkom,...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?