|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila
17.10.2005 13:22:54   
natalina
sam preverjam, če tole deluje???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila
17.10.2005 13:31:54   
želva
deluje

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila
17.10.2005 14:11:43   
SISI25
Evo jaz se javljam. Sem pa ugotovila, da jih je vedno manj tu gor an dvojčkih, tako da še jaz pozabim gor pogledat.
Ma pri nas imamo pet zobke na pohodu in je eden čist bogcan, potem je pa ves čas sitkan in pa še drisko ima. Drugi pa zobke boljše prenaša. Drugače pa kar gre, ma mi smo že itak čist sprogramirani. PRoblem je edino ker bi oba ves čas na nogicah stala, jaz pa obeh ne morem držati. Ja pa plazit se nočmo je boljš hodit, tak da pri nas verjetno s plazenjem nič ne bo.

No upam, da se še katera javi. Vi se pa lepo imejte.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila
17.10.2005 14:46:42   
lutka
da se na hitro javim, ker grem čez eno uro v službo user posted image user posted image .........

stari smo 17 mesecev in vedno več časa zahtevata zase. Vsepovsod ju je polno, jaz ju ne folgam več krotit. Včasih se mi zdi da sem bom od utrujenosti sesedla in nikoli več vstala user posted image user posted image

se mi zdi da jima grejo same bedarije po glavi, od stikanja po predalih, grizenja, cufanja, lezeta vsepovsod kamor se le da, do trme in joka.........

drugače pa pridno jesta in rasteta, hvalabogu zaenkrat sta zdrava.....tako, da če po pravici povem imam za RR vedno manj časa...

Je pa lepo Natalina, da si se spomnila na nas user posted image user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a mamice nimate časa a sem jaz kej zabluzila
17.10.2005 17:35:14   
natalina
juhuu sam, da ste se javle vsaj vidve, sem že pomislila, da ko otročki mal zrastejo te kar pobere, ker se noben ne javi..no naj vama povem, da vajine besede ker imata starejše kot jaz kar požiram in si skušam predstavljati kako bo pri nas, tako, da bom z veseljem kdaj še kaj vprašala....hvala vama pa pa

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?