|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 9:05:58   
karmy
jzt mam včasih dneve, k obupam nad njegovo trmo al pa da mu moram vsako stvar 100000 povedat... potem grem sm nekam stran in bi najrajš przgala čik, pa drgač sploh ne kadim... :ups: dobesedno mi prekipi in včasih grem kr pod mrzel tuš da se dobesedno ohladim.. pa ve? :ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 9:26:26   
Gina
:)- čigavo, karmy, trmo od :love: al od :duda:?

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 9:35:26   
tesa
Gina ja ne vem na koga je mislila karmy:)- ampak pr ns je tko pr vseh; od tanajtamljšega člana do najtavečjega; od otrok do:love:
Včas me kr prime, da bi spet začela kadit.Pol pa se vsedem v avto in se odpeljem mal naokrog:)-
To je moja najaboljša relaksacija.:)-

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 9:38:14   
Gina
Ja, jaz imam tudi dva ekstra mnogo trmasta doma. A ma kdo recept? Kako s trmastimi, če sam nisi? Hvala bogu, da druga dva nista.:bravo::)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 9:49:27   
Anonimen
Točno tako, Gina, to je res pravo vprašanje. Kako s trmastimi, če sam nisi? Ker potem začutijo, da vodijo v trmi. Če si tudi sam trmast, je verjetno lažje.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 9:49:31   
Annny
Jaz sem flegma:)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 10:36:29   
cmokec
Jaz sem zelo trmasta in Sara tudi. Me pa včasih popade taka jeza zaradi trme, pa jo po eni strani zastopim, saj bi jaz ravnala isto. Večinoma zmagam jaz, ker sem mami, včasih pa rata tudi Sari.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 10:39:32   
cmokec
Pozabila povedat. Soseda je sina, ko je bil star okoli 5 let enkrat dala kar pod hladen tuš, ker ga ni mogla ustavt, tolk je bil trmast in se je samo drl. Pol je bilo pa, kot da bi odrezal, ga je čisto streznilo in je vedel, kaj ga čaka.

In ko je zaspal, je rekla, da je kar jokala, ko se je spomnila obrazka, ko ga je oblilo. Kot da bi ga mučila. Čez par mesecev pa je dodala, da bi še enkrat storila enako, ker se je tako popravil in je trma kar izginila.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 11:04:00   
karmy
tamalga mislim :)-

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 11:39:03   
Margareta
Joj cmokec, mene je tudi oče dajal pod mrzel tuš, če sem trmoglavila, pa pozneje še sestro:(, ampak ti povem, da me še zdaj mora tlači, tako, da ne vem, če je to vzgojno.


(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 11:39:56   
Anonimen
Mogoče bom zdajle malo preveč idealistična in bom mim usekala, ampak dejanje od tvoje sosede, cmokec, se mi zdi nedopustno. Pod mrzel tuš dajemo otroke, ki so se opekli, ali otroke, ki jih je pičila kača, ne pa otrok, ki jih ne znamo obvladat.

Pri 5 letih gasit požar je prepozno. Trmo je treba začet izganjat takoj, ko se pojavi.

Ja, OK, vem, da niso otroci enaki in da so nekateri res trmasti (jaz imam pač spet srečo, da ni), ampak s takimi rešitvami se pa jaz ne strinjam. Kot da bi mi nekdo rekel, da mu je eno dozo elektrošoka pritisnil.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 11:44:24   
baguSka
Sej mogoče pa ni blo tok dramastično kukr je slišat :zmeden:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 11:48:20   
Anonimen
Mah, kaj ni bilo dramatično?!? Kako more petletnega otroka dat pod mrzel tuš??? Men se zdi že kozarec mrzle vode u glavo poden!!! Jaz bi ga kar aretirala :hudicek:

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 11:55:23   
cmokec
Ja, Baguska, je bilo kar dramatično. Oblečenega je postavla pod tuš, pa odprla vodo.

Ne bi se opredeljevala, kolk je to grozno, ker samohranilki z dvema majhnima se je nabiralo že en lep čas, pa nič ni pomagalo. Pa je tudi zagovarjam ne, ampak se ne morem postavt v njen položaj. Meni je bolj voda, kot pa da bi ga fizično pretovkla.




(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 11:57:43   
baguSka
Poznam primere trmastih otrok, ko enostavno ne zmoreš
več..Grozno!!! Upam da ne bom imela te smole.. :(:(:(

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 12:01:01   
Bina01
KO je moj nevzdržno trmaril so mi tudi priporočali politi ga z mrzlo vodo. In ko mi je enkrat res že prekipelo, sem samo zmočila moje prste in ga malo pošpricala. Nanj je priletelo mogoče 5 kapljic, ampak čez njegov obraz je šla takšna groza, da mi je bilo v sekundi zelo žal. Nikoli več nisem in ne bom naredila. Še danes po petih letih mi je zelo žal.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 12:05:18   
cmokec
Še to bi dodala, da se soseda zelo veliko ukvarja z otroci in jim nudi vso ljubezen. Je mamica za +5 in ni bil namen, da bi jo obrekovala.

Napisala sem, da včasih otroška trma nima meja in ni pogojena s tem, kako dobre ali slabe starše ima otrok. Lahko prebereš vse knjige, pa ti na lep in priporočljiv način nič ne bo uspelo, ker otrok ni narejen po knjižnjem kazalu. Včasih moraš zaupat tudi svoji presoji, saj to je del starševstva.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 15:02:53   
Bejba
Baje pri nekaterih otrocih res pomaga, da jih samo malo poškropiš po obrazku z vodo, ampak ne pri vseh. Za primer naj dam mojo sestrično. Ravno dobro je govorila in racala naokoli, pa je nekega popoldneva trmarla in trmarla, tako da je njeni mami (moji teti) prekipelo. Zmočila si je roko in jo nalahko pošpricala. Tamala je bila najprej presenečena, potem pa nasmeh čez cel obraz in je začela tult: še, še, še :)-:)-:)-. Tako, da tudi to ne pali pri vsakem otroku ;).
Nas to še čaka, zato prav posebnih nasvetov nimam ;).

LP; Bejba :rozica:

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 15:15:23   
mamsi
Ja, sama mam še mal premajhno za učinkovit nasvet, a se tut že pri njej kaže močna volja in trma z njo. Men je fotr povedu, kaj sta z mami naredila, ko je moja sestra imela okol 2 leta tak izpad (jest sm bla:angel:, :)-:)-:)-). Medne se je sestra vrgla na tla in tutlila od trme. In onedva se nista zmenila za to, hodila preko nje, sestra je tko ležala na tleh 4 ure, ostali člani pa so se ukvarjali z vsakodnevnimi stvarmi. Ko je sestra ugotovila, da s trmo ne bo nič dosegla, tega ni več počela. Tko da tut jaz prvim poskusom moje hčere, da bi s tuljenjem kaj dosegla, enostavno ne posvečam nobene pozornosti in ji ne ugodim.;)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 17:49:47   
Anonimen
Jaz imam potrpljenje za :duda:, sam za ostale stvari pa mi počasi zmankuje:hudicek::hudicek:kot npr. za državo:grrr::grrr::grrr:.
Saj bo Karmy, vse bo..sam nas ne bo.

Zate:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 17:50:52   
Pupica
Ne nikoli:ups:
tko mirna kot sem sedaj(:)-:)-:)-:)-pa že prej sem bila)nisem bila še nikoli.
Je pa res, da je :duda:pridna kot :angel:in upam da tako tudi ostane.Sicer pa ko pogledam v te njene nagajive učke9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

Lep pozdrav od stopljene lužice

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 22:25:06   
TaRe*
meta,ti si dobr napisala...kako že?...trmo je treba krotiti na začetku...jaaaa,a imaš kak recept?
Moja Re je namreč poosebljena trmica.:(Meče se na hrbet,se dere da je vsa plava,če jo hočem vzet v naročje dvigne roke nad glavo,tako da mi je že ene parkrat spolzela med rokami (če me razumete,kaj mislim...)Ne pomaga ji niti prigovarjanje,ljubkovanje,božanje...vse sem že poskusila.:(Na misel mi ne pride pa tole polivanje z vodo.Poznam fanta,ki ima baje ravno zaradi teba božjastne napade,pa še jeclja.

Kaj naj pa naredim..????..

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 22:47:02   
piščanc
ko meni prekipi, oz. ko trmari da mi prekipi jo pošljem ali zvlečem v spalnico, rečem, da ko neha, lahko pride nazaj, vrata so vedno odprta, pa tud dnevna je čist blizu

pomaga meni in njej, ponavadi neha po parih minutkah, jaz sem tud že ohlajena in takoj ko neha tulit ji nesem robček :)-, drugače trma lahko traja tudi par ur. pa še par dni drži ta metoda

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   a vam kdaj prekipi?
13.6.2005 22:52:05   
Anonimen
Pri nas tudi spalnica vžge. Samo da so vrata zaprta, pa potem tolče po njih. Dokler se izpuhtijo tiste mevlje. Potem je pa za nekaj časa dobro...

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?